جنگنده تا COVID-19 اما UFC 249 خواهد رفت


رونالدو “Jacare” سوزا آینده تقلا در برابر Uriah سالن در UFC 249 روز شنبه باید صبر کنید.

Souza آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه با توجه به ESPN Stephen A. Smith. مبارزه بین دو لغو شده است هر چند UFC 249 هنوز هم در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

سوزا در این گزارش وارد در فلوریدا روز چهارشنبه و گفت: UFC مقامات که یکی از اعضای خانواده ممکن است آزمایش مثبت است. او بود تا هر گونه علائم. Souza شد و سپس تست شده و بنا به گزارش ها جدا شده هر چند او وزن و به نظر می رسد در تصاویر با UFC رئیس دانا سفید در روز جمعه قبل از تست مثبت آمد. Souza شد با پوشیدن دستکش و ماسک در هنگام خود را در وزن و faceoff.

دو نفر از رونالدو را cornermen همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه UFC اعلام کرد.

UFC 249 هنوز هم برگزار می شود

UFC مقامات هر ESPN کار با فلوریدا ورزشی مقامات در مورد وضعیت UFC 249 به عنوان یک کل پس از تست مثبت. آنها تعیین شده که آن را می توانید به جلو “از آنجا که این سیستم کار می کرد.” تونی فرگوسن و جاستین Gaethje به برجسته کردن کارت موقت در سبک عنوان تقلا.

UFC اداره از 1200 آزمایش بر روی 300 نفر در این هفته و 23 مبارزان بر روی کارت باید تمام آزمایش منفی با توجه به ESPN.

“UFC پزشکی تیم مورد بررسی قرار سوزا و دو cornermen و آنها را به توان در حال حاضر بدون علامت یا نه برگزاری نمایشگاه علائم شایع COVID-19” در UFC در بیانیه ای گفت. “هر UFC ایمنی و سلامت پروتکل هر سه مرد را به سمت چپ هتل میزبان خواهد بود و خود-جدا کردن محل که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک با هر گونه درمان ضروری است.

“از ورود آنها پیش از آن در هفته تا زمانی که حرکت خود را امروز در سوزا و cornermen به دنبال UFC بهداشت و پروتکل های ایمنی از جمله تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن تجهیزات حفاظتی پرسنل و خود جدا هر زمان ممکن است.

“شده اند وجود دارد هیچ دیگر مثبت COVID-19 آزمون گزارش از مانده ورزشکاران شرکت کننده در UFC 249. پاسخ به این توسعه است که نشان دهنده اثربخشی ایمنی و بهداشت اقدامات UFC است در محل قرار داده برای این رویداد است.”

One day before UFC 249, Ronaldo Souza tested positive for the coronavirus. (Mike Roach/Zuffa LLC)
یک روز قبل از UFC 249 رونالدو سوزا آزمایش مثبت برای coronavirus. (Mike روچ/Zuffa LLC)

وجود بیش از 1.2 میلیون تایید موارد coronavirus در ایالات متحده که از شب جمعه, به گزارش نیویورک تایمز و بیش از 77,000 و میر نسبت به ویروس. وجود دارد تقریبا 40000 مورد در فلوریدا و 1,088 در شهرستان Duval که در آن مبارزه در حال وقوع است.

دانا سفید نبرد طولانی برای برگزاری UFC 249

سفید شده است در تلاش برای نگه UFC 249 برای مدتی در حال حاضر بارها و بارها نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان پزشکی و دولت مقرر پس از رویداد اولیه محل — بارکلیز سنتر در نیویورک لغو شد او را با توجه به شیوع کروناویروس. او حتی سعی کردم به آن را نگه دارید در قبیله ای زمین در کالیفرنیا در ماه گذشته پس از چند گزینه های دیگر شکست خورده قبل از ESPN و دیزنی در نهایت او را تعطیل.

پس از بسیاری از فلوریدا بازگشایی شد و تلقی های ورزشی به عنوان ضروری کسب و کار, اما, سفید آن را کردم و دو نفر دیگر را برنامه ریزی شده. دعوا در مارس 13 و 16 ماه مه هنوز هم به عنوان برنامه ریزی شده ،

او به نظر می رسید بسیار با اعتماد به نفس در مورد این رویداد روز جمعه بیش از حد و حتی گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به استفاده از UFC 249 به عنوان یک مثال برای نحوه باز کردن بقیه کشور با وجود همه گیر هنوز هم مواج.

“او فلسفه تمام شد بیایید ورزشی پشت اولین شکل از چگونه به انجام این کار با خیال راحت” سفید گفت. “پس بیایید شروع بدانند چگونه شما مردم را در دفتر ؟ چگونه شما مردم در اتاقهای? و سپس شما چطور بچه ها در مدرسه؟”

“این چیزی است که ما روی آن کار کرده ایم و بله او کاملا تماشای آنچه که ما در حال انجام این آخر هفته.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر