در طول چند ماه گذشته گوگل به ترتیب اولویت توسعه آن تصویری ارتباطات محصولات به عنوان تقاضا برای اجتماعی فاصله راه حل همچنان به افزایش در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از این نیز به اطلاع عموم حرکت از ساخت گوگل ملاقات رایگان برای همه تماس گیرنده امروز این شرکت تحت فشار قرار دادند به روز رسانی برای گوگل اواز یا موسیقی دو نفری که در گسترش نرم افزار واقعیت افزوده دوربین افکت one-on-one video calls برای iOS و آندروید.

این کلیپ ها ثبت شدند در صفحه گوگل 4XL در یک تماس تصویری با آیفون XR.

به روز رسانی نورد از برای iOS و آندروید در حال حاضر. هنگامی که برنامه به روز شده است علیرضا اثرات را می توان تحت سرریز منو در جریان یک در حال تماس تصویری. به مناسبت, به مناسبت, گوگل اضافه کرده است ویژه روز مادر, اثر, به طوری که پسران و دختران می تواند رسیدن به خود را mommas این آخر هفته.

قبل از به روز رسانی اواز یا موسیقی دو نفری به کاربران خود توانایی ضبط و ارسال پیام های ویدئویی با محدود چرخش انتخاب علیرضا اثرات مشابه به کسانی که محبوب ساخته شده توسط Snapchat و Facebook. همان کسانی که اثرات در حال حاضر توسعه یافته به تماس های ویدئویی.

قبلا تنها در گوگل در صفحه دستگاه های پشتیبانی شده در تاریخ اثر در دو تماس تصویری از طریق آن آخرین ویژگی رها کردن. دوبله Duo اثرات Animoji-سبک کامل صورت مجازی ماسک که آینه کاربر عبارات صورت به نظر می رسد باقی می ماند منحصر به فرد برای صفحه گوشی های هوشمند به عنوان اثرات آن از جمله اژدها, ماهی ربات, ماسک در دسترس هستند در برنامه برای دیگر دستگاه های آندروید بسیار کمتر در iOS.

علاوه بر این گوگل پرده برداری از یک خانواده جدید حالت که ساده UI برای جلوگیری از اتفاقی موارد نادیده گرفته شده و قطع یو پی اس در حالی که اضافه کردن یک ابله ویژگی را قادر می سازد که تماس گیرنده به قرعه کشی بر روی صفحه نمایش.

به عنوان ثبت شده بر روی آی فون XRDuo را آر اثرات موجود در سرریز منو.

“اگر چه جدایی فیزیکی بوده است برای همه ما گوگل Duo باعث می شود آن را آسان تر به اجازه خانواده می دانم که چقدر ما از دست آنها نمایش آخرین آثار هنری و فقط عمل احمقانه هم مانند ما را در فرد” گفت: Humberto کاستاندا, محصول, مدیر, گوگل, اواز یا موسیقی دو نفری در یک پست وبلاگ.

ماه گذشته گوگل به روز رسانی اواز یا موسیقی دو نفری با بهبود کیفیت تماس های ویدئویی گسترش گروه تماس ظرفیت و معرفی یک عکس جدید ابزار ضبط برای استفاده در تماس های ویدئویی.

با علاوه بر این از علیرضا پشتیبانی در تماس های تصویری گوگل بازی گرفتن تا با اسنپ چت و Facebook Messenger و همچنین به عنوان اپل FaceTime پلت فرم همه آنها در حال حاضر پشتیبانی آر اثرات خود تماس تصویری و قادر به ارائه ابزار در گروه تماس.

و در تاریخ به عنوان یک جریان درآمد برای اسنپ چت و Facebook با حمایت و اثرات. حتی Facebook, پورتال خط هوشمند دستگاه های ویدئویی با خانواده خود پسند علیرضا اثر را تبدیل به یک فروشنده در زمان ما از اجتماعی فاصله.

در حالی که اواز یا موسیقی دو نفری نیست خانواده نام رقیب خود را نرم افزار با نصب آن پایه به عنوان پیش فرض تماس تصویری نرم افزار از پیش نصب شده بر روی بسیاری از دستگاه های آندروید و کراس پلت فرم قابلیت اواز یا موسیقی دو نفری را نمی توان نادیده گرفت به عنوان یک رقیب جدی در رشد تلفن همراه AR زمینه است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی