لیون رئیس جمهور Aulas ترس Depay خروج پس از Ligue 1 تصمیم

لیون رئیس جمهور Jean-Michel Aulas ترس Memphis Depay ممکن است به دنبال مراتع جدید پس از Ligue 1 تصمیم به انصراف از بقیه فصل بدان معنی است که آنها نمی تواند واجد شرایط برای اروپا از طریق لیگ خود را ایستاده.

باقی مانده از بالا پرواز کمپین محدود در ماه گذشته پس از نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ ممنوع, رویدادهای ورزشی, تا ماه سپتامبر به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر تیم ها هنوز 10 بازی باقی مانده و موقعیت شد و تصمیم گرفت یک امتیاز به ازای هر بازی پایه ای که در سمت چپ لیون هفتم.

لیون هنوز هم می تواند از لحاظ فنی بازی در اروپا بعد از مدت اگر آنها به پیروزی در لیگ قهرمانان و آنها چراغ آخر-16 کراوات در برابر یوونتوس 1-0 قبل از جهانی بهداشت بحران به معنای بازگشت ثابت به تعویق افتاد.

آینده Depay که بازسازی حرفه ای خود را در لیون پس از یک ناراضی از روی لئامت دادن در منچستر یونایتد در حال حاضر بوده است کفن در شک و Aulas – که عهد کرده است به او می تواند به نگه داشتن هلند بین المللی در باشگاه – تصدیق او ترس.

صحبت لو Progres او گفت: “من قصد دارم به انجام همه چیز را به نگه داشتن بازیکنان.

“اما بازیکنان برنامه ریزی برای بازی در رقابت های اروپایی ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر چون ما محروم از لیگ قهرمانان.

“من هیچ اخبار در حال حاضر. ممفیس به من می گوید که او آماده است تا به بحث در مورد [یک قرارداد جدید] وقتی که او برمی گردد.

“عوامل خود را به می گویند که او بیشتر به فکر کردن در مورد امکان خروج اگر ما فوتبال اروپا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر