گرند اسلم شمارش باید تصمیم بگیرید ‘بز’ بحث می گوید Lendl

(رویترز) – هشت-زمان گرند اسلم برنده Ivan Lendl گفت: هر کس به پایان می رسد تا برنده ترین رشته در میان ‘سه’ راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ باید در نظر گرفته شود بزرگترین مرد تنیس باز عصر.

“بز” (بزرگترین تمام وقت) بحث در تنیس مردان تقسیم کرده است نظرات برای یک دهه باقی می ماند و به یک موضوع داغ به عنوان سه نفر همچنان به تسلط بر میدان های گذشته 13 رشته در میان آنها است.

فدرر خواهد شد که 39 در ماه اوت منجر به مسابقه با 20 گرند اسلم تک آهنگ عناوین با اسپانیولی نادال نزدیک در پاشنه خود را با 19.

حاکم جهان شماره 1 جوکوویچ سه پشت سوئیس با 17 رشته در زیر کمربند خود را و جوانترین از سه نفر – در 32 او یک سال جوان تر از نادال.

صاحب نظران و طرفداران را مورد بحث عوامل مختلف برای تعیین عظمت یک بازیکن: تعداد هفته در شماره 1 رتبه بندی کلی شمارش از عناوین گرند اسلم تعداد و یا سر به سر ضبط.

“این بین نواک رافا و راجر که به پایان می رسد تا با اکثر رشته و در نظر گرفته است که بهترین زمان در دوران,” Lendl گفت: استرالیا کانال نه تلویزیون در یک مصاحبه ارسال شده در جمعه افزود که به نظر او استرالیا راد حوضچه بهترین ها در قبل از باز کردن دوران.

“همه شما می توانید می گویند در حال حاضر این است که راجر است که منجر مسابقه – مسابقه نشده است به پایان رسید. زمانی که آنها بازنشسته مسابقه تمام خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای قاضی,” او گفت:. “مسابقه به مراتب بیش از.

“شما باید برای رفتن با راجر در حال حاضر, اما من نه بسته شدن این کتاب که” Lendl اضافه شده است. به عنوان جوکوویچ و نادال جوان تر هستند و دیگر به بازی “که در حال رفتن به یک جهنم از یک مسابقه به دنبال دارد.”

جوکوویچ اغلب خواسته شده است که افکار خود را در حمایت فدرر و نادال از جمعیت زمانی که او قفل شاخ با آنها در زمین تنیس.

در حالی که نمایندگان می گوید که او احساس نمی کند antagonised با کمبود جمعیت حمایت Lendl گفت: محبت عمومی نباید یک عامل تصمیم گیری است.

“محبوب ترین است در یک چیز است اما چه کسی است که بزرگترین نمی شود قضاوت محبوبیت و گفت:” چک متولد Lendl که مربی اندی موری و الکساندر Zverev در گذشته است.

(گزارش شده توسط Sudipto Ganguly; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر