شیکاگو پشت بام هومر توپ باقی مانده در دست فن که برداشت آن از 20 سال پیش

این batted بیس بال نزدیک به طور مستقیم ترین و فریبنده است.

از چمن سبز به technicolor جایگاه به آسمان خاکستری و سپس بازگشت از خاموش ذره به رنگ سفید-قرمز دنباله دار از تاثیر دور صدای ترق و تروق به نزدیک شدن به جیغ زدن همه طراحی شده برای پنهان کردن و تعجب و فرار کند.

ریک Frohock 31 ساله و باد در چهره اش, قدیمی, سبک آبجو در یک دست اندازه گیری پرواز از این بیس بال. او تا به حال پنج ثانیه برای مرتب کردن آن را بدهد و یا چند ضربان قلب.

“آن رفته” او فکر می کردم.

“It’s gonna leave پارک” او تنظیم شود.

“این قراره ضربه ساختمان” او دوباره.

“آن را بر روی پشت بام” او اصلاح شده است.

پس از او بود.

پنج داستان ساختار آجر بالا رفت و در سال 1909. پنج سال بعد در سراسر W. Waveland خیابان انوری زمینه باز است.

در مه 11, 2000, Frohock همراه با همکارانش از شرکت تلفن محلی نشسته در یک بلوک از حقه بالای ساختمان که شاید 500 پا از خانه بشقاب بنابراین نوعی از تکان خوردن برای راست دست بکشد hitter.

بیس بال یک ورزش دشوار به تماشای از 500 فوت دور با شروع نیمه دوم تاخیر در صدای بیس بال کردن خفاش اما پشت بام در 1032 W. Waveland نبود فقط در مورد بیس بال. می شد و می خندد و داستان و آبجو و به سلامتی هیچ کس دیگری را بشنود و مناسبت های ویژه بیس بال از یک دیدگاه. خورشید حتی ممکن است خود را نشان می دهد در بهار پنج شنبه بعد از ظهر. آن را نمی.

A view of the rooftop at 1032 W. Waveland where Glenallen Hill's home run ball landed on May 11, 2000. (Photo by Ron Vesely/MLB via Getty Images)
نمایی از پشت بام در 1032 W. Waveland که در آن Glenallen تپه خانه اجرا توپ فرود در مارس 11, 2000. (عکس توسط Ron Vesely/MLB طریق گتی ایماژ)

Frohock در میشیگان متولد شد, با حضور ایالتی میشیگان و از آنجا که او می تواند به یاد داشته باشید توله شیکاگو فن. او را تماشا WGN در کانال 9 در بسیاری از بعد از ظهر او سقوط در عشق با تمام پرنیان از توله از انوری و به خصوص دیو کینگمن و Iván de Jesus.

او می خواهم با حضور در بازی در انوری و نشسته در جایگاه. یا در حقه. اما او می شده است بر روی یکی از پشت بام ها قبل در یک بازی اما جدا از آن هم تقریبا معلق در هوا بیش از آن. هر کس گرفتن راحت فقط در ورود دوم زمانی که کوچک Glenallen تپه پا در برابر کوچک Milwaukee Brewers right-hander, Steve دارد.

“از آن فرود آمد و در مورد سطر سوم از مجموعه ای دیگر از bleachers” Frohock گفت.

او را دیدم آن را به گزاف گویی و سپس رول تحت حقه و سپس به منطقه پشت حقه. او شروع به پریدن کرد به شارژ از طریق یک شکاف بین صندلی و ظهور با تنها بیس بال تا کنون به زمین که در پشت بام در طول یک بازی.

حدود 22 ، 000 نفر در ورزشگاه. در مورد همه آنها تماشا به عنوان ریک Frohock برخی از پسر در یک سبز, ژاکت مطرح بیس بال در دست راست خود را قابل اعتماد, سبک قدیمی, کف آلود اما دست نخورده در سمت چپ خود را.

“فراواقعي بود,” او گفت:. “من هر چیزی را انجام دهید. منظورم این است که من آن را گرفتن. من فقط یکی از اولین به توپ است.”

[بطور منظم احساس عظمت Glenallen تپه بی همتا پشت بام شات 20 سال بعد]

در عرض چند دقیقه از رادیو و تلویزیون و بچه ها صعود به کشف مردی که می آیند و دور با آن بیس بال. Frohock به نام همسرش کریستینا صفحه اصلی حامله با اولین فرزند خود یک پسر به او بگویید که به مجموعه ای از دستگاه. یک نجیب زاده — احتمالا وابسته به توله — با نزدیک شدن به او را در مورد آوردن توپ به میدان postgame به عنوان تپه می خواهم به آن را دارند. پس از آن ارائه می شد امضا خفاش, موارد دیگر, شاید یک فرصت برای دیدار با تپه. Frohock گفت مطمئن است که خواهد بود خوب است.

توله از دست داد بازی با این حال و پس از این معامله قرار گرفت به روز دیگری را به خاطر حضور. (در مارس 13, روزنامه محلی گزارش تپه رد و بدل شده بود یک شخصی خفاش برای, توپ, اما این هرگز اتفاق افتاده است.)

کریستینا بود بسیار دور همراه در دوران بارداری و به در سمت امن است Frohock نیست برای رفتن به هر بازی بیس بال برای یک زمان. این Frohocks که آنها می خواهم که تمام تابستان را به بازگشت به انوری شاید پس از آن با اندرو در سلاح های خود را. در یک مربع از نوار پوشش Frohock نوشت: “Glenallen Hill HR توپ 5/11/00 پشت بام 1032 Waveland.” او ضمیمه آن را به توپ که او ذخیره شده در یک مکعب پلاستیکی.

در جولای 21, توله به دست آورد و دو بازیکن از نیویورک یانکیز — بن فورد و اسوالدو میرنا — برای Glenallen تپه. و در تابستان آن را به عنوان مربوط به تپه در یک توله مدرسه رفته بود.

بیست سال بعد هیل گفت که او تا به حال کمی دلبستگی به توپ حتی اگر آن است که تنها یکی از نوع خود است.

“این که مهم نیست به من,” او گفت:. “من نمی باید هر گونه علاقه در آن است. ما بازی به بازی برای سرگرم کردن طرفداران.”

بنابراین تنها بازی استفاده می شود توپ را به زمین بر Wrigleyville پشت بام شده و بسته بندی شده نقل مکان کرد و سه بار بیشتر به تازگی به یک خانه در اینورنس, ایلینوی غربی شیکاگو است. این شرکت در autographed Willson Contreras نیوجرسی یک ترمینال بلیط از زمانی که ایالت میشیگان ضرب و شتم USC در سال 1988 رز کاسه دو کرسی از انوری زمینه یک توله پرچم و برخی از قاب مجله را پوشش می دهد از زمانی که توله برنده سری جهانی.

Glenallen Hill's rooftop home run ball remains with Rick Frohock, the man in the green windbreaker who retrieved it that day. (Photo courtesy Rick Frohock)
Glenallen هیل پشت بام خانه اجرا توپ باقی مانده را با ریک Frohock مرد در سبز, ژاکت, که برگرفته از آن است که روز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ریک Frohock)

Frohock هرگز یک بار فکر فروش او گفت:. او هرگز فکر کرده اید که چه مقدار از آن را به ارمغان بیاورد. در عوض زمانی که خواسته او می گوید داستان از روز او را در جای مناسب در زمان مناسب و یا نزدیک به اندازه کافی به آن او می تواند تقلا نهایی چند فوت است. او هرگز پشت به پشت بام اما زمانی که او حضور بازی در انوری او همیشه دزد یک نگاه وجود دارد و فکر می کند “بله که روی پشت بام. که در آن من بود.” پوشش نوار است yellowed و هنوز هم او است که مرد در راه آهن در بالای ساختمان که همه Cubdom خیره تا در آن مرد در سبز بارش انتظار نمی رود,. او پوزخند.

“آن را سرگرم کننده بود,” او گفت:. “در واقع آن را 15 دقیقه از شهرت چیز. از آنجا که اینترنت در آن امتداد به 20 سال است.”

همانطور که برای مفاهیم جای مناسب و زمان مناسب ریک Frohock تا به حال به خنده. در جریان پنج دهه به عنوان یک توله فن این زمستان او را انتخاب کرد به سخت ترین تعهد نشده است.

برای اولین بار و فقط در زمان برای یک وعده 2020 فصل Frohock شد یک فصل-بلیط دارنده. گاهی اوقات زندگی را در یک مرد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme