به یاد هومر هر بچه از خواب

درخواست مردمی به اندازه کافی به نقطه به یک نقطه 450, پا, دور, 500, پا, دور, و شما می توانید همه چیز را از انتهای جلوی خانه به نوک یک ابر کومولوس. آنها می توانید آن را در ballpark. آنها احتمالا می تواند نقطه به نقطه دقیق صندلی.

این یک راه طولانی به آمار بیس بال. که به دنبال به سمت خانه صفحه از آنجا به اینجا. و خوب است که در مورد آن است.

اما راه اندازی یک توپ را به یک پارکینگ یا به درختان و یا بیش استخر, که چیزی است. به سختی هر بچه تا کنون bragged, من میخوام آمار این توپ 500 پا! نه آنچه به آنها گفته است که من میخوام آمار آن بیش از گاراژ! من میخوام آمار آن بیش از پرچین! من میخوام آمار آن بیش از خانم Abernathy ماشین!

یا شاید من میخوام آمار این توپ بیش از نرده ها بیش حقه بیش خیابان و ببینید که سقف بیش از وجود دارد ؟ — بر روی آن.

وجود دارد هیچ استدلال و سقف.

بیست سال بعد: ببینید که ساختمان ؟ خوب بابا شما ضربه توپ که بر روی سقف یک بار وجود دارد. بله این درست است.

زمانی که وجود دارد یک ساختمان وجود دارد می شود یک بام و وجود خواهد داشت یک داستان برای گفتن.

زمانی که آنها به یاد داشته باشید برخی از ویژه روز, برخی از ویژه نوسان خواهد شما به جای ضربه اجرا خانه و یا قرار دادن بیش از یک هیولا ؟ و یا ضربه زدن به آن به چشمه? به بناهای? به خلیج ؟ به freakin’ رودخانه ؟

یا شاید یک بعد از ظهر پنجشنبه 20 سال پیش امروز بر روی سقف پنج داستان, زرد آجر ساختمان در 1032 W. Waveland Ave. واقع در سراسر خیابان را از شیکاگو زمینه انوری.

ساختمان بالا رفت و در سال 1909. Ballpark را باز کرد و پنج سال بعد. در شرایط بازی به سقف رسیده یک زمان.

That yellowish brick building with the seats on top? Yeah, its roof has only been reached by one home run in game action. That was Glenallen Hill's on May 11, 2000. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
که زرد آجر ساختمان با صندلی در بالا ؟ آره سقف آن شده است و درباره یک خانه اجرا در بازی اکشن. که Glenallen هیل در مارس 11, 2000. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

بیست سال بعد Glenallen تپه هرگز به پشت بام او ساخته شده یک کمی بیشتر معروف است. او دارای بیس بال او ضربه که بر روی سقف. او پسر 19 ساله Glenallen جونیور تنها به تازگی دیدم این ویدئو که نوسان و چه ناشی از آن و نه به این دلیل که پدر خود را نشان داد به او.

[دیدار با مردی که دارای بیس بال است که Glenallen تپه رسوب بر روی پشت بام]

صدای او عمیق, ته, به عنوان هر چند سخنان خود در حال افزایش است از زمین. بازتاب این تلاش شاید او پسماندهای چند.

او 55 و پس از مدیریت رشته کوه های راکی کلرادو’ Triple-یک تیم هفت فصل بدانم چه در آینده. رشته کوه های راکی کاهش یافته است به تمدید قرارداد خود را پس از 2019.

“من حدس می زنم که یعنی من از کار اخراج شد,” او می گوید.

تپه برگزار 13 لیگ برتر فصل و قبل از آن شش جزئی-لیگ فصل است. او مربی. او موفق. او مطرح شده ، که توش پر از 55 سال به خوبی. که بسیاری از زندگی بسیاری از بیس بال.

تلفن زنگ میزند به عنوان آن را هر طوری که اغلب و آنچه که او در مورد خواسته است یک لحظه تنها یک نوسان یک توپ و یک بام و مرد جوان در یک سبز, ژاکت, با یک فنجان پلاستیکی در یک دست و نماد آن لحظه در دیگر مطرح سربار.

“Naw, خوب,” او می گوید. “این مهم است که مردم در مورد آن صحبت کنید. آنها می خواهند بدانند که آنچه در آن احساس می کردم.”

او مکث و سر و صدا کم می شود خندیدن.

“در اینجا چیزی است مرد من,” او می گوید. “من شده است با هدف قرار دادن طولانی خانه اجرا می شود پس از من در بازی بیس بال.”

تا می آید سر و صدا دوباره.

نمایی از تپه

Steve دارد یک راست دست پارچ برای Milwaukee Brewers که بعد از ظهر راه می رفت از تپه به ستاره شرق پس از دومین زمین باز یافته. او معمولا بحث بسیار است که هم تیمی های زمان برای کمرویی به طوری که آنها اجازه دهید او را به ویژه هنگامی که او تبادل. اما زمانی که او به ستاره شرق مراحل آن روز دارد به یاد می آورد این بود که احتمالا همکار پارچ باب Wickman که استقبال او: “شما می دانید که توپ در پشت بام فرود آمد.”

“هیچ نبود” دارد پاسخ داد.

“آره, آن, آیا,” Wickman گفت.

“C’mon,” دارد گفت.

او فکر کردم که احتمالا چیزی بود که تا به حال بدست جمعیت خیلی هیجان زده.

و در حال حاضر سال بعد صدها خوشخو یادآوری — “شما داد تا آن خانه اجرا huh” — او مرتب کردن بر اساس خواسته های او می خواهم به تماشای آن بروید که او به عنوان تنها یکی از در ballpark که نیست.

لایل Mouton تخمیر چپ fielder lunged یک زن و شوهر از گام به عقب و داد. هنری بلانکو گیر مطرح چشمان خود را به آسمان است. سوم baseman خوزه هرناندز gaped بیش از شانه چپ خود را. Shortstop علامت Loretta بیش از حق خود را.

تقریبا قبل از تپه سمت چپ خمیر جعبه دارد برگزار دستکش خود را به داوری. او نیاز به یک جدید بیس بال.

Brewers starter Steve Woodard, seen here in 1998, gave up the epic blast to Glenallen Hill at Wrigley Field, but didn't know that it hit the roof until he got back to the dugout. (Photo by Sporting News via Getty Images)
حذفی استارت Steve دارد دیده می شود در اینجا در سال 1998 داد تا حماسه انفجار به Glenallen هیل در زمینه انوری اما نمی دانم که آن را ضربه زدن به سقف تا زمانی که او پشت کردم به ستاره شرق. (عکس ورزشی اخبار از طریق گتی ایماژ)

نه این که خود فرزند خوانده, 18 سال, پیر پارکر تا به حال برخی از دوستان بیش از در دارد در Hartselle, Alabama. آنها در حال تماشای تلویزیون هنگامی که یک سر و صدا — “اوه خدای من!”, “!؟”, “شما می بینید که؟” — به وجود آمد در اتاق آوردن دارد از طرف دیگر از خانه. پسران را کشف کرده بود ، سقف.

Woodard خندید با آنها.

“با سلام تا زمانی که شما همه را به لیگ های بزرگ …” او بدحجابی.

آن را آهسته آنها هیچ کدام در همه.

چیزی است که Glenallen تپه بود که به استیو دارد مقدار زیادی. در نه در خفاش تپه homered چهار برابر و دو برابر یک بار. نهایی خود را, شش, صفحه, ظاهر, علیه Woodard — تپه نهایی لیگ برتر بازی بود و در سال 2001 Woodard بود دو سال بعد — رفت و اجرای خانه, صفحه اصلی, اجرا, اجرای خانه دو عمدی پیاده روی صفحه اصلی اجرا کنید.

“مانند بت خود را به حال یک آهنربا را به توپ” دارد گفت. “من می خواهم آن را پرتاب و فقط به آن نگاه کنید و فکر می کنم ‘خدای من.'”

اما نه در شیکاگو که بعد از ظهر. صدای آن را انجام دهد.

“من به مردم بگویید که بالای 15 اجرای خانه سمت راست وجود دارد,” او گفت: خوشحال. “شما می دانید, شما گاهی اوقات آرزو می کنم منظورم این است که شما همه چیز را برای اعطا هنگامی که شما در حال بازی است. مانند آن همیشه وجود دارد. شاید ما باید از آن لذت می برد بیشتر است.”

بعد از لحظه ای او اضافه کرد: “من دست همه است.”

“این یک سوال از چه کوچک است که توپ بود رفتن به دریافت’

تعداد دفعات مشاهده شده بود و دو توپ بدون برخورد. پایین باز یافته دوم یکی است. آسمان خاکستری بود یک کمک باد به سمت چپ. این بود که به یکی از آن روزها در انوری.

بلانکو در گیر waggled راست خود سبابه. او را لمس داخل ران چپ خود درخواست وزنه داخل. زمین آغاز شده و در وسط صفحه و سپس oozed درست همانطور که اگر آن را تعقیب هیل خفاش در هر بشکه رسید.

هیل کاهش یافته و دست خود را به در مورد کمر بالا و حمله با یک کوتاه, تخت, نوسان است. او به پایان رسید پایین در سراسر بدن خود آشنا نوسان است که تولید 186 حرفه ای اجرا می شود که منحصر به فرد خود را. او دوست داشت به فکر می کنم در مورد حرکت چکش چگونه او می خواهم به نگه داشتن دست خود را نرم و سست راه او می خواهم به تماشای جک کلارک و ویلی McCovey آن را انجام دهد زمانی که او در حال رشد بود تا در سانتا کروز ، آنچه که او تعقیب بود صدای توپ ساخته شده خود را خفاش صدای تاثیر راه آن تکرار در گوش او و در سراسر ballpark. دیو بتنی ساخته شده که صدا. گاهی Glenallen تپه انجام بیش از حد.

توله دوم baseman جف Huson در راه آهن در مقابل سوم-پایه ستاره شرق رسیده برای مرد نزدیک به او. آن shortstop ریکی Gutierrez. Huson بازوی خود را گرفت و نمی خواهد اجازه رفتن هر دو آنها را متمایل به دنبال به آسمان خاکستری تلاش به دنبال یک توپ بیس بال است که به نظر می رسید به مقصد جایی مسخره است.

“شما شنیده ام که یک توپ برای تلفن های موبایل مانند آن را به ضرب گلوله از توپ” Huson گفت. “این بود که حتی عمیق تر از آن است. هیچ به این سوال که قرار بود برای رفتن به بیرون از ورزشگاه. آن یک سوال از چه کوچک است که توپ بود رفتن به دریافت و با چه سرعتی مانند آن را در مدار.”

Loretta تخمیر shortstop تا به حال پنج بازدید که روز است. پایان برای پایان دادن به آن به نظر می رسید نگاهی به گذشته آنها می خواهم رسیدن به سقف.

“من به یاد داشته باشید صدای” او گفت:. “بود که چشمگیر ترین خانه اجرا شود من تا کنون دیده می شود زندگی می کنند. بحث در مورد زاویه پرتاب. که نوسان بود به عنوان صاف به عنوان می تواند. او خرد شده و آن چیزی که بر روی پشت بام.”

به عنوان نیمکت مربی برای توله فصل گذشته Loretta زندگی می کردند تا در Halsted خیابان. راه رفتن خود را به ورزشگاه او را گرفت و پایین Waveland و از طریق سایه آن ساختمان. بیش از یک بار او نگاه کرد و فکر در مورد توپ که فرود آمد تا آنجا که نوسان تولید می شود و مردی که می خواهم stomped گذشته او در shortstop چند ثانیه بعد. او شده است می خواهم یک آبجو در سال 1998 در همان بخش به عنوان خوانده شده را علامت McGwire و سامی Sosa زمانی که آنها می خواهم در ترکیب برای 136 صفحه اصلی اجرا می شود, 16 برابر حذفی (12 توسط Sosa). او هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا مانند آنچه Glenallen تپه انجام داده بود.

هنگامی که توپ فرود آمده بود, Loretta gazed در هرناندز baseman سوم و آنها به همان بیان: باور می کنید ؟

“شما می دانید توپ خرد شده, فقط, خرد, اما زمانی که آن سرزمین در غرفه در سراسر خیابان منظورم این است که آن مکان فقط قابل دسترسی است.” “من نمی توانستم آن وجود دارد از پایه دوم.”

‘انتظار من بود برای ایجاد این صدا’

از سال 1989 تا 2001 تپه برای هفت تیم است. او برای توله دو بار. او هرگز همه ستاره. او ضربه زد .271. در سال 2000 دو ماه پس از اجرای خانه او معامله به نیویورک یانکیز برای آنها که او را ضربه 16 خانه اجرا می شود در 40 بازی بود و بخشی از یک سری جهانی قهرمان. در ماه ژوئن از سال بعد زندگی حرفه ای او بود.

Glenallen Hill was traded from the Cubs to the Yankees in 2000 and turned in a hot second half for the eventual World Series champions. (Photo by Howard Earl Simmons/NY Daily News Archive via Getty Images)
Glenallen تپه معامله شد از توله ها به یانکی ها در سال 2000 و در نیمه دوم برای نهایی سری جهانی قهرمانی. (عکس توسط هوارد ارل سیمونز/NY اخبار روزانه بایگانی طریق گتی ایماژ)

برای اولین بار از آن زمان به بعد او در خانه با خانواده اش برای تابستان در انتظار coronavirus مانند هر کس دیگری. Glenallen جونیور وسط infielder شد پیش نویس در دور چهارم توسط Arizona Diamondbacks در ماه ژوئن گذشته. به تازگی کاربر به آن جعبه نوار ویدئو و وجود پدر و عینک آفتابی در انتظار دو-و-oh وزنه از برخی right-hander در زمینه انوری. او نیست به صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد خود شاید که بخشی از این تپه را دوست ندارد.

“من انتظار, همیشه,” او می گوید: “برای ایجاد یک صدا است که می تواند شنیده شود در ورزشگاه. این که آیا آن توپ به سمت چپ ballpark یا نه انتظار من بود برای ایجاد این صدا.”

علاوه بر این, او می گوید, کسی آن را انجام خواهد داد دوباره یک روز. این که آیا آن را 470 پا به سقف یا 500 فوت یا بیشتر هر آنچه که آنها می گویند آن است که سقف می تواند بود. شل دست پرتاب چکش را صدا …

سپس احساس هوا مکیده خارج از محل.

پرسید: اگر او افتخار می کردند که از آن خانه اجرا و تمام خاطرات آن تداعی تپه آه و می گوید: “هیچ. به دلیل جای تعجب نیست. آن چیزی که من در همه زمان ها.”

در پنبه حلاجی تمرین او می خواهم آمار ساختمان با Budweiser ثبت نام در آن در همه زمان ها و در سمت چپ-مرکز زمینه. هک, او می خواهم آن را ضربه بیش از آن ساختمان. پس از آن وجود دارد که بازی در بوفالو در لیگ کوچک و او می خواهم شاید هرگز ضربه توپ سخت تر و یا دورتر از او آن روز. او هنوز هم می تواند ببینید که توپ بروید.

“طولانی ترین تا کنون است ؟” او می گوید. “آن یکی.”

پنج-صد پا ؟ پنج-پنجاه ؟ بیشتر ؟

Glenallen هیل می خندد خوب و کم است.

“بر روی اتوبان مرد من,” او می گوید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر