باز کردن قفل On/Off آیکون برای ضامن سوئیچ بر روی آی فون خود را

اپل iOS را ندارد بهترین شهرت هنگامی که آن را به سفارشی می آید اما با هر نسخه iOS ما وجود دارد گزینه های بیشتری برای شخصی سازی. آی فون خود را می آید بسته بندی شده با مقدار زیادی از ترفند و هک به وسیله یک احساس واقعا مال شما و یکی از کسانی است که سرگرم کننده و در عین حال مفید وزارت دفاع است که می افزاید: روشن و خاموش کردن آیکون برای ضامن سوئیچ بر روی آی فون خود را.

در iOS 13 یا بالاتر فعال کردن این آیکون ها نمی تواند ساده تر.

سر به تنظیمات> دسترسپذیری –> نمایش و اندازه متن ضربه بزنید ، سپس به ضامن در کنار “On/Off Labels.” در حال حاضر خود را فعال پستی ورزش خواهد و یک “من” یا “1,” بسته تفسیر خود را در حالی که معلول پستی را نشان می دهد یک “O” و یا “0.” این تنظیمات شامل همه ضامن سوئیچ در طول برنامه تنظیمات, اما آن را نیز به اعمال تنظیمات در سراسر برنامه های پشتیبانی شده به عنوان به خوبی.

در حالی که این آیکون ها واقعا انجام هر کاری آنها در خدمت دو هدف است. آنها اضافه کردن یکی دیگر از نشانه های بصری به دانستن این که آیا یک تنظیم یا خاموش است. در اپل رابط انسانی دستورالعمل آن آمده است که “علاوه بر این برچسب باعث می شود آن را آسان تر به درک که آیا یک سوئیچ یا خاموش است.” دوم, آن را به عنوان سرگرم کننده زیبایی انتخاب برای پستی خود را.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>