با استفاده از این ترفند برای باز کردن نرم افزار مخفی به روز رسانی گزینه های در آی فون خود را


این نرم افزار به صورت خودکار به روز رسانی تنظیمات در آی فون خود را خوب است, اما شما ممکن است همیشه نمی خواهید به نصب جدید در iOS نسخه های کورکورانه. جدید به روز رسانی می تواند حاوی اشکالات و آسیب پذیری و مورد علاقه خود را ویژگی های حتی ممکن است ناپدید می شوند. با به روز رسانی خودکار گزینه خاموش شما می توانید به صورت دستی دانلود و نصب به روز رسانی, اما هم وجود دارد گزینه های مخفی به طور خاص بیشتر در مورد چگونه شما می خواهید به آن را انجام دهد.

چگونه کتابچه راهنمای به روز رسانی نرم افزار به طور معمول کار می کنند

زمانی که iOS نیست مجموعه ای به صورت خودکار به روز رسانی شما می توانید تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار را انتخاب کنید-دانلود و نصب کنید.” پس شما خود را وارد کنید رمز عبور برای تأیید این سیستم عامل خواهد شد درخواست از سرور اپل و سپس آن را دانلود کنید به دستگاه خود را آماده برای به روز رسانی و در نهایت نصب این نسخه جدید است. گاهی iOS دانلود آخرین به روز رسانی به طور خودکار اما آن را نصب کنید که در این صورت شما خواهد رسید “نصب” به جای.

اگر شما در تنظیمات برنامه شما پس از آغاز “دانلود و نصب” روند و گاهی اوقات زمانی که در iOS دریافت به روز رسانی خود را زمانی که به روز رسانی آماده است برای نصب شما یک اطلاع رسانی پاپ آپ به شما اجازه می دانم آن را برای شروع نصب. شما می توانید آمار “نصب” به جست و خیز شمارش معکوس و یا “Remind Me Later” را به آن را انجام دهد هر زمان که شما آماده هستید.

اما این همه شما می توانید انجام دهید. وجود دارد دو گزینه های نهان برای شاخص های iOS به روز رسانی نرم افزار بر روی آی فون خود را; یکی که اجازه می دهد تا به شما دانلود این نرم افزار به روز رسانی اما نه آن را نصب کنید و برای دانلود و نصب به روز رسانی نرم افزار در شب. این نامرئی کنترل برای اولین بار به نظر می رسد در iOS 13 بنابراین اگر شما در حال تاب iOS 12.4.1 یا پایین تر شما را پیدا خواهد کرد آنها را.

استفاده از نیروی لمسی برای باز کردن نرم افزار مخفی به روز رسانی تنظیمات

در “به روز رسانی نرم افزار” تنظیمات اگر وجود دارد یکی از شما می تواند شما را ببینید به روز رسانی اندازه لینک کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن و چه وصله های امنیتی آن شامل و “دانلود و نصب” را فشار دهید. اگر شما نمی خواهید به آن را دانلود کنید و سپس آن را خودکار-نصب و یا بی درنگ شما را به شما یادآوری می کنند بعد از مدت طولانی فشار دهید “دانلود و نصب” یا با استفاده از 3D و یا لمسی را لمس کنید. پس از انجام این کار یک عمل ورق را به شما نشان می دهد:

  • دانلود تنها: این محبوبیت به روز رسانی اجازه می دهد تا شما به صورت دستی آن را نصب کنید هر زمان که شما می خواهید, اگر چه آن ممکن است اشکال شما از زمان به زمان به آن را نصب کنید اگر این در حالی است.
  • دانلود و نصب امشب: دریافت به روز رسانی از حق دور و به طور خودکار نصب آن شب اما تنها در صورتی که دستگاه شما متصل به یک منبع قدرت است.

“دانلود تنها” مفید است در صورتی که شما نمی خواهید آی فون خود را به راه اندازی مجدد در حالی که شما با استفاده از آن شما در حال انتظار به دور از Wi-Fi بعد زمانی که شما در نهایت آماده برای نصب آن. “دانلود و نصب امشب” فوق العاده است برای زمانی که شما مشغول هستید در این لحظه اما نمی خواهید به دست آخرین نسخه iOS; شما می توانید شروع به آن را دریافت حق دور اما منتظر می ماند تا زمانی که شما خواب را نصب کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme