خسته از Telemarketers? دیجیتال خود لی لی وارد کرده

همه ما می دانیم که استرس زنگ تلفن باعث می شود این روزها. شما باید انتخاب کنید تا که غیر قابل تشخیص شماره? بیشتر از نه, این یک تصمیم بد. شما شنیدن پیام خودکار و قطع. و یا حتی بدتر از یک انسان واقعی شما می پرسد در مورد روز خود را قبل از تلاش برای شما چیزی برای فروش.

تلفنی عظیم اتلاف وقت برای بسیاری از ما است. برخی از تماس هستند و حتی در مورد فروش محصول: آنها در حال تلاش برای به دست آوردن اطلاعات حساس است. مشکل این است که برخی از تماس ها واقعا نیاز به دریافت از طریق. شما نمی خواهید هر تماس مسدود شده است.

که در آن CallHero می آید. به طور موثر یک دروغ بزرگ و فاحش خود را برای تماس های دریافتی CallHero نمی کورکورانه بلوک هر ناشناخته شماره. به جای CallHero AI فیلتر هر تماس بر اساس آنچه گفته است. که گوشی خود را تنها حلقه زمانی که شما به آن نیاز به.

CallHero تضمین می کند که تقریبا هر دادن تماس مسدود شده است. هوش مصنوعی غربالگری دستگاه کاهش تماس های جعلی و شرکت های ناشناخته تنها اجازه حلال تماس از طریق. شما حتی می توانید مجموعه ای از کلمات کلیدی است که کمک خواهد کرد CallHero AI یاد چه چیزی نیاز به دریافت از طریق به شما.

پیدا کردن که چرا CallHero دریافت کرده 4.4/5 ستاره در فروشگاه App. شما می توانید یک عمر اشتراک در فروش در حال حاضر فقط برای $49.99. که 80% صرفه جویی از قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید. این معامله تنها برای کاربران جدید است. CallHero تنها با این نسخهها کار با AT&T, T-Mobile, Sprint و Verizon کاربران است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر