ما در حال حاضر بر اهمیت آموزش مایکروسافت اکسل از یک هکر نبوده بلکه فقط یک مهارت خوب به عنوان شما به احتمال زیاد در سراسر number crunching نیروگاه در مدرسه و محل کار و همچنین در مناطق دیگر از زندگی خود را مانند بودجه.

اکسل به دست آورده شهرت خود را به عنوان یکی از متنوع ترین و در همه جا workbook سیستم عامل با توجه به رابط بصری آن ارتقا طراحی و آسان به استفاده از فرمول. اما این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خیلی بیشتر از صرفا ایجاد صفحات گسترده و مرتب سازی داده ها. در دست راست این پلت فرم می تواند یک دارایی ارزشمند برای تجسم داده ها و تولید بازی در حال تغییر بینش.

با چهار دوره آموزشی و بیش از 20 ساعت از پیشرفته سخنرانی کامل 2020 مایکروسافت اکسل متخصص بسته نرم افزاری تبدیل خواهد شد شما را از اجرا از آسیاب اکسل تازه کار را کامل نرم افزار و کل بسته آموزشی در دسترس است برای بیش از 85 ٪ off فقط $29.99.

ایده آل برای تقویت و Excel کاربرانی که می خواهید را به استفاده از پلت فرم به عناصر پیچیده تر اما به همان اندازه مناسب برای بیشتر کاربران گاه به گاه که می خواهید برای ایجاد خود موجود اکسل دانش گسترده این بسته آموزشی به شما کمک خواهد کرد زمین و یا بیشتر از یک حرفه ای در طیف گسترده ای از داده محور در زمینه های.

در گسترده اکسل مایکروسافت 2019 البته شما شیرجه رفتن به سطح بالا تحکیم و روش های تجزیه و تحلیل استفاده می شود که در خط مقدم گزارشگری مالی و توسعه نرم افزار — همه از طریق آسان به دنبال درس های است که در اطراف با استفاده از فرمول و محاسبات و نمودار و نمودار.

با پیشرفته از ملزومات زیر کمربند خود را, شما را در حرکت به موضوعاتی که شما راه رفتن را از طریق جداول محوری و تکنیک های اتوماسیون است که به شدت کاهش زمان کار خود را همراه با تجزیه و تحلیل روش ها و ابزار است که توسط توسعه حرفه ای به منظور به دست آوردن بینش ارزشمندی از عظیم مجموعه ای از داده های پیچیده.

خرید آموزش کمک های مالی شما دسترسی نامحدود به هر منبع آموزشی در این بسته نرم افزاری برای زندگی همراه با هر گونه محتوای جدید است که ممکن است در آینده اضافه شده و وجود دارد مقدار زیادی از منابع مفید — از جمله کتابهای و نمونه های دنیای واقعی — به شما کمک کند در طول راه.

اضافه کردن یک دانش پیشرفته در اکسل به داده ها و تجزیه و تحلیل جعبه ابزار کامل 2020 مایکروسافت اکسل کارشناس نرم افزاری در حالی که آن را در دسترس برای تنها $29.99 — بیش از 85 درصد آن قیمت معمول برای یک مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط میکا Baumeister/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی