UFC به ما می دهد مورد نیاز دوز از زندگی ورزشی

UFC 249 به پایان رسید مانند ما فکر آن را می چشمگیری. آن را یک نمایش باور نکردنی پر از دعوا هیجان انگیز و غیر منتظره لحظه و همه چیز را مخلوط هنرهای رزمی ،

رسیدن به خط شروع گرچه مشکل بود و هیچ ربطی به زمانی که کارت در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18.

هنگامی که خبر شکست در روز جمعه که میان رونالدو “Jacare” سوزا و دو از او cornermen تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 آن را مانند یک ضربه به روده.

بدون هر گونه اطلاعات دیگر و دانستن تنها که Souza بود coronavirus بود و از او به شدت مورد پیش بینی مبارزه با Uriah سالن این احساس وحشتناک این سال بود که برای ادامه به آن انتقام بر ما.

مطمئنا به نظر می رسید, UFC 249 مبارزه با کارت نمی خواهد بروید.

ما به استفاده می شود که در حال حاضر پنج UFC حوادث شد و به تعویق افتاد قبل از شنبه به دلیل COVID-19 pandemic — اما بر روی کاغذ این بود که یکی از کارت های UFC تا به حال مونتاژ و آن را به نظر می رسد که ممکن است لغزش از طریق ما درک.

بودند کسانی که حق تعجب اگر ما باید همیشه بدست به این نقطه است. Coronavirus موارد در سراسر کشور ادامه دارد تا پاپ و در این مرحله وجود دارد این است که هیچ راهی برای تضمین کسی قصد ندارم به آن را گرفتن مهم نیست که چقدر تست انجام شده است.

اما مردم شروع به شکستن فرمانداران’ stay-at-home سفارشات از آنجا که ما در حال رفتن به هم بزنید و شده اند وجود دارد هیچ زندگی ورزشی ما را به شرکت.

به عنوان آنتونی اسمیت نور سنگین وزن مدعی است که عناوین روز شنبه را نشان می دهد در برابر Glover Teixeira گفت Yahoo Sports, “شما فقط می توانید تماشای پخش از سال 1995 در مسابقات قهرمانی ملی بازی بسیاری از بار.”

او درست است. و در نهایت UFC آورده زنده ورزشی بازگشت.

JACKSONVILLE, FLORIDA - MAY 09: (L-R) Opponents Tony Ferguson and Justin Gaethje face off prior to their UFC interim lightweight championship fight during the UFC 249 event at VyStar Veterans Memorial Arena on May 09, 2020 in Jacksonville, Florida. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
جکسون ویل فلوریدا – MAY 09: (L-R) مخالفان تونی فرگوسن و جاستین Gaethje صورت خاموش قبل از UFC موقت بسیار سبک وزن مسابقات قهرمانی مبارزه در UFC 249 رویداد در VyStar یادبود سربازان عرصه در مارس 09, 2020 در جکسون ویل فلوریدا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

به عنوان اگر آنها می دانستند که آنها بر روی یک پلت فرم آنها می خواهم تا به حال هرگز قبل از این مبارزان ریخت و قلب خود را در قفس و در این فرآیند ارائه شده مرهم بر زخم خمیازه که ما نیاز به شدت.

“من می دانم که در آن ما در حال حاضر گفت:” جاستین Gaethje که انجام شده درخشان و با قبلا نهان خویشتن داری در پنجم-توقف دور پیروزی تونی فرگوسن بود که هرگز حتی نزدیک که به او موقت, سبک وزن, کمربند. “من می دانم که در آن ذهن مردم هستند. من می دانم که چگونه اضطراب و افسردگی در آن بسیار قوی چیزهایی است که می تواند غلبه بر کسی. من فقط می خواهید برای الهام بخشیدن به.

“من فکر می کنم من با الهام از برخی از افراد برای انجام بهتر فردا از آنها امروز است. که همه من هر روز انجام دهید. این همه من سعی به انجام این کار. من کامل نیست.”

اما این رویداد پادزهر مناسب برای چه ails ما. به مدت هفت ساعت از کل کارت یا سه ساعت از کارت اصلی و یا با این حال شما به تماشای آن در هر روز سخت کار کردن.

در اخبار تبدیل و شما می بینید مرگ و میر و تعداد مدعیان بیکاری و جنگ و تقسیم. این مبارزه کارت مهم نیست که چه شما از آن فکر رفتن بدون توجه به اینکه آیا شما حتی یک MMA فن بود یک استراحت از یکنواختی زندگی تبدیل شده است.

آن آغاز شد و در undercard. ویسنت Luque و نیکو قیمت به جنگ رفت و در مسابقه برگشت که مبارزه از شب در بسیاری از نشان می دهد. Calvin Kattar تحویل آرنج به جرمی Stephens’ چانه است که تا به حال به صدا مانند مایک ماهی قزل آلا teeing تا حلق آویز منحنی زمانی که به آن متصل است. فرانسیس Ngannou چه تنها فرانسیس Ngannou می توانید انجام دهید قرار دادن Jairzinho Rozenstruik به خواب در عرض 20 ثانیه با یک تاول قلاب به سمت چپ.

هنری gabriel gomez rojo خود دفاع خروس وزن مسابقات با عملکرد قابل توجه تبدیل به افسانه ای Dominick کروز. سپس gabriel gomez rojo حیرت زده هر کس با اعلام بازنشستگی خود را.

راه رفتن به قفس او پرت کلاه خود را به خالی کردن عرصه مانند او می خواهم انجام می شود در بسیاری از مواقع در مقابل یک دیوانه و جمعیت بسته بندی شده. او این کار را فقط برای ادامه این مراسم به همه چیز عادی به نظر می رسد.

او می خواهد به حرکت به یک زندگی عادی. او تا حد زیادی بدون پدر در شرایط فقیر در لس آنجلس برای تبدیل شدن به یک بسیار موفق ورزشکار. او برنده مدال طلای المپیک در کشتی آزاد در سال 2008 شد و سپس یکی از تنها چهار جنگجویان UFC برای برگزاری عناوین در دو وزن طبقات به طور همزمان.

او شده است یک زندانی از خرد که قفل ورزشکاران نخبه و می خواهد به زندگی می کنند که زندگی عادی با خانواده ما که همه ما به دنبال.

“این بیشتر آزادی” gabriel gomez rojo گفت: دلیل خود را برای راه رفتن از راه دور در فقط 33. “شما به دنبال داستان من پس از بازی های المپیک است. من متوقف شد و پس از. یک برادر و یک استراحت ، اما من نمی خواهم به ترک در بالا. این یک داستان سیندرلایی.”

JACKSONVILLE, FLORIDA - MAY 09: Henry Cejudo announces his retirement in the Octagon after his victory over Dominick Cruz in their UFC bantamweight championship fight during the UFC 249 event at VyStar Veterans Memorial Arena on May 09, 2020 in Jacksonville, Florida. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
جکسون ویل فلوریدا – MAY 09: هنری gabriel gomez rojo اعلام بازنشستگی خود را در هشت ضلعی پس از پیروزی خود را بیش از Dominick کروز در خروس وزن UFC مبارزه قهرمانی در UFC 249 رویداد در VyStar یادبود سربازان عرصه در مارس 09, 2020 در جکسون ویل فلوریدا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

همه که دور گرفته شده اند تا به حال سوزا تست مثبت باعث UFC به لغو شنبه را نشان می دهد.

سفید قاطعانه بود که ما نیاز به حرکت و پیدا کردن یک راه برای زندگی در حالی که هنوز مبارزه با کروناویروس.

روز شنبه برای اولین بار از سه را نشان می دهد UFC برنامه ریزی شده در VyStar. بعد جمعه است و آخر خواهد بود در مارس 16.

سفید در یک مختصر پست-مبارزه مکالمه تلفنی با یاهو ورزشی گفت: همه چیز را به بهتر ادامه خواهد داد.

“ما شما را بهبود بخشد,” او گفت:. “ما می شود بهتر است در روز چهارشنبه از ما امشب می کنیم و بهتر است روز شنبه هفته آینده از ما در روز چهارشنبه. من فکر کردم کارت بود [expletive] عالی. من می گویند آن را در همه زمان ها اما ما تمام زنگ ها و سوت و این افراد تحویل و به آنها تحویل امشب. این بود [expletive] بسیار جذاب است.”

عالی بود.

و از همه مهمتر به شدت مورد نیاز است. ما می توانید به تماشای مرگ و میر monotonously افزایش در روز یکشنبه.

برای چند ساعت در روز شنبه هر چند جاستین Gaethje هنری gabriel gomez rojo و همه UFC کارکنان و مبارزان که در زمان ساخته شده UFC 249 پادزهر مناسب برای چه ails این ملت است.

بیشتر UFC 249 پوشش از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر