من گوش راست انتظار – Holyfield را در نظر بگیرید سه گانه مبارزه با تایسون

بوکس را comeback فرهنگ ممکن خود رسیده نادر پس از Evander Holyfield نشان داد او می تواند مبارزه مایک تایسون برای بار سوم.

تقریبا یک چهارم از یک قرن پس بخشی از گوش او را گاز گرفته بود توسط خود آمریکایی رقیب Holyfield گفت که او و همکار قدیمی-فيزيوپاتولوژی تایسون می تواند به حلقه دوباره برای یک نمایشگاه مبارزه با.

هر دو مردان باید در روز های اخیر اعلام کرد و آنها را به جلو و دستکش بوکس در دوباره و مبارزه با 57 ساله Holyfield و 53 ساله تایسون پس از صرف سال در بازنشستگی.

چهار بار سنگین وزن جهان قهرمان Holyfield مبارزه کرده است و نه پس از مارس 2011 زمانی که او زدم برایان نیلسن در 57 حرفه ای تفرج و او ترک در سال 2014.

او در نظر دارد به بازگشت به حلقه برای جمع آوری پول برای امور خیریه متحد 4 مبارزه ما آشکار Riddick Bowe خواهد بود مورد نظر خود را حریف است.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز رو به تایسون دوباره Holyfield گفته TMZ ورزشی: “آن را نمی خواهد زحمت من به انجام این کار. همیشه فکر میکنم که کسی که طول می کشد مراقبت از خود آنها آنهایی که تمایل به گذشته حتی اگر من چهار سال بزرگتر از او است. آن خواهد بود بدون مشکل.

“من مدیر او و تمام است که, اما واقعیت این است که من شخصا, من فکر می کنم که برای من به درخواست; تنها کسی که من واقعا از این است Riddick Bowe چون من و او در حال رفقا.”

Bowe مانند تایسون و Holyfield سابق بلامنازع قهرمان سنگین وزن جهان و 52 سال مبارزه کرده است و نه از سال 2008.

Holyfield خواسته شده بود در مورد رابطه اش با تایسون بیش از دو دهه از صحنه های شرم آور در لاس وگاس که دیدم تایسون از رد صلاحیت خود را جهانی دوم عنوان و گفت: این جفت ارز در حال حاضر همراه است.

“من فکر می کنم,” او گفت:. “زندگی را در مورد دو نفر واقعا اعتماد به یکدیگر و آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

و Holyfield گفت: گوش آسیب است که تایسون وارد بر او یادآوری کمتر از نیش می زنند اما از $35million او گفت که او دریافت که برای 1997 جلسه در MGM بزرگ.

اولین مبارزه بین این دو در سال 1996 دیدم Holyfield توقف تایسون در دور ماقبل آخر را به نفع خود WBA کمربند سنگین وزن با سال 1997 دوباره رفتن به پایین به عنوان یکی از ورزش فوق العاده ترین موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر