اگر تلفن شما دارای یک A/B پارتیشن طرح وجود مجازی دیسک های سخت که هر یک حاوی یک کپی از اندروید. پس از هر راه اندازی مجدد آن را بر میدارد یک پارتیشن برای بوت از, پس از آن دیگر بیکار میسازد. بیکار پارتیشن می تواند رونویسی با یک نسخه جدید از سیستم عامل و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار یک فعال. بنابراین دفعه بعد که شما راه اندازی مجدد آن را فقط سوئیچ پارتیشن و آن را به عنوان اگر شما به روز رسانی فورا.

گوگل اضافه شده این قابلیت به اندروید در 7.0 شیرینی بادامی, اما آنها هرگز آن را اجباری. متاسفانه اکثر تولید کنندگان نمی اتخاذ آن به احتمال زیاد به دلیل آنها نمی خواهند به از دست دادن آگهی فضا برای ذخیره سازی یک کپی دوم از سیستم عامل. آنها در نهایت ساخت آن را یک نیاز برای گوشی های که کشتی با اندروید 11 اما برای هر گوشی ساخته شده در سال 2020 و یا قبل از آن در اینجا این است که چگونه شما ببینید اگر دستگاه شما دارای A/B پارتیشن.

برای چک کردن A/B پارتیشن

ساده ترین راه برای انجام این کار است برای نصب زیر چک توسط توسعه دهنده KevinT. اعتباری به XDA برای پیدا کردن اما این برنامه رایگان است برای نصب بر روی فروشگاه بازی و شما می توانید بگویید در ثانیه اگر دستگاه شما دارای دو پارتیشن.

پس از نصب فقط آن را باز کنید و ببینید چه چیزی آن را می گوید تحت “بدون درز به روز رسانی سیستم.” اگر آن را می گوید “پشتیبانی” تبریک! چانه تا اگر آن را نمی کند حداقل شما می دانید که تلفن بعدی خود را خواهد شد از ویژگی های اگر آن را همراه با اندروید 11 یا بالاتر.

2018 وان پلاس 6 (سمت چپ) پشتیبانی از به روز رسانی بدون درز اما 2020 Galaxy S20 (حق) نیست.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی