توسط امی Tennery

نیویورک (رویترز) – “ستاره در ساخت” بودند نبوی سخنان یک گوینده که به تازگی شاهد 16 ساله Missy Franklin تکه کردن رقابت در شنا 2011 قهرمانی جهان.

فرانکلین که فقط به عنوان به زودی استفاده از او 6 فوت و چهار اینچ بال به آغوش یک رقیب به عنوان او می خواهد به تخریب آنها را در استخر, مهار یک خوش بین چشم انداز است که رو به بیشترین ارتفاع خود را و به او کمک کرد تا آب و خرد کردن پایین.

موشک به تحسین در 17 فرانکلین در زمان خانه پنج مدال از بازی های المپیک 2012 لندن از جمله چهار مدال طلا و یک رکورد جهانی در 200 متر backstroke تبدیل شدن به یک نام خانگی در ایالات متحده با وجود تبدیل کردن سودآور تاییدیه به دنبال یک کالج حرفه ای.

او یک منبع امید و الهام بخش برای, Aurora, Colorado جامعه در المپیک 2012 اجرا به عنوان شهری که در آن او بزرگ شده reeled از یک کشنده جرم تیراندازی در داخل یک سینما گفتن به خبرنگاران گفت او می خواست به کلرادو افتخار.

“برای دختر خانم را هم در میان بهترین لحظه ای به فکر کردن در مورد زادگاه او و او چگونه می تواند کمک به درمان آن, باور نکردنی بیانیه ای در مورد شخصیت او” شفق شهردار استیو هوگان گفت: در آن زمان.

او ادعا کرد که شش مدال طلا در سال 2013 قهرمانی جهان, ترین تا کنون توسط یک زن شناگر در یک نسخه.

در عین حال نسبتا نمایش ناامید کننده در سال 2016 المپیک ریو که در آن او در زمان خانه انفرادی رله طلا, کاهش تخیلی کوتاه به عنوان او را کشف او افتاده بود از عشق به این ورزش است.

فرانکلین موفق به واجد شرایط برای نهایی در 200 m backstroke در ریو این رویداد که در آن او تا به حال تنظیم یک رکورد جهانی چهار سال پیش پس از راهیابی تنها سه رویداد در محاکمات است.

“من احساس مانند دیوید رو جالوت اما من نمی هر گونه سنگ ها در جیب من” او به خبرنگاران گفت: در ریو.

در عین حال در حالی که از دست دادن شکل ممکن است تعجب برخی از فرانکلین گفت: در سال 2016 کتاب “بی روح” است که او می دانست که در المپیک ایالات متحده محاکمه طولانی قبل از او وارد ریو شد که در آن نه سال است.

“من متنفر بودم که این ورزش من دوست داشتم خیلی به من داده بود خیلی زیاد بود و من احساس می کنم راه من احساس در طول محاکمه” او نوشت. “بنابراین مطمئن نیستید از خودم. بنابراین من بازی.”

فرانکلین نوشت که او حل و فصل به ایستاده به عنوان یک نوع متفاوت از مدل نقش در شکست.

“این یک چیز برای الهام بخشیدن به همه این دختران کوچک با پیروزی یک دسته از مدال. که آسان” نوشت: فرانکلین. “اما چیز دیگری که به طور کامل به عنوان یک منبع الهام زمانی که همه چیز دقیقا نمی رفتن راه خود را.”

او از دست رفته مسابقات قهرمانی جهان در سال 2017 برای بهبود یافتن از جراحی و بازنشسته در سال 2018 پس از سالها درد ناشی از آسیب های شانه است.

(گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط توبی دیویس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی