ویرژیل van Dijk نشان داده است دلیل که چرا او انتخاب برای پیوستن به لیورپول در ژانویه 2018 زمانی که او در سمت چپ ساوتهمپتون گفت: او در زمان یک دیدگاهی از باشگاه که علاقه مند به امضای او.

تبلیغ به عنوان یک ستاره در حال افزایش در زمان دستگیری تا به حال از علاقه باشگاه در سراسر اروپا از جمله امثال منچستر سیتی به عنوان او ساخته شده تا به بالا-شش باشگاه اما او تصمیم به حرکت به آنفیلد.

او از سال رشد کرده است به یکی از بازیکنان برجسته در جهان بازی با Fabio Cannavaro تاسف است که او از دست رفته را Ballon d’or در حالی که Franco Baresi یکی از همه زمان بزرگ مدافعان مورد ستایش قرار داد شده سهم خود را به تیم لیورپول است که به سرعت از به آستانه لیگ برتر عنوان و برنده لیگ قهرمانان ترم آخر.

“قبل از من تصمیم به انتخاب لیورپول من در تمام جنبه های clubs; راه از بازی هم تیمی های آینده نیز” Van Dijk گفت: BT Sport. “شهر طرفداران همه چیز رو به یک بخش بزرگ از پیوستن به یک باشگاه.

“من فکر می کنم لیورپول در آن زمان وقتی که من ساخته شده تصمیم گیری شد, تصمیم گیری درست و بدیهی است که برای رسیدن به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شش ماه اول بود و بدیهی است که یک جایزه بزرگ و به من خیلی کمک کرد در توسعه است.”

28 ساله که £75 میلیون دلار ($91.5 متر) هزینه شد یک رکورد جهانی برای یک مدافع هنگامی که او ساخته شده خود حرکت کرده و پس از بازی های برگزار شده 81 بار در لیگ برتر برای Jurgen Klopp به سمت تبدیل 113 بار کلی. او تا به حال برای گرونینگن و سلتیک به لیگ قهرمانان تجربه در دومی است.

در حالی که او را تحت تاثیر قرار داد با لیورپول او نیز توانمند شکل برای هلند کسی که با او دارای معلوم 33 بار با به ثمر رساندن چهار گل.

او کاپیتان هلندی به مراسم تحلیف ملل لیگ نهایی که در آن آنها به پایان رسید و نفرات دوم به پرتغال, در حالی که او انتظار دارد به عنوان یک عضو از تیم ملی است که در سال آینده قهرمانی اروپا است که تحت فشار قرار دادند یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی