پس از اندرو شانس خود را اعلام کرد و خیره کننده تصمیم به بازنشسته در ماه اوت گذشته به Indianapolis Colts بسیج در سراسر Jacoby Brissett.

مدیر کل کریس بالارد ستایش Brissett رهبری و توانایی بلند کردن هم تیمی های خود. سر مربی فرانک رایش ستایش Brissett توسعه. هم تیمی گفت: همه چیز خوب.

Brissett اقدام به تکمیل نزدیک به 61 درصد از خود عبور برای نزدیک به 2,942 متری 18 touchdowns و شش interceptions و نبود یک midseason مصدومیت زانو که مانع بازی خود را پایین کشش وجود دارد جامد شانس ایندیاناپولیس به پایان رسید بهتر از 7-9. بعد از مصدومیت افت مشهود بود در مقایسه Brissett 5-2 شروع قبل از آسیب و 2-5 رکورد پس از آن.

در حال حاضر نزدیک به نه ماه بعد از کلت می رویم به 2020 کمپین با یک مقدار متفاوت quarterbacks اتاق است که باعث می شود آن را عادلانه به تعجب در مورد 27 ساله آینده با این سازمان است.

Indianapolis Colts head coach Frank Reich watches quarterback Jacoby Brissett during a December game in 2019. (Chuck Cook-USA TODAY Sports)
Indianapolis Colts سر مربی فرانک رایش ساعت کارفرمایی Jacoby Brissett در طول یک ماه دسامبر بازی در سال 2019. (چاک طبخ-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی)

کلت’ شلوغ quarterbacks اتاق

در مارس Indianapolis, امضا 38 ساله جانباز فیلیپ رودخانه به یک سال $25 میلیون معامله که تعجب برخی از داده بالارد امادگی برای ساختمان از طریق پیش نویس در ازای پیشنهاد می splurging بدهید در آژانس رایگان.

رایش و رودخانه ها راه رفتن در حالی که رودخانه’ بازی سقوط کردن او در طول 20 رهگیری 2019 فصل رایش یکی از بازی بیشترین توهین آمیز ذهن سزاوار به نفع شک در این است. رودخانه ها شروع خواهد شد برای کلت و او خوب خواهد بود در این سال پشت یکی از بهترین بازی جوان توهین آمیز خط.

اما کلت’ پیش نویس انتخاب واشنگتن یعقوب Eason یک بار بالا دبستان کارفرمایی در کشور مطرح ابرو. رایش گفت: Eason برداشت در دور 4 بود بهترین بازوی استعداد در پیش نویس است. این یک ادعای یک طلایه دار که به صحبت کرد یاهو ورزشی موافقت با این شرط Eason می شود به نشستن و تماشای یک جانباز استارت در حالی که برای. Eason خواهد شد که با رودخانه.

آنچه در مورد Brissett?

او تحت قرارداد تنها برای یک سال دیگر و یک تیم است که معاملات برای او خواهد بود دستیابی به تقریبا تنها 7 میلیون دلار در حقوق و دستمزد. قیمت ممکن است اشتها آور وجود دارد اما به نظر نمی رسد قریب به اتفاق قربانیان تمایل برای کلت به مقابله او بود که نشان داد زمانی که مستقیم-تیراندازی بالارد خواسته شد پس از تهیه پیش نویس اگر Brissett خواهد بود که نسخه پشتیبان تهیه در سال 2020 است.

“Yeah, از آنجا که ما فکر می کنم او یک استارت در لیگ” بالارد گفت. “منظورم Jacoby است که در ادامه برای دریافت بهتر و او ادامه خواهد داد تا بهتر شود. همه چیز Jacoby مخفف چیزی است که ما به آن اعتقاد داریم. او یک هم تیمی او آثار خود را دم و او انجام شده است.

“من می دانم که Jacoby گرفته است برخی از بازدید اما برخی از آنها ناعادلانه و نگاه شاید برخی از آنها ناعادلانه بود من بیش از حد. من نمی ممکن است با استفاده از کلمات مناسب در زمان. من فکر می کنم خانواده را در درک که چگونه من احساس می کنم در مورد این مرد جوان. اما او یک ویژه بچه. او با ارزش است عضو Colts. ما خوش شانس به Jacoby Brissett.”

For the first time in his NFL career, Philip Rivers won't be wearing a Chargers uniform. (AP Photo/Lynne Sladky)
برای اولین بار در NFL حرفه ای فیلیپ رودخانه نمی توان با پوشیدن یک شارژر ، (AP Photo/Lynne Sladky)

کلت نیست و ناتوانی در Brissett را در سال 2020 ارزش

بالارد مناسب است. حتی اگر کلبی ممکن است فرض او این است که به سادگی در تلاش برای درایو قیمت در یک Brissett تجارت بالارد کلمات نیز منعکس کننده آنچه GMs ممکن است می گویند اگر آنها در تلاش برای توضیح دهید که چرا آنها نیاز به نگه داشتن یک benched کارفرمایی در اطراف به عنوان یک پشتیبان برای یک فصل آنها به طور موثر از بین رفته و همه در. بالارد در حال ورود به سال چهارم خود را در راس در ایندیاناپولیس و در NFL, که به معنی آن را به نفع خود. به همین دلیل آنها معامله 13th کلی انتخاب در پیش نویس قوی برای تاسیس ستاره 26 ساله دفاعی مقابله با DeForest Buckner.

که نیز به همین دلیل آنها نمی تجارت تاسیس پشتیبان برای حفاظت در برابر آسیب بالقوه خود را به 38 ساله کارفرمایی یک بدبختی است که خراب کردن فصل خود را. رودخانه ها شده است معروف با دوام شروع تمام 16 بازی 14 فصل متوالی اما به عنوان آن می ایستد اگر رودخانه که به شما صدمه دیده و کلت بودند به تجارت Brissett آنها می شود و مجبور به روشن کردن کلید به چاد کلی که نه پرتاب یک پاس در یک بازی NFL یا Eason یک تازه کار است.

برای یک تیم در تلاش برای برنده شدن در یک سوپر باول یا انجام کامل nonstarter از هیچ کارفرمایی تازه کار تا کنون — تکرار می کنم همیشه برنده سوپر باول.

حتی Eason درک نقش خود است. در طول مقدماتی کنفرانس خبری با کلت او ذکر شده چهار بار جداگانه که او هیجان زده به یاد بگیرند که از رودخانه ها و Brissett و او با احترام به هر دو.

“من فکر می کنم این یک فرصت فوق العاده برای من برای رفتن و یادگیری” Eason گفت. “من قصد دارم به آن و انجام بهترین من می توانم به مطالعه فیلیپ و مطالعه Jacoby و همچنین بهبود بازی خود را.”

بالارد در ضمن نیز به دنبال خلق و خوی انتظارات بیش از این قوی مسلح Eason.

“او استعداد کردم اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن او هنوز هم حتی قرار دادن در یک کلت یونیفرم,” بالارد گفت. “مانند هر یک از آنها رو به کسب درآمد از آن. در حال حاضر او در رقابت با چاد کلی. فیلیپ رودخانه ها و Jacoby ما دو و یعقوب و چاد در حال رقابت برای سه نقطه. بیایید آهسته رول ما کمی از نظر tagging این مرد که بعد از مسیح راه رفتن به شهر. او در یک چهارم-دور انتخاب کنید. ما حرکت نمی کند تا به انتخاب اول پیش نویس است. یعقوب got talent. او دست به کار شده و او برای به دست آوردن آن است.”

یکی دیگر از چیزی که در نظر بگیرید در اینجا: اگر چه Colts خطر اجازه Brissett پیاده روی در پایان سال 2020 برای در بهترین جبرانی پیش نویس انتخاب آن نیز هنوز مشخص نیست چقدر آسیب coronavirus shutdown را انجام خواهد داد به 2020 فصل است. اگر کارفرمایی برای هر تیم به مریض او تقریبا قطعا قرنطینه به مدت دو هفته ساخت یک جامد پشتیبان گیری در موقعیت یک ضرورت برای هر تیم سوپر باول رویاهای.

این کلت که در Brissett کسی که کار کرده است در زیر رایش به صورت دو به علاوه فصل می داند این طرح و هنوز رقابتی وارونه. که یک مزیت است که — محرومیت یک پیش بینی نشده “پدرخوانده” تجارت ارائه — کلت خواهد بود عاقلانه به نگه دارید تا در سال 2020 است.

علاوه بر این که می گوید Brissett نمی تواند کمک به این تیم در سال 2020 حتی اگر رودخانه دریافت نمی کند صدمه دیده است ؟ در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در اواخر ماه مارس رایش قدردانی Brissett توانایی برای اجرای run-تصویب گزینه و حتی پیشنهاد کرد که Brissett می تواند زمینه را برای پنج تا هفت نقش در هر بازی.

“حتی اگر او را نمی استارت هیچ چیز وجود دارد گفت: Jacoby هنوز هم نمی تواند بازی” رایش گفت. “ما فکر می کنیم Jacoby برخی از هدایای منحصر به فرد در این راه است. همه می دانند که Jacoby است — او نه Lamar جکسون به عنوان دور به عنوان سرعت — اما Jacoby دشوار است برای پایین آوردن.

“[حمله هماهنگ کننده] Nick [Sirianni] و من قبلا در این مورد صحبت در مورد آنچه آن را مانند نگاه کنید اگر او نقش پنج یا هفت نقش بازی ؟ ما قطعا صحبت کردن در مورد است که به آن باز خواهد شد و حفظ همه گزینه ها باز است. هر آنچه که ما باید انجام دهید را به نفع خود.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی