UFC 249 رو کردن تصویری: هنری gabriel gomez rojo livens تا نه عجیب و غریب staredown مراسم


UFC 249 faceoffs video
UFC 249 faceoffs تصویری

مبارزه نهایی مسابقات قهرمانی آماده است تا به شرکت رئیس جمهور دانا سفید وعده برای اولین بار اصلی ورزش در کسب و کار. اما یک جنگنده ساخته شده و وزن آن تنها از دست شد جرمی Stephens – با دو عنوان دعوا headlining UFC 249 مبارزه با کارت.

نونما رویداد منتقل شده به جکسون ویل فلوریدا., که در آن تونی فرگوسن مربع با جاستین Gaethje به صورت موقت UFC سبک وزن مسابقات قهرمانی. خروس وزن titleholder هنری gabriel gomez rojo را دفاع از کمربند خود در برابر قهرمان سابق دومینیک کروز در UFC 249 شرکت اصلی, رویداد روز شنبه در کارت.

پس از وزن و طولانی استراحت UFC 249 مبارزان رو به خیره نگاه کردن یکدیگر را. در مورد تنها چیزی عادی در مورد UFC 249 staredowns اما حضور سفید به نگه داشتن آنها را از هم جدا که خیلی از یک مشکل است. همه مبارزان نگه داشته و برخی از مرتب کردن بر اساس فاصله بین آنها حداقل یک زن و شوهر, پا, در حالی که دیگران بودند پس از شش پا اجتماعی فاصله توصیه. برخی از دست داد برخی از مشت ضربه برخی از انجام هیچ یک از موارد فوق است.

به یاد داشته باشید همه از مبارزان مورد آزمايش قرار COVID-19 پس از ورود در هتل میزبان در جکسنویل و تحت اجباری روزانه پزشکی نمایش است که شامل درجه حرارت چک و سایر اقدامات احتیاطی.

TRENDING > UFC 249 وزن در نتایج: دو دعوا عنوان مجموعه ای به عنوان UFC, بازگشت به زندگی, رویدادهای ورزشی,

UFC 249 وزن-ins: تونی فرگوسن در مقابل جاستین Gaethje

UFC 249 وزن-ins: هنری gabriel gomez rojo در مقابل Dominick کروز

UFC 249 وزن-ins: Anthony Tia در مقابل کابوی Cerrone

UFC 249 وزن-ins: جرمی Stephens مقابل Calvin Kattar

UFC 249 وزن-ins: کارلا اسپرزا در مقابل میشل Waterson

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر