از Marie Claire

حتی اگر بسکتبال خود را محکم گره و تو رفتگی در دیوار fanbase, شما قطعا نمی نیاز به یک ورزش علاقه مندان به وسواس شراب خواری-سازمان دیده بان آخرین ESPN docuseries در مورد مایکل جردن. آخرین رقص یک شیرجه عمیق به Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو بولز 1997-98 و آن را ملزم به نگه داشتن چشم خود را چسب به صفحه نمایش. با تشکر از NBA سرگرمی خدمه گسترده دسترسی در طول مسابقات فصل ده قسمت یکی از ویژگی های جذاب هرگز دیده-قبل از فیلم از پشت پرده.

این سریال صرفا بر Michael Jordan و شامل ذکر است از زندگی او خارج از زمین بسکتبال, ترک کردن مقدار زیادی از اطلاعات در مورد اردن خانواده—اما آن را به عنوان اتفاق می افتد در افراد مشهور-محور مستند برگ های آن ما را بدانم در مورد بقیه اردن و خانواده بسکتبال ستاره زندگی خصوصی. اردن اولین ازدواج با Juanita Vanoy برکت زن و شوهر با سه بچه دوم آنها این است که مارکوس اردن. با پدر و مانند مایکل جردن که نمی خواهد دنبال پدر را قدم به قدم و رویکرد بسکتبال ؟ البته مارکوس اما راه بیشتر وجود دارد و او را از فقط معمولی عکسبرداری برخی از hoops.

Photo credit: Ned Dishman
عکس های اعتباری: Ned Dishman

پس از بازی در Wilmette, ایلینوی با برادر بزرگتر خود جفری اردن در مدرسه خود را بالا لویولا آکادمی تیم بسکتبال منجر به موفقیت های قابل توجهی در طول مسابقات قهرمانی مارکوس اقدام به انتقال به ویتنی جوان دبیرستان در شیکاگو خود را برای دو فصل است.

هنگامی که او رفت به دانشگاه, به دانشگاه مرکزی فلوریدا در اورلاندو در سال 2009 مارکوس پیوست, تیم بسکتبال و برخی از پرهای ژولیده در UCF را با همکاری آدیداس. در طول یک UCF نمایشگاه بازی جوان در اردن که به تازگی وارد شده خود را در سال اول حاضر به تغییر را از خود نایک اردن در تلاش برای نشان دادن وفاداری به نام تجاری و یا بهتر به پدر خود. به عنوان یک نتیجه آدیداس خود را مطرح ابرو و پایان قرارداد حمایت مالی با UCF که هزینه مدرسه آن $3 میلیون معامله با توجه به Bleacher Report. اخ. اما افسوس که همیشه وجود دارد یک قیمت به پرداخت هزینه برای موفقیت—مارکوس بود و در واقع خوب در بازی و رهبری تیم را به چندین پیروزی و موفقیت.

او دردسر, کالج, روز, اگر چه, به مراتب بیش از. هر ESPNدر سال 2012 در سال سوم خود را از کالج اردن دستگیر شد در اوماها با توجه به “اختلال در خارج از مرکز شهر و هتل” و بازیکن بسکتبال بود شرح داده شده توسط مقامات به عنوان “بسیار متحرک مست و uncooperative.” ظاهرا آن را در زمان بیش از یک افسر پلیس به دستبند او را و پس از آن رزرو شده برای مقاومت در برابر دستگیری رفتار آشوبگرانه و مانع.

خوشبختانه هر چند با مارکوس’ سال کالج مشکلات به پایان رسید بیش از حد. پس از مواجهه با برخی از موانع—که ترجمه را به پدر خود مایکل جردن در ابتدا به او گفت “هیچ”— مارکوس باز جدید و منحصر به فرد اردن-الهام کفش ورزشی, بوتیک به نام اتاق جایزه در سال 2016. نوشته اصلی واقع در اورلاندو, دیزنی لند, فروشگاه آنلاین نقل مکان تنها در سال گذشته—اما هنوز هم می بیند مارکوس اردن به عنوان مدیر عامل.

مارکوس’ بسکتبال روز ممکن است بیش از, اما بسکتبال خود را (و اردن) شور بسیار از بین رفته اند.

سازمان دیده بان آخرین رقص در روزهای یکشنبه در ESPN در 9 p. m. ET.

برای داستان های بیشتر مانند این جمله مشهور, اخبار, زیبایی و مد, مشاوره زرنگ و دانا تفسیر سیاسی و ویژگی های شگفت انگیز, ثبت نام برای Marie Claire newsletter.

عضویت اینجا را

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی