شد مایکل جردن به اندازه کافی خوب در بیس بال به رشته?

مایکل جردن بیس بال sidequest در سال 1994 نمی یاد در fondest از نظر. اما در آخرین قسمت از ESPN آخرین رقصبینندگان ارائه شده را جایگزین: اگر محمدجواد نبود نیمه بد ؟

در نگاه اول اردن دو-یک آمار دقیقا نمی جیغ داستان موفقیت او بود .202 طور متوسط پنبه حلاجی شده به عنوان یک زن 31 ساله rookie بازی برای بیرمنگام بارون بخشی از Chicago White Sox سازمان است. که تصویر کامل است ، Chicago Bulls and White Sox صاحب جری رینسدرف می گوید: امروز که آن را قابل توجه اردن آمار بیش از .200 در وهله اول—تنها دلیل MJ حتی آغاز شده و در دو-یک دلیل است که تنها یک توپ نمی تواند رسیدگی به سیرک رسانه او به همراه آورده.

آخرین رقص را ارائه می دهد مفید دیگر فرشنرس. محمدجواد نمی بپیوندید بارون تا زمانی که وجود دارد تنها چهار روز باقی مانده در بهار آموزش, و او به نوعی شروع فصل در هدف قرار دادن خط. او سوار در 51 RBIs سرقت 30 پایگاه و مهمترین از همه بارون مدیر در زمان تری Francona می گوید که “با 1,500 در خفاش ها او را در بر داشت یک راه برای رسیدن به لیگ های بزرگ.” Francona در حال حاضر مدیر Cleveland Indians و قبلا به رهبری Boston Red Sox به دو سری جهانی برنده است.

محمدجواد بیس بال حرفه شد یک رویای مادام العمر خود را برادر لری می گوید: در قسمت هفت از 10 قسمت. زمانی که مایکل جیمز پدر به قتل رسید در سال 1993 مایکل احساس حتی بیشتر از قطع بسکتبال. مایکل نهایی گفتگو با پدر او در مورد اینکه آیا او باید بازنشسته و بازی بیس بال یک حرکت پدر خود را پشتیبانی می کند.

“او یک صدای همین دلیل است که همیشه سوار و به چالش کشیده من” عاطفی اردن می گوید.

وجود دارد که مدت طولانی است که شایعات در مورد اینکه آیا اردن در واقع بازنشسته از NBA و روشن به بیس بال چرا که او تا به حال مخفیانه معلق شده است توسط کمیسیون دیوید استرن برای قمار. استرن که در ژانویه سال 2020 رد ادعا می کنند که در این مستند. “این افسانه شهری که من فرستاده او را چرا که او در قمار مسخره بود و تا به حال هیچ پایه و اساسی در واقعیت” استرن می گوید.

زمانی که MLB در ادامه اعتصاب در سال 1994 MJ حاضر به عبور از اعتصاب خط و بازی با جایگزینی بازیکنان که در اصل املای پایان بیس بال حرفه ای است. او بازگشت به NBA دچار نادر شکست برابر اورلاندو سحر و جادو در سال 1995 برگشتی و سپس دوباره. و آخرین رقص hones در بر آنچه آمد که: او Airness شد و حتی بیش از حد متمرکز بر برنده شدن در همه هزینه ها از جمله با قلدری و بد هم تیمی های خود.

“اجازه دهید آن را دریافت نمی اشتباه” تیمی سابق خواهد پردو می گوید دوربین. “او یک احمق او حرکت تند و سریع او عبور از خط چندین بار. اما به عنوان زمان می رود و شما فکر می کنم در مورد آنچه که او در واقع تلاش برای به انجام رساندن شما هستید بله او یک جهنم از یک هم تیمی است.

مربی فیل جکسون از روی علاقه به یاد می آورد خود را در تلاش برای بازی مصلح در شیوه های شدید اما این تلاش همیشه کار نمی کند. در یکی ارز از قسمت هشت از آخرین رقصیکی دیگر از هم تیمی سابق, Steve Kerr می دهد play-by-play از وارد شدن به مبارزه با اردن است.

“من یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی به عنوان یک انسان اما من تمایل به ضربه محکم و ناگهانی در برخی از نقطه” کر می گوید. اردن در واقع تحت تاثیر قرار با Kerr تمایل به مربع و یک پانچ و عذرخواهی به او پس از پرتاب از عمل. در حال حاضر اردن تاکید خود رقابت (و معنی-spiritedness)—که آیا آن را در بسکتبال یا بیس بال—یک ضرورت مطلق است.

“من قصد تمسخر شما تا زمانی که شما در همان سطح به عنوان من” اردن می گوید. “و اگر شما نمی توانید در همان سطح و سپس آن را برای رفتن به جهنم را برای شما… شما از همه هم تیمی های من? یک چیز در مورد مایکل جردن بود او هرگز از من خواست برای انجام کاری که او نمی لعنتی انجام دهد.”

The Chicago Bulls after their 1997 NBA Finals win
شیکاگو بولز پس از سال 1997 NBA نهایی برنده

’90s شیکاگو بولز Merch است و حتی بهتر از شما به یاد داشته باشید

از MJ-ساعتهای مارک به یک Dennis Rodman تی شرت در هر یک از رنگ مو را دلتنگ قدم زدن از طریق بهترین گفتگوی دنده های ورزشی در حافظه اخیر است.

در ابتدا در ظاهر GQ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر