چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد ادوبی بالا طراحی ابزار برای زیر $50 در حال حاضر

Adobe مجموعه استاندارد برای طراحی گرافیک است. از آنجا که راه اندازی آن مبتنی بر اشتراک Creative Cloud در سال 2011 Adobe است به طور مداوم به روز شده آن مجموعه ای از برنامه های کاربردی برای خدمت به نیازهای مدرن طراح.

2020 Adobe طراحی گرافیک, گواهی, مدرسه, سه دوره بسته نرم افزاری است که با تمرکز بر سه کلاسیک برنامه های طراحی: Photoshop, Illustrator و InDesign. با این برنامه شما به ندرت نیاز به هر چیز دیگری به منظور طرح های خود را به زندگی در چاپ دیجیتال و یا هر فرمت دیگر.

فتوشاپ تبدیل تصویر برداری دیجیتال هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد در سال 1988. در این بسته نرم افزاری اختصاصی 127-درس دوره شما هدایت از طریق تمام مراحل از وارد کردن تصاویر از طریق حق به اتمام تولید آثار هنری است. این که آیا آن را اولین بار خود را باز کردن فتوشاپ و یا شما می خواهید به قلم مو رنگ کردن در عکس های خود را ویرایش و مهارت های طراحی وجود دارد چیزی برای شما در این دوره

Adobe Illustrator یک بردار مبتنی بر طراحی گرافیک برنامه که برای اولین بار در سال 1987 راه اندازی شد. آن شده است یک صنعت استاندارد بوده است. در طول دوره 94 سخنرانی شما یادگیری اصول اولیه تولید آثار هنری برای چاپ و یا فرمت های دیجیتال از جمله طراحی و ایجاد آیکون و همچنین کار های گرافیکی و عکس.

Adobe InDesign جایگزین PageMaker در سال 1994 بلافاصله تبدیل شدن به یک رهبر در نشر رومیزی. در این بسته نرم افزاری اختصاصی 91-درس دوره شما خواهید آموخت که چگونه به طراحی مجله و بروشور و آگهی و کارت های کسب و کار و بیشتر. دیزاین یک برنامه قدرتمند که به شما امکان تبدیل شدن به خود انتشارات و این بسته نرم افزاری است که آنچه شما نیاز دارید تا به سرعت.

2020 Adobe طراحی گرافیک, گواهی, مدرسه, یکی فروش در حال حاضر فقط برای $49. تاریخ امروز و صرفه جویی در 96 ٪ تخفیف لیست قیمت از این دوره.

قیمت موضوع را تغییر دهید. اشتراک به Creative Cloud شامل نمی شود.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر