بهترین شرط بندی در هیئت مدیره ؟

MGM بزرگ کتاب ورزشی در لاس وگاس فرانسیس Ngannou در -125 به پیروزی حذفی و -265 به سادگی به پیروزی در مبارزه خود را در مقابل Jairzinho Rozenstruik.

در یک نبرد دو تا از سخت ترین چکش همیشه در UFC Rozenstruik است +370 به پیروزی با ضربه فنی و +215 را به نفع خود دوره.

اگر دوست دارید Ngannou توسط KO وجود دارد جذاب دور شانس. Ngannou است +150 برای برنده شدن در دور 1 که بدان معنی است که یا KO, تسلیم یا رد صلاحیت. او +475 در دور 2 و +900 در دور 3.

اگر شما می خواهید به بازی underdog شما علاوه پول در هر دور در Rozenstruik که به وضوح قدرت را به دست کشیدن Ngannou کردن (نمی گویم او آن را انجام دهد).

MGM بزرگ است Rozenstruik در +600 برای برنده شدن در دور 1, +950 برای برنده شدن در دور 2 و +1500 برای برنده شدن در دور 3.

من شما را در حال پرواز و شرط 100 دلار در Ngannou در +900 در دور 3 به عنوان به خوبی به عنوان $100 در Rozenstruik در +1500 در دور 3. اگر Ngannou برنده در سوم من می خواهم یک سود از 800 $در حالی که اگر Rozenstruik پس از اتمام او در سوم من می خواهم به کسب درآمد $1,400 سود.

‘کاراته Ççê ی’ خوب به نظر می رسد به عنوان underdog

کارلا اسپرزا سابق قهرمان و در حال آمدن است خاموش موثر مبارزه با شب پیروزی الکسا Grasso. شاید به عنوان یک نتیجه از که با پیروزی در MGM بزرگ است اسپرزا به عنوان یک -155 مورد علاقه در مقابل میشل Waterson. Waterson است +130.

من فکر اسپرزا ممکن است یک 6-5 مورد علاقه در بهترین حالت در مبارزه تا زمانی که شما می توانید Waterson به عنوان یک توسری خور در این وضعیت شما باید آن را.

Michelle Waterson kicks Joanna Jedrzejczyk in their women's strawweight bout during UFC Fight Night at Amalie Arena on Oct. 12, 2019 in Tampa, Florida. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC via Getty Images)
میشل Waterson ضربات جوانا Jedrzejczyk در زنان strawweight جلسه در طول UFC Fight Night در آمالی عرصه on Oct. 12, 2019 در تمپا, فلوریدا. (عکس از جاش هجز/Zuffa LLC طریق گتی ایماژ)

Waterson در حال آمدن است خاموش دست دادن سخت به ex-قهرمان جوانا Jedrzejczyk در یک جلسه که در آن او جذب می شود بسیاری از مجازات است. Waterson برتر مهاجم اما خطر حذف از اسپرزا حتی می توانید آن را.

اما Waterson دارای 57 درصد دفاع حذف و به او متصل با بیش از 1.1 قابل توجهی حملات در هر دقیقه بیش از اسپرزا با توجه به FightMetric.

با توجه به این که من می خواهم دراز 50 دلار در Waterson در +130 با امید سود از $65.

Kattar مورد علاقه در مبارزه جذاب

مسابقه بین جرمی Stephens و کالوین Kattar یکی از بسیاری از در UFC 249 که منجر به می گویند که بر روی کاغذ این است که بهترین کارت UFC قرار داده است در حالی که بلند است.

این Stephens-Kattar مبارزه با چهره به آتش بازی چون هر دو تهاجمی هستند و هر ضربه غالبا. Kattar جدی است لبه قابل توجهی در حملات فرود در هر دقیقه (5.12 به 3.09) اما او نیز آمار بسیار بیشتر (6.36 به 2.98).

Kattar که در حال آمدن است خاموش یک تصمیم دست به Zabit Magomedsharipov است -250 مورد علاقه. Stephens است +200.

من انتظار Kattar برای برنده شدن در این مبارزه اما Stephens است به عنوان سخت به عنوان آنها می آیند و بنابراین مبارزه باید به فاصله. اما به جای تخمگذار $250 به شرط Kattar را به نفع خود, من می خواهم بازی 100 دلار در Kattar به پیروزی با تصمیم گیری در +120. یک برنده وجود خواهد سود $120.

‘سه گانه-C’ rides again

در جای دیگر و زمان, من می خواهم که برداشت Dominick کروز به شکست هنری gabriel gomez rojo برای خروس وزن عنوان و فکر نمی دو بار در مورد آن. اما من نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر با راه gabriel gomez rojo انجام شده است و چه مدت کروز شده است کنار.

Gabriel gomez rojo است -225 مورد علاقه با کروز در +180.

کروز مبارزه کرده است فقط یک بار در بیش از پنج سال است. که در طول gabriel gomez rojo برنده هر دو UFC او و خروس وزن کمربند و خودش را به عنوان یکی از بهترین پوند برای پوند مبارزان در ورزش.

او قوی و فیزیکی جنگنده با یک کشتی پایه باور نکردنی قلبی و توانایی برای تنظیم زمانی که او نیاز به انجام این کار.

من نفرت را به بازی واقعا بزرگ مورد علاقه, اما من دوست دارم gabriel gomez rojo در این مورد و بنابراین من می خواهم دراز $225 امید به دست آوردن سود از $100.

بیشتر UFC 249 پوشش از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی