وقتی NFL schedule منتشر شد, خلیج تمپا Buccaneers تا به حال پنج نخست-زمان بازی در هفت هفته کشش. وجود یک کشش که در آن آنها سه بازی نخست-زمان بازی در یک ردیف.

وجود دارد یک کنجکاوی عامل با Buccaneers آنها هرگز قبل از تجربه. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ثبت نام تام بردی شاید بزرگترین کارفرمایی در NFL تاریخ است.

هیجان لزوما ترجمه به نتایج هر چند بسیاری از پیش بینی چیزهای بزرگ برای Buccaneers در این فصل با بردی و همچنین جدید تنگ پایان راب Gronkowski.

Tampa Bay نمی بینم بزرگ تام بردی افزایش

Gary Gorski مدیر عامل و بنیانگذار انواع پستانداران گوشتخوار دله استودیو واقع بینانه ورزشی شبیه سازی سایت وابسته نیست با NFL و او زد 100 شبیه سازی فصل جدید-نگاه Buccaneers.

The Buccaneers شد بهتر است با بردی در شبیه سازی اما هنوز هم بزرگ نیست.

متوسط رکورد Buccaneers در انواع پستانداران گوشتخوار دله استودیو شبیه سازی شد 9-7. است که در دو بازی بهتر از 7-9 رکورد فصل گذشته اما مطمئنا نه آنچه خلیج تمپا در انتظار در این فصل است. شبیه سازی بود Tampa Bay ساخت برگشتی 32 درصد از زمان و برنده NFC جنوبی 16 درصد از زمان. این Bucs موفق به کسب قهرمانی یک بار در 100 شبیه سازی.

بردی را شبیه سازی نیومده ؟ ؟ ؟ او به طور متوسط 4,315 متری 28 touchdowns و 13 interceptions در انواع پستانداران گوشتخوار دله استودیو شبیه سازی. که بزرگ خواهد بود برای یک مرد 43 ساله کارفرمایی اما ظاهرا آن را نمی خواهد منجر به یک فصل فوق العاده برای Bucs.

How much of an impact will Tom Brady have on the Buccaneers? (AP Photo/Matt Rourke)
چقدر تاثیر خواهد تام بردی باید در Buccaneers? (AP Photo/مت Rourke)

چقدر خوب می Bucs بود با بردی?

گورسکی و انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios نیز شبیه سازی شده چه 2019 فصل را نگاه خواهم اگر بردی و Jameis وینستون روشن کرده بود نقاط که ممکن است یک کمی از بینش به ارزش دو quarterbacks.

2019 Buccaneers رفت 8-8 با بردی در شبیه سازی یک بازی بهتر از نتایج واقعی. 2019 پرستان’ میانگین رکورد با وینستون در انواع پستانداران گوشتخوار دله Studios’ شبیه سازی شد 8-8 چهار بازی بدتر از خود واقعی 12-4 رکورد.

شبیه سازی نیست در نهایت مهم است. آنها هنوز هم بازی بازی ها در این زمینه است. امیدوارم. NFL جهان خواهد بود انتظار برای دیدن اگر Buccaneers have a dream فصل با تام بردی یا اگر اعتیاد به مواد مخدره است نابجا.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی