جک گریلیش خواهد “100 درصد” سر به صورت خروجی در استون ویلا اگر دین اسمیت سمت تنزل کند پل Merson با این گزارش منچستر یونایتد هدف نیاز به لیگ برتر فوتبال به منظور حفظ خود انگلستان رویای زنده است.

24-در سال بازیساز ساخته شده است که هیچ سری از این واقعیت است که او می خواهد برای شکستن به سران سه شیرها برابر با یک چشم در یک محل در گرت سوتگیت تیم ملی برای مسابقات قهرمانی اروپا در سال 2021.

به منظور نگه داشتن خود را در مشاجره گریلیش نیاز به مالش شانه با فوتبال به زبان انگلیسی نخبگان به طور منظم.

او در حال انجام است که در حال حاضر با بچگی باشگاه ویلا کرده اند قادر به هدایت آنها را روشن از خطر است.

حدس و گمان در مورد آینده اش در حال ساخت به عنوان یک نتیجه با ایران گفت: به سر صف برای امضای خود و Merson تصدیق میکند که یک پول بزرگ در حرکت است و به دنبال تا کنون به طور فزاینده ای به احتمال زیاد.

ویلای سابق هافبک گفت: آسمان ورزشی: “من می خواهم بگویم 100 درصد است. اگر ویلا به پایین و سپس من فکر می کنم آنها را به خلاص شدن از جک و او فروخته خواهد شد.

“او یک ویلای مرد از طریق و از طریق او عاشق آستون ویلا, اما او را مجبور به حرکت می کند وجود دارد بدون شک در مورد آن اگر او می خواهد به بهتر از خود.

“این وحشتناک و گفت که بهتر است خودتان چرا که این یک باشگاه بزرگ است اما او را مجبور به بازی در لیگ برتر است.

“در این روز و سن شما بازی در لیگ برتر اگر شما می خواهید به بازی برای انگلستان است. این بسیار نادر است که شما در حال بازی در لیگ برتر و یا لیگ برتر اروپایی و شما در حال بازی برای انگلستان است. برای من او را مجبور به فروش می رسد.”

Jack Grealish Aston Villa 2019-20
جک گریلیش استون ویلا 2019-20

با انتقال انتظار می رود در خط لوله Merson همچنین معتقد است که این تصمیم به فشار یورو 2020 پشت 12 ماه با توجه به شیوع کروناویروس در گریلیش را به نفع.

وی افزود: “من فکر می کنم احتمالا کمک می کند تا جک گریلیش. من فکر می کنم جک گریلیش احتمالا یک 30-70 یا 35-65 در برابر او را به رفتن پس از یک فصل خوب در این سال…

“من فکر می کنم او خواهد شد حرکت می کند و من فکر می کنم این به او کمک خواهد کرد.

اما فوتبال یک بازی خنده دار است. شما نگاه کنید بازیکنان بودند که با پرواز در امتداد و آنها جوان بودند بیابان اما ناگهان همه آنها می تواند به از دست دادن شکل.

“این نوسانات و باغات اما این خبر خوبی برای [مارکوس] Rashford و [هری] کین وجود دارد بدون شک در مورد آن چرا که آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است رفتن به یک رقابت و شما به طور کامل مناسب زمانی که شما در حال بازی در برابر کرم د لا کرم از فوتبال اروپا.”

منچستر یونایتد به جلو Rashford و تاتنهام مهاجم کین برداشت کرده بود نابهنگام می زند که قرار است مشارکت خود را در یورو 2020 در شک اما هر دو دیده می شود مسیر پاک به کار بر روی تناسب اندام خود را و پیدا کردن فرم در سطح باشگاه قبل از تبدیل توجه خود را به مسائل بین المللی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی