چگونه به نصب TWRP بدون کامپیوتر


TWRP برتر بازیابی سفارشی برای آندروید که چگونه بسیاری از دستگاه ها از آن پشتیبانی می کند و چگونه ساده آن این است که به استفاده از. اما نصب آن در وهله اول نیست همیشه ساده ترین چیز برای انجام — تا به حال. با کمک یک Magisk ماژول شما می تواند در نهایت با استفاده از یک دستگاه اندروید به فلش TWRP بر روی دیگری.

گوگل حذف شده اندروید بومی قابلیت ارسال ADB و Fastboot دستورات به دستگاه های دیگر در نسخه قبلی اما این mod به ارمغان می آورد که قابلیت بازگشت. توسعه دهندگان osm0sis و Surge1223 آنهایی که سحر و جادو اتفاق می افتد به طوری غرفه به آنها برای کار خود را. راه اندازی اولیه است که طولانی ترین بخش از کل این چیزی که اما هنگامی که انجام می شود آن را آسان برای حفظ در آینده است.

آنچه شما نیاز دارید

شما نیاز به دو دستگاه های آندروید برای این به کار می کنند و در حال حاضر باید ریشه دارد. در حال حاضر دستگاه ریشه طول می کشد محل کامپیوتر در این مثال.

مرحله 1: نصب ADB & Fastboot برای اندروید

در دستگاه های آندروید با دسترسی ریشه باز Magisk مدیریت, شیر منو در سمت چپ و سپس رفتن به “محبوبیت.” شیر آیکون جستجو و سپس نوع در “adb” برای قرار دادن ADB & Fastboot برای اندروید NDK ماژول. دانلود ضربه بزنید فلش ضربه “نصب” و سپس شیر “راه اندازی مجدد” را فشار دهید برای فعال کردن ماژول.

Step 2: دانلود TWRP برای دستگاه شما

در حال حاضر شما نیاز به گرفتن TWRP فایل تصویر برای دستگاه شما می خواهید به نصب بازیابی سفارشی بر روی. خود را با شتاب TWRP تصویر از لینک زیر دانلود کنید و آن را ذخیره کنید به “دانلود” پوشه در هر دو دستگاه. همچنین تغییر نام فایل برای “twrp” به چیزهای ساده تر برای بعد از آن در راهنمای.

مرحله 3: نصب برنامه Termux

به استفاده از Magisk ماژول شما نصب شده از مرحله 1 شما نیاز به یک برنامه ترمینال. Termux یکی از بهترین این نرم افزار پس از ضربه تا لینک در زیر می توانید آن را نصب شده بر روی خود را در حال حاضر-دستگاه ریشه دارد.

  • بازی فروشگاه لینک: Termux (رایگان)

گام 4: فعال کردن اشکال زدایی USB

در هدف تلفن, رفتن به تنظیمات> درباره تلفن و شیر “ساخت شماره” 7 بار به سرعت به فعال کردن گزینه های توسعه دهنده. پس از انجام سر به گزینه های توسعه دهنده و یا از Settings –> System –> Advanced و یا از پایین تنظیمات خود را برنامه. در نهایت فعال کردن “اشکال زدایی USB” گزینه است.

گام 5: اتصال 2 دستگاه های آندروید

اگر هر دو گوشی ساخته شده بودند در چند سال گذشته شما فقط نیاز به یک استاندارد USB C کابل برای اتصال آنها. یکی با مدرن برگشت اتصال در هر دو طرف. اما اگر یکی یا هر دو گوشی دارای یک پورت میکرو USB شما می توانید پیدا کردن آداپتورهای در آمازون با استفاده از لینک های زیر دانلود کنید.

مرحله 6: اجازه می دهد اشکال زدایی USB اجازه

هنگامی که دو دستگاه های آندروید در حال وصل تلفن مورد نظر باید نشان می دهد یک پنجره جدید حق دور. حذف و مجدد کابل USB برای ثانویه دستگاه اگر این اتفاق نمی افتد دوباره سعی کنید. در حال حاضر شیر “همیشه اجازه می دهد از این کامپیوتر” به دنبال “OK” برای تایید انتخاب.

گام 7: اعطای دسترسی به ریشه

در ریشه دستگاه, باز کردن Termux برنامه تایپ دستور زیر و سپس enter را فشار دهید.

su

این باعث خواهد شد superuser درخواست از Magisk که مورد نیاز است در هنگام اجرای سطح بالاتر سیستم فرمان. را ضربه بزنید “گرانت” وقتی از شما خواسته و سپس همه شما را در اینجا تنظیم کنید. شما نیاز به اجرای “su” فرمان قبل از ارسال ADB یا دستورات Fastboot در هر زمان اما شما نمی خواهد نیاز به اعطای superuser درخواست دوباره.

گام 8: اتصال دستگاه خود را بررسی کنید

فقط به خاطر دو دستگاه به یک دیگر متصل به این معنا که آنها در واقع برقراری ارتباط صحیح می باشد. برای بررسی این نوع دستور زیر را بر روی دستگاه ریشه از طریق Termux و سپس enter را فشار دهید.

adb devices

دستور فوق را بررسی خواهد کرد هر دستگاه متصل است که می تواند به برقراری ارتباط از طریق ADB interface. اگر همه چیز کار می کرد به عنوان در نظر گرفته شده و شما باید یک ID دستگاه تحت “لیست دستگاه های متصل” خط.

گام 9: بوت شدن به حالت Fastboot

شما می توانید قبل از اجرای هر Fastboot دستورات شما نیاز به خود را بوت ثانویه دستگاه به یک حالت خاص برای این کار بسیار. در دستگاه ریشه با Termux تایپ دستور زیر و سپس enter را فشار دهید.

adb reboot bootloader

در این ارسال خواهد شد ثانویه دستگاه به آن مادری منوی بوت لودر است که همچنین به عنوان شناخته شده “حالت Fastboot.”

گام 10: کردهاید TWRP فایل

در این مرحله شما نیاز به تغییر مسیر Termux به طوری که آن را می توانید بیابید twrp.img فایل دانلودی شما از مرحله 2. با استفاده از همان دستگاه ریشه در ترمینال تایپ دستور زیر و سپس enter را فشار دهید.

cd /sdcard/دانلود

همانطور که گفته شد این تغییر مسیر به محل از پنجره ترمینال به “دانلود” پوشه بر روی دستگاه ریشه دارد. این محل خاص که در آن twrp.فایل img است بنابراین شما نیاز به مطمئن شوید که شما فرمان را وارد کنید را دقیقا به عنوان آن را به نظر می رسد.

گام 11: بررسی طرح پارتیشن

در حال حاضر از آن زمان به ارسال بیش از twrp.img و فایل های ثانویه دستگاه بنابراین شما می توانید TWRP نصب شده بر روی آن. اما دستورالعمل های مختلف هستند بسته به اینکه آیا یا نه این گوشی هدف پشتیبانی از آندروید 7.0 یک/B پارتیشن طرح است.

بنابراین اگر شما مطمئن نیستید که آیا گوشی شما می خواهید به نصب TWRP بر روی یک/B پارتیشن نصب سه برابر بررسی از فروشگاه بازی. باز کردن برنامه و آن را می گویند یا “پشتیبانی نشده” و یا “حمایت” در بدون درز به روز رسانی سیستم بخش است. اگر گوشی شما پشتیبانی می شود و شما باید A/B پارتیشن و باید به دنبال دستورالعمل مربوط در مرحله بعدی است.

گام 12: نصب TWRP

اگر شما یک A/B پارتیشن دستگاه مورد نظر, باز کردن Termux برنامه بر روی دستگاه میزبان و موارد زیر را تایپ کنید سپس enter را فشار دهید.

fastboot بوت twrp.img

این خواهد شد به طور موقت بوت TWRP بر روی ثانویه دستگاه; با این حال شما هنوز هم نیاز به اجرای دائمی برنامه نصب پس از آن. اگر شما این کار را انجام نمی TWRP بعد از ناپدید می شوند شما راه اندازی مجدد دستگاه شما.

بنابراین شیر “نصب” مرور برای دانلود پوشه و سپس دکمه “نصب تصویر” را فشار دهید. شیر twrp.فایل img را انتخاب کنید “نصب ریکاوری Ramdisk” و سپس کش رفتن لغزان برای شروع. هنگامی که این فرایند به پایان رسید با فشار دکمه صفحه اصلی به “راه اندازی مجدد” و سپس “بازیابی” که در آن شما خواهید بود با استقبال دائمی نسخه TWRP!

بسته به نسخه TWRP گزینه های خود را ممکن است کمی متفاوت هنگام نصب یک فایل تصویر. فقط دنبال چیزی مربوط به “نصب تصویر” و یا “بازیابی Ramdisk” و آن را نصب کنید با استفاده از این گزینه.

اگر هدف تلفن ندارد/B پارتیشنباز Termux در دستگاه ریشه و موارد زیر را تایپ کنید سپس enter را فشار دهید.

fastboot flash recovery twrp.img

این دستور را به طور دائم نصب TWRP بر روی دستگاه خود را بدون هیچ گونه کار اضافی در بخشی خود را با توجه به چگونه دستگاه با یک “A-تنها” پارتیشن طرح کار می کنند. نهایی چیزی که شما باید انجام دهید این است تایپ دستور زیر و سپس enter را فشار دهید.

adb reboot recovery

در این مرحله ثانویه خود را به دستگاه خواهد شد در حال حاضر راه اندازی مجدد به TWRP منوی اصلی به صورت خودکار. شما می توانید با خیال راحت حذف USB یا کابل OTG adapter در حال حاضر. شما با موفقیت نصب TWRP و می توانید هر چیزی که شما می خواهید با استفاده از محبوب بازیابی سفارشی بدون اینکه به کامپیوتر گره خورده.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر