Mary Pratt, left, was the last living member of the 1943 Rockford Peaches. She's joined at the 1999 opening of the New England Women's Sports Hall of Fame by fellow player Maddy English, right, and their friend, Marie Cronin. (AP Photo/Steven Tackeff)
مریم پرات چپ بود زندگی گذشته عضو 1943 راکفورد هلو. او پیوست و در سال 1999 افتتاح انگلستان و زنان در سالن های ورزشی از شهرت توسط همکار بازیکن Maddy فارسی, راست, خود, دوست, ماری Cronin. (AP Photo/استیون Tackeff)

مریم پرات و زمان آخرین شناخته شده زندگی می کنند عضو اصلی راکفورد هلو درگذشت این هفته در سن 101 در خانه خود در شهر Bridgeport, کانکتیکات, همه دختران آمریکایی حرفه ای بیس بال لیگ در روز جمعه گفت.

هلو بودند موفق ترین تیم در لیگ است که راه اندازی در سال 1943. خود را در اوایل موفقیت برجسته بود در سال 1992 فیلم “لیگ از خود” با تام هنکس و Geena Davis. پرات شد و نه برجسته به طور خاص در فیلم اقتباسی, اما بسیاری از شخصیت های حمایت از شد بر اساس ترکیبی از بازیکنان.

پرات تن به تن به هلو در سال 1943 پس از انتقال به کنشا ستاره های دنباله دار. در فصل اول وجود دارد که او برنده 21 بازی و انداخت بدون hitter وظیفه منجر ستاره های دنباله دار به قهرمانی سری.

“چیزهای خوب من استفاده می شود به فکر می کنم در مورد ورزش . . . خاطرات شما در زندگی با آنها چون بیس بال بیس بال است که آیا آن را امروز و یا فردا و یا 50 سال پیش,” او گفت: در 100 جشن تولد در نوامبر 2018 از طریق پاتریوت لجر.

پرات در چمدان است که بخشی از ملی بیس بال تالار مشاهیر و موزه “الماس رویاهای’ نمایشگاه متمرکز در لیگ. آن پرچم آمریکا decals اشاره به میهن پرستی در طول جنگ جهانی دوم و مینیاتور ها از تیم او در بازی برابر — اگر هیچ یک از راکفورد و کنشا.

پس از آن او به عنوان یک معلم در کوئنسی مدرسه در منطقه ماساچوست که در آن از او خواسته برای اوایل برگ به آغاز بهار آموزش در AAGPBL. اما او در نهایت به سمت چپ زمانی که این منطقه نیست گرانت او یکی است. پرات بازگشت به مدرسه پس از پایان دادن به او بیس بال حرفه ای در سال 1947 خدمت به عنوان یک تربیت بدنی و معلم آموزش و پرورش ویژه و همچنین مربی برای بیش از 40 سال است. او led 10 قهرمانی سافت بال تیم است.

او همچنین استادیار و مربی در Salem State College در 1960s. پرات کمک به رفاه ورزشکاران زن در دولت پس از عبور از عنوان نهم در سال 1972 است. او همچنین متعهد به همکاری با سازمان های جامعه برای ترویج تفریح و آغاز یک AAGPBL برنامه برای پیگیری از بازیکنان سابق و پیگیری خود را در درگیری های زبان. او خاطرات “حفظ میراث ما: هلو از یک بازی” بود که در سال 2013 منتشر شد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی