آی فون خود را روی صفحه نمایش خاموش خواهد شد سریع تر اگر شما غیر فعال کردن این تنظیم


شما تا کنون متوجه شده است که هنگامی که شما قرار داده آی فون خود را به خواب آن طول می کشد یک ثانیه اضافی طولانی تر از آن احتمالا باید برای روی صفحه نمایش به سیاه و سفید ؟ آن را کمی عجیب و غریب و نیروهای شما را به انتظار لحظه ای دیگر تا زمانی که آی فون خود را قفل. اما بسیاری از شما می توانید جلوگیری از تاخیر کوچک به طور کامل و تنها با تغییر یک تنظیم.

مسئله اصلی این است که کیف پول و آن را تنها تحت تاثیر مدل های آیفون با چهره ID. خود را نشان می دهد کیف پول دیجیتال بر روی صفحه نمایش برای مشاهده فروشگاه کارت های وفاداری شبانه روزی بلیط و دیگر عبور می کند و یا به یک کارت را انتخاب کنید برای استفاده با اپل پرداخت شما با دوبار کلیک بر روی دکمه سمت. اگر شما لازم نیست که هر گونه کارت های ذخیره شده در کیف پول شما نمی خواهد متوجه تاخیر در روی صفحه نمایش خود را خاموش اما هر کس دیگری خواهد شد و به احتمال زیاد تجربه نیمه دوم به تاخیر بیاندازد.

با دوبار کلیک بر روی میانبر تنظیم زمانی که شما با کلیک بر روی دکمه سمت هنگامی که به خواب آیفون آن منتظر نیمه دوم در انتظار برای دیدن اگر شما در حال رفتن به دوباره کلیک کنید. بدون یک طرف دکمه میانبر مجموعه وجود دارد هیچ صبر در همه حال به دلیل دوم بر نمی خواهد هر چیزی را به هر حال. اتمام زیر Gif برای دیدن تفاوت سرعت.

صفحه نمایش قبل از خواب (سمت چپ) و بعد (سمت راست) ساخت تنظیم است.

اگر شما با استفاده از دوبار کلیک بر روی کیف پول میانبر بسیار مانند اگر شما لازم نیست که هر کارت و یا عبور می کند و یا شما می خواهم به جای استفاده از مرکز کنترل کاشی و یا نرم افزار خود را — شما به راحتی می توانید غیر فعال کردن این دو گزینه را کلیک کنید. فقط سر به تنظیمات –> و کیف پول اپل پرداخت و سپس غیر فعال کردن ضامن در کنار “دوبار کلیک کنید دکمه سمت.”

اگر شما هنوز هم پیدا کردن آی فون خود را است که مصرف اضافی دوم برای رفتن به خواب اخم نکنید. دیگر تنظیمات با استفاده از دکمه سمت کلیک برای کلید های میانبر و با سرعت به سمت دکمه های میانبر نیز اضافه کردن یک تاخیر. اتمام راهنمای کامل ما در یک خواب آهسته دکمه برای دیدن گزینه های دیگر خود را.

توجه: این مقاله فقط برای مدل های آیفون با چهره ID به عنوان دکمه هوم اپل نمی با استفاده از دکمه های جانبی برای هر کلید های میانبر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر