CHICAGO, IL - FEBRUARY 7: American basketball star Michael Jordan takes batting practice 07 February 1994 with the Chicago White Sox in a bid to play with their baseball team. (Photo credit should read EUGENE GARCIA/AFP via Getty Images)
CHICAGO, IL – فوریه 7: آمریکایی ستاره بسکتبال مایکل جردن طول می کشد پنبه حلاجی تمرین 07 فوریه 1994 با Chicago White Sox در تلاش برای بازی با تیم بیس بال. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده یوجین گارسیا/خبرگزاری گتی ایماژ)

مایکل جردن حرفه ای در بسکتبال چیزهای افسانه – به عنوان docuseries آخرین رقص را نشان می دهد – اما آیا شما می دانید که او یک فصل بازی بیس بال ، اردن مختصری از روی لئامت دادن در بیس بال الماس ممکن است به نظر می رسد غیر منتظره مسیر انحرافی اما در واقع این یک ادای احترام ویژه به پدر خود که فوت ناگهان در سال 1993.

با توجه به Sports Illustrated گذشته نگر اردن گفت که او “به دنبال رویای خود را از پدر مرحوم که همیشه پیش بینی پسر خود را به عنوان یک اتحادیه.” در Aug. 1993 پدرش جیمز اردن خودرو پیدا شد در کارولینای شمالی و تحقیقات راه اندازی شد, از آنجا که هیچ کس تا به حال شنیده ام از جیمز پس از سفر او به ویلمینگتون, NC, برای تشییع جنازه. مقامات به زودی نتیجه گرفت که او به ضرب گلوله کشته شده است و کشته شدن در یک botched سرقت با توجه به شیکاگو تریبون. واشنگتن پست گزارش داد که بدن او پیدا شد در یک باتلاق در کارولینای جنوبی نزدیک به دو هفته پس از مورد حمله قرار گرفت و در کنار بزرگراه, اما آن را آنقدر تجزیه است که آن را بلافاصله شناسایی شده است.

اردن از بازنشسته NBA دو ماه بعد از ارسال امواج شوک از طریق ورزش جهان است. او تعجب طرفداران دوباره در فوریه. سال 1994 زمانی که او اعلام کرد او را امضا کرده بود به عنوان یک لیگ کوچک بیس بال بازیکن با Chicago White Sox, پیوستن به کلاس AA تیم بیرمنگام بارون. “از آن آغاز شد که پدر من ایده” اردن گفت: نیویورک تایمز. “ما تا به حال دیده Bo Jackson و Deion ساندرز سعی کنید ورزش دو و پدر من گفته بود که او احساس من را ساخته اند آن را در بیس بال ، او گفت: “شما باید مهارت های خود را.’ او فکر کرد که من تا به حال ثابت کرد همه چیز من می توانم در بازی بسکتبال و که من ممکن است می خواهم به بازی بیس بال, یک شات. من به او گفتم ” نه من همه چیز را انجام داده. من برنده مسابقات قهرمانی.’ سپس من آن را به دست آورد و ما صحبت کردیم در مورد بیس بال در مناسبت و پس از آن ما موفق به کسب دو قهرمانی. و سپس او کشته شد.”

در سن 31 اردن به یک تازه کار راست fielder بالا رفتن در برابر جوانتر چشم انداز که تا به حال اختصاص داده شده خود را به بیس بال از شروع. او batted متوسط .202 اما با توجه به ورزش نشان داده شدهبود و یکی از تنها شش کلاس AA بازیکنان با حداقل 50 RBIs و 30 دزد. اردن فقط یک فصل از بازی بیس بال, بازگشت به بسکتبال در مارس 1995.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی