فرمول 1 قرار داده جدید کنکورد توافق در “مشعل”

این زمان کنکورد اجرا می شود در پایان این سال جدید بوده است و در حال شکل گرفتن بیش از چند سال گذشته به عنوان ورزش صاحبان جدید بازسازی ترتیبات مالی برای تیم های با عادلانه تر سیستم پرداخت.

به عنوان آن هنوز مورد توافق و امضا در نظریه تیم به طور رسمی متعهد به ورزش فراتر از پایان این سال است.

“ما تا به حال شده است در مراحل نهایی تکمیل کنکورد توافق زمانی که coronavirus بحران تبدیل همه چیز در آن سر” کری گفت: در تماس با وال استریت تحلیلگران.

“ما تصمیم به قرار دادن کنکورد در پشت رایتر برای کوتاه مدت و اولویت پرداختن به مسائل مربوط به 2020 برای اولین بار.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو با 2020 تقویم و نهایی تغییرات قانونی با تیم ما را یک بار دیگر بازگشت به اتمام کنکورد توافق در آینده نزدیک است.”

پرسید: اگر در شرایط فعلی توافق به سادگی می تواند تمدید شود به 2021, کری اصرار داشت که یکی از جدید می تواند اجرا شود حتی بدون تیم موافقت خود را برای آن شرایط است.

“واقعیت این است هنگامی که شما در رسیدن به 2021 با FIA در کنکورد ما فقط می تواند مقابله با آن به طور یک جانبه می گویند این قوانین از جاده ها و یا در این ساختار وجود دارد که بنابراین ما لازم نیست که برای گسترش هر چیزی.

“ما در اصل می تواند پیاده سازی و بگو: اگر شما در حال مسابقه است که در شرایط که در آن شما در حال مسابقه است.’ بدیهی است که چگونه ما به دنبال نتیجه گیری از آن با تیم های.

“اما کنکورد توافق هنگامی که ما آن را به جلو خواهد بود کنکورد توافق می رود که به اثر در ’21 و ما قادر به به طور یک جانبه انجام دهد.”

دفعات بازدید:همچنین:

F1 نخواهد بود “توزیع آب نبات” به تیم یا racesFormula 1 نشان می دهد عظیم رها در سال 2020 درآمد نقطه مسابقه: F1 هزینه کلاه می تواند یک عملکرد “زمین”

کری همچنان خوشبین است که 2021 هزینه کلاه می تواند نهایی به زودی با یک حرکت از $175m به $145m – و پایین تر رقم در سال های پس از آن – عمده موضوع بحث در هفته های اخیر.

با این حال او اذعان کرد که نمی توان آن را آسان برای سه تیم های بزرگ به کوچک و دیدار با کلاه.

“ما احترام این واقعیت وجود دارد که تعدادی از تیم های است که صرف به طور قابل توجهی بیشتر و احترام است که آنها را بدیهی است که باید به مدیریت از طریق چالش برای رسیدن به کلاه.

“اهداف که سوار کلاه که بهبود رقابت بهتر عمل و سالم کسب و کار برای همه در آن درپوش کمک می کند تا رسیدن به آن.

“شده اند وجود دارد افکار مختلف در مورد جزئیات آن را بسیار مشکل تر است, ورزش برای قرار دادن یک کلاه را از تیم های ورزشی در ایالات متحده آمریکا که در آن شما فقط باید حقوق, در اینجا شما تمام انواع قطعات متحرک است که از تکنولوژی و مهندسی از ورزش است.

“و پس چگونه شما پیاده سازی است که کلاه احتمالا بیشتر از یک بحث نسبت به درپوش را حس ؟

“دوباره من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت فشار روی تیم است که باید برای ایجاد تغییرات قابل توجه برای رسیدن به, فلیپ فلاپ, اما من فکر می کنم وجود دارد به اتفاق آرا توافق که هدف از کلاه و کسانی گسترده ای مبتنی بر اهداف هستند اهداف همه ما به اشتراک بگذارید و آن را کمک خواهد کرد که ورزش بهتر برای طرفداران و همه در آن است.”

کری معتقد است که ورزش می تواند به حالت عادی بازگشت طولانی مدت اگر چه او اذعان کرد که می تواند وجود داشته باشد “اثرات ماندگار” از بحران است.

“در درجه اول ما باید مطمئن شوید که در سال 2021 ما باید کسب و کار به دنبال مانند ما انتظار آن را به نگاه چهار ماه پیش و همان آینده ای است که ما انتظار می رود چهار سال پیش پس واقعا آنچه که ما در حال مدیریت از طریق است که یک واقعه یک بار برای ما.

“ما فکر می کنیم از حمایت و علاقه داریم که آیا آن از طرفداران و یا همکاران می تواند ما را قادر به بازگشت وجود دارد. من ادعا نمی کنم وجود خواهد داشت برخی از اثرات ماندگار.

“اما قدرت از حوادث مانند ماست من فکر می کنم طرفداران خواهد آمد, حوادث مانند ما ادامه خواهد داد برای افزایش قدرت, و من فکر می کنم او نوع از همکاران ما به نظر می رسد حمایت بیشتر از همیشه حتی اگر شما یک مدرک از لرزش در اقتصاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر