چگونه UFC بازگشت تاثیر NBA و NFL

وجود دارد ماسک بر چهره حدود هشت ضلعی. وجود دارد هیچ طرفداران در می ایستد.

“عجیب و غریب” گفت: UFC پخش Jon Anik.

“هیچ چیز را حس می کند” گفت: Daniel Cormier بخش دیگری از لحاظ اجتماعی فاصله پخش تیم.

آن را ندارد به. پس از هشت به علاوه هفته بدون زنده رویداد ورزشی در ایالات متحده آمریکا است که نبود یک اسب مسابقه UFC 249 پا به coronavirus از درجه اعتبار ساقط و ارائه یک انحراف خوش آمدید خوش آمدید کمی از حالت عادی یک خوش آمدید شنبه شب از مبارزه است.

وجود دارد 11 دعوا پنج توقف دو عنوان حملات و اعلام بازنشستگی (از بزرگ هنری gabriel gomez rojo). آن را فوق العاده سرگرم کننده, انسان, اصلی ورزشی — رزمی — ارائه در دوران ما آخرین چالش جهانی.

و در عین حال مهم ترین نتیجه حکم نهایی در مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی — بازی بیش از چند هفته آینده, زمانی که آن را تعیین می شود که آیا این بیرون کشیده شد بدون گسترش قابل توجه از coronavirus.

اولیه جنگنده رونالدو “Jacare” سوزا و دو اعضای تیم آمد تا مثبت COVID-19 روز جمعه. آنها تا به حال شده است بدون علامت باشد. او کشیده شد از کارت. هر سه نفر خود quarantining.

نشان می دهد در رفت هر چند که همیشه این طرح است. و اگر میزان ویروس است که محدود به Souza و تیم خود را و یا چیزی است که نسبتا نزدیک به آن این خواهد بود که نه تنها یک پیروزی برای UFC رئیس دانا سفید و شرکت خود را, اما به احتمال بیشتر و بیشتر ورزش بازگشت به عمل است.

“من فکر می کنم این کار بزرگ” سفید ” در فرانسه. “این سیستم که ما در راه اندازی این نسخهها کار میکند. ما در بر داشت [Souza] مثبت بود و تمام تست های دیگر منفی بودند. ما به شما بیش از 1100 تست های این هفته (با دو کارت های اضافی بیش از هفت روز آینده). اگر شما تست که خیلی من مطمئن هستم که ما پیدا کردن شخص دیگری مثبت است.”

UFC president Dana White congratulates Bryce Mitchell (not pictured) after his victory during the UFC 249 event at VyStar Veterans Memorial Arena on May 9, 2020 in Jacksonville, Florida. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
UFC رئیس دانا سفید تبریک برایس میچل (در تصویر نیست) پس از پیروزی او در طول UFC 249 رویداد در VyStar یادبود سربازان عرصه در 9 مه سال 2020 در جکسون ویل فلوریدا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

کسی تا به حال برای اولین بار و UFC مایل به انجام آن است. شاید حتی بیشتر به طور قابل توجهی آن را نمی دور برگشت به دلیل حضور یک تست مثبت در صفوف آن است. این است که آیا عاقلانه یا احمقانه برای بهداشت عمومی را می توان مورد بحث با دیگران است. به خاطر ورزش بازگشت آن حیاتی بود.

اگر NBA بازده کسی در حال رفتن به آزمون مثبت است. همین کار را برای فوتبال و بیس بال و فوتبال کالج, هاکی و یا هر چیز دیگری. آزمون مثبت رخ خواهد داد. این ویروس خیلی شایع است و تعداد ورزشکاران و مربیان و کارکنان پشتیبانی بیش از حد بزرگ است. هیچ سیستم در حال رفتن به نگه داشتن آن به طور کامل.

سوال می شود آیا یک تست مثبت ارسال یک تیم کامل و یا کل لیگ را به یکی دیگر از 14-بعد از خاموش کردن و یا شما فقط منزوی و قدرت از طریق ؟

UFC هم دومی. در نتیجه در کوتاه مدت تماشایی بود درخشان شب دعوا.

هر کس در حال تماشای در حال حاضر هر چند برای دراز مدت است. شما لازم نیست که به یک مخلوط هنرهای رزمی فن به مراقبت در مورد نتیجه. اگر این کار کرده و تعداد COVID-19 مثبت مردم از UFC حباب پایین باقی مانده و سپس آن را با طنین NBA و NFL ،

شعله ور شدن تا در UFC 249, اما, که تبدیل به جکسون VyStar یادبود سربازان ورزشگاه به brawling نقطه داغ خواهد طنین انداز بیش از حد و نه در یک راه خوب اگر شما می خواهید به تماشای یک بازی فوتبال در پاییز.

هیچ کس را پایگاه خود را در لیگ تصمیم صرفا در چگونگی UFC آیا این آخر هفته. این سازمان یک تلاش هماهنگ برای به حداکثر رساندن ایمنی و فاصله اما وجود دارد برخی از آشکار شکست در اعدام. آیا این موضوع در دراز مدت? دوباره ما را ببینید.

اگر آن را نمی کند اگر این کار کرده و سپس آن را می سازد حرکت است که شاید این می تواند انجام شود با یک تیم بسکتبال و یا حتی یک فوتبال بزرگ یکی است. باید آن را ساخت اعتقاد است که یک تست مثبت نباید پایان آزمایش و چیزهایی که هنوز هم می تواند نسبتا امن است.

این یک نقطه داده. یکی از مهم.

هیچ کس نمی داند که چگونه آن را به پایان خواهد رسید ، هر کس فقط به حدس زدن.

شاید در دو هفته این خواهد بود که یک پیروزی و یا شاید از آن خواهد شد به ورزش تخته رسم.

پیش بینی ثابت کرده اند اکثرا بی معنی در برابر coronavirus بنابراین هر کس که بهترین خدمت در انتظار, و, مشاهده, برای نتیجه که مهم ترین از شنبه شب.

بیشتر UFC 249 پوشش از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر