Photo credit: Justin Berl - Getty Images
عکس های اعتباری: جاستین Berl – Getty Images

از سلامت مردان

آن را ایمن می گویند جیمز هریسون امن میراث او در NFL: او برنده دو سوپر کاسه به عنوان یک linebacker با Pittsburgh Steelers است و این تیم تمام وقت گونی رهبر. و در حالی که او ممکن است پس از بازنشستگی از فوتبال حرفه ای (دو بار در واقعیت) Harrison, هنوز هم اینجا انجام این نوع فوق بشری وزن اتاق شاهکارهای است که او شناخته شده بود برای انجام در طول زندگی حرفه ای NFL.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که هریسون کاملا چشمگیر سابقه با سورتمه حمل کردن فشار. بازگشت در سال 2017, در سن 39 او wowed خود Instagram followers با بارگذاری یک سورتمه حمل کردن با 31 صفحات جمعا 1,395 پوند و هل دادن آن به اطراف مینیاتوری زمین فوتبال است. دو ماه بعد او معنادار و جهتدار با سورتمه حمل کردن با یک اضافی 405 پوند به فشار وزن 1800 پوند است.

آن بوده است اما هریسون به وضوح احساس او تا به حال بیشتر به من بدهید. این هفته خود را به علامت 42nd تولد او طعنه پیروان خود را با پرسیدن که آیا آنها می خواستند برای دیدن او فشار وزن حتی بیشتر در سورتمه حمل کردن… و سپس آه پسر او تحویل دهد.

در یک پست جدید در IGTV Harrison, هل یک سورتمه حمل کردن لود شده با 42 صفحات یکی برای هر یک از 42 سال به وزن در مجموع 1,960 پوند برای بیش از پنج متری شبیه به آن چیزی است. با توجه به این که متوسط وزن یک NFL بازیکن در حدود 246 پوند که معادل فشار هشت فوتبال جوانب مثبت.

متناوبا, آن را همان 12 آبجو بشکه بشکه. یا 20 توالت. آن سنگین است ، باعث می شود شما تعجب می کنم چه هریسون ممکن است برنامه ریزی برای تولد بعدی.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی