توپ بازی: تایوان طرفداران بیس بال بازگشت به غرفه

تایوانی طرفداران بیس بال بودند مجاز به تشویق تیم های خود را در زندگی ورزشگاه بازی روز جمعه پس از جزیره نگه داشته coronavirus عفونت و آن ورزش حرفه ای لیگ های در حال اجرا با وجود این بیماری همه گیر.

تایوان بیس بال صحنه — کمتر شناخته شده در جای دیگر — شاهد موج عظیمی از منافع جهانی در چند هفته گذشته پس از آن شد و اولین لیگ حرفه ای برای شروع یک فصل جدید از پیوست تنها با کره جنوبی.

Anti-virus محدودیت به معنای تایوانی طرفداران باید تا به حال به تماشای بازی در تلویزیون خود را با یک باشگاه قرار دادن مقوا cutouts و ضربت زنی روبات ها در می ایستد به جای.

اما در روز جمعه طرفداران هیجان رهبری برای بعضی از زنده ورزشی اکشن.

“من احساس می کنم بسیار افتخار است که تایوان برای اولین بار برای شروع یک فصل بیس بال و اولین اجازه می دهد تا تماشاگران به عقب. من قصد آمدن به هر بازی در این فصل” 19 ساله دانشجوی کالج سام Kao به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من واقعا خوشحالم دوباره به استادیوم. من دوست دارم به تماشای بازی در فرد به احساس فضای” گفت: Lin ون-hsuan, 30 برای اولین بار در صف برای یک بازی در نزدیکی تایپه.

“من فکر می کنم آدرنالین است که کمی متفاوت با طرفداران. این شور و شوق بیشتری به بازی بیس بال… این قراره تواند بیشتر سرگرم کننده,” هنری گفت: Sosa, یک دومینیکن پارچ با Fubon نگهبان بود که مصرف در دانشگاه 7-Eleven شیرها در شهر تایپه.

برخی اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی مانده است. حضور در هر بازی محدود به 1000 نفر در حالی که تماشاگران ملزم به پوشیدن ماسک صورت و در یک فاصله از یکدیگر.

یکی دیگر از بازی در نظر گرفتن محل به طور همزمان در مرکز شهرستان تیچونگ نیز طرفداران بسیاری را.

همه تیم ها در تایوان در لیگ حرفه ای CPBL را آغاز کرده اند که در جریان بازی با زبان انگلیسی تفسیر racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها به عنوان بازی گرسنگی طرفداران در سراسر جهان لحن در.

با تشکر موثر ردیابی قرنطینه و آزمایش تایوان گزارش شده فقط 440 مورد تأیید و شش مرگ و میر با وجود نزدیکی به چین است.

بیس بال است که محبوب ترین ورزش در تایوان با برخی از 240 بازی های برنامه ریزی شده برای فصل جاری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر