یک صبحانه در ’95 نقش مهمی در اردن بازگشت به گاو

B. J. آرمسترانگ ممکن است نقش مهمی در شیکاگو بولز خود را سال 1996 1997 و 1998 عناوین – حتی اگر او در این تیم.

آرمسترانگ کسی که در یک صبحانه چت بیش از پنکیک در شیکاگو درآورده مایکل جردن برای متوقف کردن توسط گاو’ تمرین تسهیلات یک روز صبح در اواخر فصل 1994-95 به دیدن هم تیمی های قدیمی خود را. قبل از اینکه طولانی, اردن به پایان رسید بازنشستگی خود را; گاو برنده سه عنوان در اردن دوم روی لئامت دادن با حق رای دادن.

اردن اولین بازنشستگی در سال 1993 قتل پدرش جیمز روی لئامت دادن خود را در لیگ کوچک بیس بال و پس از آرام فشار توسط آرمسترانگ طول می کشد که هیچ اعتباری برای اردن بازگشت – باز گشت میان تم ها در آخرین اقساط از ESPN و Netflix مستند “آخرین رقص” 10 قسمتی است که نشان داد قسمت های هفت و هشت در پنج شنبه شب.

“من هرگز در مورد آن فکر صادقانه با شما” آرمسترانگ, قدیمی NBA گارد و سه بار قهرمان NBA با Bulls که در حال حاضر کالیفرنیا ورزش های مبتنی بر عامل آسوشیتدپرس گفت. “من فقط می خواستم به عنوان یک دوست خوب و من فقط دیدم چیزی در او. هنگامی که شما نگاه کنید کسی که واقعا دوست دارد ، او آن را دوست داشت. او آن را دوست ندارم. او آن را دوست داشت. این که او بود. و از احترام به بازی بسکتبال, من می خواستم به یک دوست خوب.”

سنجش از زمان درست بود آرمسترانگ پیشنهاد اردن برای رفتن به تمرین با او که روز تحت نظارت فقط با دیدن بچه ها. سپس به اردن رفت و برگشت به صورت دیگری عمل. سپس یکی دیگر. قبل از اینکه طولانی, اردن بیس بال روز انجام شد. او بازگشت.

“من فقط او را به من و ما هر یک از دیگر و شما آنچه را که مورد نیاز بود گفت:” آرمسترانگ که به کمک خریداران برنده عناوین در سال 1991 1992 و 1993. “من لازم نیست به هر کسی و یا صحبت در مورد آن و یا هر چیزی. که فقط به آنچه اتفاق افتاده است. من فقط برای او خوشحال از آنجا که من می دانم که چه بازی بسکتبال را برایش معنا و معنای زندگی خود را. او نگه داشته بسکتبال در یک فضای مقدس و آن را زیبا ترین چیزی که من تا کنون دیده ام.”

اردن بازنشسته در اکتبر 1993 طولانی نیست پس از قتل پدرش و با گاو داشتن فقط برنده سومین عنوان متوالی.

در فصل اول از اردن وقفه شد آرمسترانگ بهترین فصل از نظر تعداد. او مجموعه ای حرفه ای اوج در نقاط (14.8) و ساعت (33.8) در هر بازی تمام موضوعات آغاز 82 به طور منظم فصل بازی برای اولین بار به همراه یک استارت در آنچه او شد تنها همه ستاره ظاهر. او یک فن مورد علاقه اتمام سوم در All-Star رای گیری که در آن سال پس از چارلز بارکلی و شکیل اونیل.

آرمسترانگ نمی جایگزین اردن در گاو’ صف – او با بازی نقطه گارد در حالی که پیت مایرز شد پاسخ به “چه کسی در زمان اردن شروع تیراندازی گارد نقطه ؟’ سوال چیزهای بی اهمیت – اما او فرض کنیم یک مقدار بزرگتر نقش و بنابراین با اردن تشویق او گاه با تماس های تلفنی.

و هنگامی که آرمسترانگ به نام All-Star استارت اردن اولین کسی بود که او را با تبریک میگم.

“او خیلی خوشحال بود و برای من” آرمسترانگ گفت. “من به عنوان یک All-Star اما زمانی که او نام آن به معنای جهان به من و سپس آن را به من به معنای جهان در حال حاضر. من می دانم آنچه در آن به معنی یک دوست و من همیشه سعی کردم به یک دوست خوب.”

ناخواسته آرمسترانگ ممکن است یک دوست دوباره در سال 1998 برگشتی – زمانی که او با شارلوت بازی در برابر اردن و گاو در چه تبدیل به آخرین عنوان اجرا شود. آرمسترانگ آمار چه شد یک بازی برنده شات در بازی 2 از این سری برای شارلوت در شیکاگو و اردن نمی مانند دیدن تیمی سابق خود جشن می گیرد. او آن را به عنوان یک جزئی و او همیشه تبدیل slights به سوخت.

“من احساس می B. J. باید بدانید بهتر” اردن می گوید: در اوایل قسمت 8. “اگر شما در حال رفتن به بالا و پنج و بحث زباله ها در حال حاضر من یک استخوان به انتخاب با شما است. من قرار است برای کشتن این مرد است. من قرار است برای تسلط بر این مرد. و از آن نقطه من.”

گاو را از دست دادن نیست دوباره در این سری است. آرمسترانگ – که مقدار زیادی از دفاعی توجه از اردن بیش از کسانی که سه بعدی بازی – هیچ تاسف.

“هر زمان که شما شروع به یک سری, شما رو به دیگر اجازه دهید کسی می دانم که شما وجود دارد برای یک مبارزه” آرمسترانگ گفت. “مایکل می دانستم که دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد. من می دانستم که دقیقا چه اتفاقی می افتد. من نمی دانم اگر هر کس دیگری بود … او نمی گارد نقطه سپاه پاسداران است. او به آنجا رفت.”

نهایی دو قسمت از مجموعه مستند اولین مارس 17.

B. J. آرمسترانگ را ارائه دیدگاه و تحليل به آسوشیتد پرس در طول پخش سریال. او همچنین میزبان یک پادکست در مورد سری.

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر