Brighton's Aaron Mooy vies with Crystal Palace's Patrick van Aanhol: AFP via Getty Images
برایتون هارون Mooy vies با کریستال پالاس پاتریک ون Aanhol: خبرگزاری گتی ایماژ

لیگ برتر اصرار بر روح “سازش” جلوتر از آنچه که انتظار می رود به یک متمرد دوشنبه ویدئو کنفرانس و چه بسیاری از منابع معتقدند می تواند مهم ترین فوتبال جلسه در مدت زمان طولانی.

در حالی که مسلم است که رای برگزار خواهد شد در چگونه رقابت باز خواهد گشت جزئیات کلیدی مانند تست و استادیوم – دوباره خواهد بود مورد بحث و امیدواریم که در آینده نزدیک به توافق پیش از یوفا 25 مارس در نقطه برش برای راه حل.

ساخت تا به کنفرانس ویدئویی در حال حاضر پیچیده شده است توسط برایتون اجرایی پل باربر را وحی که سه باشگاه از بازیکنان آزمایش مثبت برای coronavirus با نگرانی که در حال اجرا در کنار رشد تنش پس از آخرین جلسه در 1 مارس.

سوء ظن است به همین ترتیب رشد کرده و از آن زمان به بعد هر دو با توجه به جلسات و نظرات عمومی. این گزارش توسط مستقل در روز جمعه که برخی از اعضای بالای 14 را شروع کرده اند و خواستار پایین شش پروژه خرابکاری’. که در شوخی اما جدی تر وجود دارد سوال در مورد اینکه چرا آنها را نگه دارید فقط با قرار دادن موانع برای هر راه حل با هیچ جایگزین. از طرف دیگر پایین شش احساس آن است که ناعادلانه به بازیگران آنها را در آن نور به عنوان آنها می خواهند فوتبال در برخی از فرم – اما از طریق منصفانه ترین راه حل است.

که جایی است که اصلی تنش نهفته است, با موضوع, خنثی, دلایل اثبات یک میله رعد و برق بحث و بررسی است.

پایین شش مخالفت خود را اعلام کرد به آن. بالای 14 و لیگ برتر را تکرار و به آنها آن است که به سادگی غیر قابل مذاکره پس از این تنها راهی است که دولت و پلیس باید گفت که فوتبال در حال آمدن است. آن است که تنها راه ایمنی مورد نیاز را می توان ملاقات کرد.

این است که در لیگ برتر امید به اعتصاب نوعی سازش است. در حالی که راه حل های بالقوه پیچیده وضعیت نسبتا ساده است.

اگر فوتبال نمی توانید به بالا و در حال اجرا آنها می تواند به از دست دادن بیش از £700m پخش بین المللی درآمد. در حالی که آسمان و BT نمی خواهد فشار برای بازگشت با توجه به رابطه همزیستی با لیگ برتر است که می تواند مورد برای دارندگان حقوق در خارج از کشور.

این وضعیت است که البته ساخته رقابت سودآور است و دقیقا به همین دلیل بسیاری از باشگاه ها در مورد تغییر پارامترهای بالقوه رفتن به پایین. آن را به طور مشابه تاکید شده است به باشگاه ها که دور انداختن سقوط است ،

آمار و ارقام در لیگ برتر خواهد اصرار دارند که نه از سرگیری فوتبال به عنوان به زودی به عنوان امن در خنثی زمینه می تواند عواقب فراتر از آن پول فوری یا در این فصل است. آن می تواند در کلمات از یک منبع – “کشتن غاز طلایی” با توجه به اثر حذفی در فصل آینده و درک از رقابت در خارج از کشور و در میان رسانههای.

اگر که اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد فقط سقوط اماکن در خط. آن را ممکن است یک تهدید وجودی برای شغل و حتی باشگاه است.

همان منطق نیز تحت تاثیر قرار بر این بازیکنان است که خود را سودآور پرداخت ساختار در معرض خطر با وجود قابل درک نگرانی در مورد ایمنی از بازی در این محیط. همچنین وجود داشته است عادلانه شکایت از برخی در داخل بازی است که بازیکنان و کادر نشده است مشورت. لیگ برتر, اما, برنامه کامل خرابی از آنچه “پروژه راه اندازی مجدد” را به دنبال دارد – و چگونه اطمینان می تواند در ایمنی – هنگامی که آنها به توافق برسند که چگونه به عقب بر گردیم ،

به عنوان غیر قابل اجتناب از تست مثبت این ممکن است یکی دیگر از منطقه است که نیاز به راه حل های خلاقانه و حتی بالقوه برای فرد opt-outs. این پیام در روز دوشنبه خواهد بود با این وجود روشن است: اگر آنها را بازی نمی کند در زمان پارامترهای باشگاه در حال رفتن به باید آماده برای برخی از تغییرات بزرگ است.

ادامه مطلب

داخل پروژه خرابکاری’ و تقسیم تهدید لیگ برتر

که برنده ترین های جام جهانی از جام جهانی?

داستان در داخل از ایران در مقابل نیوکاسل و 1995/96 عنوان مسابقه

چگونه نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد اشکار

چگونه آن را احساس می کنید امضا برای نجات یک فصل ؟

زمانی که لیگ برتر اعتصاب حکومت جهانی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی