ESPN در حال رفتن به شروع دوباره با آن “دوشنبه شب فوتبال” غرفه در هر گزارش ورزشی ریچارد Deitsch. شبکه ارمغان خواهد آورد play-by-play پخش جو Tessitore و نه تحلیلگر Booger مکفارلاند.

ESPN استخدام در شرکت به جای آنها و دو را “باقی می ماند و در نقش برجسته در ESPN” هر گزارش. که تایید گزارش نیویورک پست در اوایل این هفته که ثابت استیو لوی لوئیس ریدیک و دن Orlovsky به خانه نامزد برای این کار است.

هفته گذشته ESPN شنود گذاشته فیل دین است که با این شبکه از سال 1992 به تولید هفتگی وبگاه بازی.

Booger McFarland will not return to the MNF booth, per a report. (Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
Booger مکفارلاند نمی خواهد بازگشت به MNF غرفه در هر گزارش. (Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

MNF غرفه یک علامت سوال بزرگ تخته سنگ بازی ها

این MNF غرفه شده است یک علامت سوال برای مدتی. Jason ویتن نمی شد یک ضربه با طرفداران خود را در یک سال در غرفه. از بازگشت او به Dallas Cowboys آخرین offseason. و مکفارلاند خاموش کردم به یک شروع بد با بینندگان در “Booger موبایل” قرار می گیرد که او را در زمینه سطح در حالی که اظهار نظر. آن را مسدود انداز و بازنشسته برای سال 2019 برنامه.

هر کس بازی های این فصل باید یک برنامه برای کار با پس از NFL منتشر شده از آن در اواخر هفته گذشته در یک ساعت نشان می دهد در ESPN. زمانی که “فوتبال دوشنبه شب” نقل مکان کرد و از ABC به ESPN آن به ظاهر در زمان عقب به ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” در گرفتن بهترین بازی از هفته در ساعات پر بیننده.

ESPN اقدام به دریافت تونی Romo Peyton Manning

این شرکت گزارش می خواستیم را به بیش از تونی Romo از CBS که در آن او شده است یک ستاره پس از پریدن به داخل غرفه چند سال پیش. Romo به جای توافق به یک قرارداد ضبط با CBS در شماره 1 پخش تیم.

سپس ESPN نقل مکان کرد به Peyton Manning, بنا به گزارش ارائه 18 دلار به 20 میلیون دلار در هر سال — بالاتر از Romo دلار 17M — به آن منجر تحلیلگر. رویای شد بنا به گزارش به ترکیب Manning and play-by-play افسانه Al مایکلز در حال حاضر از NBC هر چند که نمی تابه یا نه.

آنها هنوز گزارش eyeing New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees را بیش از یک بار او بازنشسته.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی