هیچ پوشش خطرات ناشی از UFC 249

UFC گسترده در سایت های تست پیش از UFC 249 نشان داد که کارت مقدماتی جنگنده رونالدو سوزا و دو از او cornermen هستند COVID-19 مثبت است. همه بدون علامت بودند.

سوزا مبارزه با Uriah سالن کشیده شد و سوزا و تیم خود را برداشته از UFC هتل در جکسون ویل فلوریدا به طوری که آنها می تواند “خود جدا کنند.” بقیه 11-مبارزه نشان می دهد (با نهایی پنج بر pay-per-view) خواهد رفت.

باید آن را ؟

خوب این ایده که کسی در حدود 300 نفر است که UFC تست شده با COVID-19 نباید قابل تعجب است. مبارزان, مربیان, داوران, قضات, UFC کارکنان و حتی خارج از رسانه ها تحت آزمون به داخل VyStar یادبود سربازان عرصه (یا به شرکت در توابع و UFC هتل در سال قبل).

اگر استاندارد برای اجرای کارت صفر شد تست مثبت و سپس نه آن و نه تقریبا هر کسب و کار در امریکا می ایستد شانس همیشه باز است. خودکار کارخانه ها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در کمی بیش از یک هفته است. اگر یک کارگر تست مثبت می کند فورد بسته همه چیز را و سپس صبر کنید دو هفته سعی کنید دوباره ؟ آن هرگز قادر به شروع و یا اقامت در آغاز برای مدت طولانی.

علاوه بر کشف این ویروس در سه مردان با هیچ نشانه ای ندارند و در نتیجه جلوگیری از آنها را از ندانسته گسترش این ویروس چیز خوبی است.

این بدان معنا نیست UFC فقط باید سوت همراه بود همه در حال رفتن به برنامه. از آن نمی باشد.

سه تا از نتایج مثبت افزایش تمرکز و مخاطرات اطراف این کارت. این است که دیگر ورزش در تئوری. آن را کامل بر روی مته.

هر ورزش دیگر — میان اشخاص دیگر — است که از نزدیک در چگونه این نقش. UFC رئیس دانا سفید گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد از این رویداد به عنوان یک “طرح” برای بازگشت از زندگی ورزشی.

پس از اولین دور انداختن سفید اصلی تلاش در برگزاری UFC 249 در 18 آوریل در قبیله ای زمین در کالیفرنیا (و دور از رگولاتور) کارت منتقل شد به جکسون با حمایت از فرماندار شهردار و کمیسیون مبارزه با.

وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حال حاضر اجتماعی فاصله را ظاهرا به دنبال داشته باشد (هر قاضی و پخش عضو خدمه جدا خواهد شد در خود جدول به عنوان مثال) وجود خواهد داشت و گسترده تمیز تمام شب. سفید مایل بود برای اولین بار امتحان کنید و به او وعده داده شده مراحل سخت.

در عین حال آن را روشن معناداری وجود دارد و نقص, از جمله سفید خود را.

شما می توانید شروع با روز جمعه نهایی چهره بین مبارزان برگزار شد داخل سالن رقص هتل. آن را کاملا غیر ضروری است. هرگز آن را باید تدارک دیده شده.

رسمی وزن در نظارت توسط کمیسیون بود و بدیهی است که باید. داشتن مبارزان بازگشت و یک عکس ژست در سراسر از یکدیگر چیزی جز یک تبلیغاتی عمل می کنند. باید آن لغو شده است به کاهش در فعل و انفعالات.

آن را یک فاجعه بود. Souza وارد پوشیدن دستکش و ماسک. نتیجه آزمون نیست در عین حال اما او تحت سوء ظن چرا که او می خواهم به اطلاع UFC که یکی از اعضای خانواده ممکن است آزمایش مثبت برای coronavirus در اورلاندو که در آن او شده است می خواهم زندگی و آموزش. حریف Uriah سالن نیز عینک ماسک ماند و دور از Souza.

سفید ایستاده در بین آنها, اما, نبود, با پوشیدن یک ماسک که پوچ بود.

این است که در مورد ایمنی و یا در مورد غرور? ما مطمئن هستید که سفید است و هیچ علاقه ای به پوشیدن ماسک, اما آن را در مورد او چگونه به نظر می رسد و یا احساس می کند. آن را در مورد قطع در گسترش و ساخت این کار. اگر وجود دارد شیوع از UFC 249 سپس این تلقی خواهد شد یک فاجعه است. چرا خطر است ؟ ایستاده و بدون هر گونه پوشش بین 24 مبارزان باعث می شود آن را آسان به گرفتن هر آنچه که وجود دارد به گرفتن قبل از به طور بالقوه در حال عبور از آن است.

UFC president Dana White wasn't wearing a mask around the fighters — and touching hands — on Friday. (Mike Roach/Zuffa LLC)
UFC رئیس دانا سفید نبود پوشیدن ماسک در اطراف مبارزان و لمس کردن دست در روز جمعه. (Mike روچ/Zuffa LLC)

این حس مشترک است.

بدتر به عنوان Souza راه می رفت تا او بلافاصله مشت ضربه سفید. چه ؟ پس از Souza و سالن را ترک و دو بعدی جنگجویان نامیده می شدند تا سفید مشت ضربه میشل Waterson. آنها حتی در آغوش گرفت. Waterson سپس در آغوش کشید حریف کارلا اسپرزا. در حالی که این دو را به وضوح ارتباط داخل هشت ضلعی بغل کردن در یک چهره به طور بالقوه در معرض اضافی مردم در روز جمعه. دوباره مسخره است. آن خطر اضافی بدون هیچ دلیل.

سفید و پس از آن با مشت ضربه Fabricio Werdum هنگامی که او بیرون آمد. Werdum سپس ضربه بازوی حریف آلکسی Oleinik. و در آن رفت. سفید در واقع در اثر مالش دست خود را با هم و سپس اقدام به ضربت دست و پت در پشت همه مبارزان باقی مانده که نشان داد (اصلی کارت) در حالی که همه ایستاده در محله های نزدیک بین آنها است.

اساسا سفید از طریق یکی از احمقانه تماس با Souza که او می دانست این بود یک پتانسیل مثبت و سپس لمس 14 جنگجویان بیشتر. چه کسی می داند که آنها پس از آن تماس گرفت ؟ و که می داند که چگونه lax این همه زمانی است که دوربین نمی نورد در یک رویداد رسمی.

این مثل یک سی دی تصویری از چگونگی انجام کارهای.

آیا این ویروس گسترش یابد ؟ امیدوارم نه. اما آن را عادلانه به تعجب می کنم چرا این طوری بود درهم و برهم, به خصوص با توجه به اهمیت این تلاش است.

علاوه بر این, UFC ESPN گفت: که Souza جدا شد به محض ورود در جکسنویل اما وجود فیلم و عکس از او و دیگر مبارزان در UFC هتل.

UFC قرار دادن در یک مقدار زیادی از کار و پول در تلاش به جلو و این. کسی بود که برای اولین بار بود. حق انجام این کار می تواند. آن را هنوز هم ممکن است. اگر هر کس خوش شانس است هیچ کس دیگری آلوده است و این تلقی یک موفقیت عظیم. اما این نه تا کنون الهام بخش اعتماد به نفس است که اصول رفتار انسان را می توان تغییر.

Dana White نیاز به سفت کردن عمل خود را. و قرار دادن بر روی یک ماسک ،

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme