Michael Jordan gives Patrick Ewing headlock during 1984 US Olympic tryouts
مایکل جردن می دهد Patrick Ewing headlock در طول سال 1984 ما المپیک فايلهاي

Jonathan Daniel/گتی ایماژ

  • طرفداران ورزش گرفتار شده اند توسط “آخرین رقص” 10-بخش ESPN مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و 1997-98 شیکاگو بولز.

  • اما یکی NBA آیکون — و دیرین دشمن از اردن — حاضر به لحن.

  • نیویورک نیکز افسانه Patrick Ewing گفت که او “زندگی می کردند از طریق آن, بنابراین من لازم نیست به تماشای آن.”

  • “در حال حاضر خانواده باید یک فیلم مستند است که شما باید برای حفظ مالش آن را در چهره من,” او اضافه شده در مصاحبه خود در “دن پاتریک نشان می دهد.”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بدون زندگی ورزشی به تماشای “آخرین رقص” — 10-بخش ESPN مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و 1997-98 Chicago Bulls — گرفتار است جهان نگه داشته و طرفداران را سرگرم طریق قرنطینه.

اما یکی NBA آیکون است که به نظر می رسد چندین بار در این مجموعه حاضر به اتصال به تماشای محصول به پایان رسید.

نیویورک نیکز افسانه Patrick Ewing — که دشمن دیرین اردن در دادگاه گفت که او “زندگی” اردن و گاو’ تسلط در طول 1990s “بنابراین من لازم نیست به تماشای آن… من می دانم که او فوق العاده است.”

“من تا به حال به از طریق زندگی می کنند که” سارکوم گفت: در مصاحبه ای در “دن پاتریک نشان می دهد.” “من تا به حال به زندگی از طریق او و تمام جنگ ما تا به حال به از طریق رفتن و در حال حاضر خانواده باید یک فیلم مستند است که شما باید برای حفظ مالش آن را در چهره من.”

Patrick Ewing (left) watches as Michael Jordan dunks in Madison Square Garden.
پاتریک اوینگ (سمت چپ) ساعت به عنوان مایکل جردن dunks در Madison Square Garden.

ایسنا

سارکوم اذعان کرد که او درک می کند درخواست تجدید نظر از “آخرین رقص” و به همین دلیل گاه به گاه طرفداران NBA و مرگ-hards به طور یکسان خواهد بود احمقانه با این نگاه در داخل اردن سلسله. اما برای او به عنوان کسی که رنج می برد بسیاری از دلخراش از دست دادن دست خود را Airness, Scottie Pippen و بقیه افسانه ای 1990s شیکاگو تیم ملی, تماشای docuseries کمتر هیجان انگیز تر از آن است که دردناک یادآوری.

“به عنوان طرفداران مردم در ترس از او” سارکوم گفت. “اما ما در حال آنهایی که تا به حال به نبرد او. به عنوان یک رقیب شما نمی توانید فکر می کنم از او به عنوان ” مایکل جردن: یکی از بزرگترین بازیکنان به بازی بازی.’ شما خارج وجود دارد در تلاش برای پا زدن لب به لب خود را و به شما و تیم خود را در حال تلاش برای انجام همه چیز ممکن است سعی کنید به ضرب و شتم که تیم.”

11-زمان NBA All-Star و زمان جورج تاون Hoyas حتی sat برای مصاحبه با “آخرین رقص” تولید خدمه اما ظاهرا تفسیر خود را به اندازه کافی به جلو و او را به سری.

“آنها از من خواست یک میلیون سوال” سارکوم گفت. “من فکر می کنم آنها ممکن است به من نشان داده ام بر روی یک تکه کوچک از آن, اما من فکر می کنم آنها مصاحبه من برای حدود یک ساعت.”

پاتریک گفت که او پیش بینی سارکوم بازی یک نقش بزرگتر در آخرین قسمت از این سری اما همه علائم اشاره به این واقعیت است که 7-بالا و پایین صفحه نمی توان به تماشای در هر صورت.

اتمام سارکوم کامل مصاحبه در “دن پاتریک نمایش” در زیر:

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی