تایپ سریع تر با یک دست با تشکر از این خبر Gboard ویژگی


هنگامی که با استفاده از دست راست خود Gboard یک دست حالت شما کمک خواهد کرد تا سریع تر تایپ با یک انگشت شست. اما همه ما نگه داشتن تلفن های ما همان راه — برخی از ما ترجیح می دهند ما دست چپ و یا نگه داشتن تلفن های ما بالاتر یا پایین تر از جایی که صفحه کلید قرار گرفته است. اما با آخرین نسخه از Gboard شما می توانید این را تغییر دهید.

طولانی را فشار دهید خود را با کاما کلید و کشیدن انگشت خود را به میدان آیکون با دست تزیین شده بر روی آن و سپس اجازه رفتن را وارد کنید حالت یک دست. در حال حاضر با Gboard باز در حالت عمودی ضربه بزنید پایین آیکون در نوار منو (مربع با فلش). صفحه کلید تیره خواهد شد و یک جعبه آبی را تشکیل می دهند در اطراف آن است. کشیدن مستطیل در هر جهت به تنظیم موقعیت خود را.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

علاوه بر این با گرفتن هر یک از گوشه ها و کشیدن آن به سمت داخل شما می توانید صفحه کلید را به اندازه. هنگامی که شما تصمیم گیری در یک موقعیت ضربه بزنید علامت تغییرات خود را ذخیره کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme