تور نرم افزار ریپ Vijay Singh برای ورود Korn تور کشتی رویداد

در روز پنج شنبه ابرو گلف توییتر جمعی مطرح شده که رایان فرانسوی, نویسنده محبوب دوشنبه Q اطلاعات حساب توییتر اشاره کرد که Vijay Singh وارد Korn کشتی چالش ژوئن 11-14—برنامه ریزی دوباره شروع رویداد در Korn تور کشتی. فرانسه به دست آمده و یک کپی از میدان لیست از یک بازیکن است که همچنین می خواهد رقابت در این رویداد:

به تعجب از هیچ یک از رسانه های اجتماعی پاسخ داده است مهربانی. شایع است که سینگ در سه زمان اصلی قهرمان ساخته شده است که در شمال 70 میلیون دلار کار خود را در تور PGA باید یک پتانسیل چک از یک بازیکن که ممکن است به آن نیاز بیشتر به خصوص با توجه جهان را از وضعیت فعلی است. از سوی دیگر به 57 ساله سینگ یکی از رقابتی ترین بازیکنان این بازی تا به حال دیده می شود. یکی می تواند استدلال می کنند او را به سادگی به دنبال به دست آوردن آن رقابتی جریان آب یک بار دیگر. و از آنجا که او را واجد شرایط برای چارلز شواب چالش در تور PGA که در همان هفته مراسم تحلیف Korn کشتی چالش خود را تنها جایگزین.

بردی Schnell 35 ساله و کارگر ماهر است که صرف مقدار زیادی از حرفه ای سنگ زنی در Korn تور کشتی نیست خوشحال است. 2018 ویچیتا باز برنده به توییتر گرفت به تماس سینگ وقتی او را دیدم و او دقیقا نمی عقب نگه دارید:

Schnell نیست انجام می شود وجود دارد بعد از تماس او را “خودخواه” و “تکمیل گه” دو پاسخ ها:

در یکی دیگر پاسخ Schnell گفت: “من به شما قول می دهم من تنها نیستم” دلالت دارد که دیگر Korn کشتی جوانب مثبت که سهم خود را در موضع اما بیان آن در راه Schnell را در رسانه های اجتماعی. اگر هر یک از آنها شک داریم آن را به عنوان آتشین به عنوان برخی از این توییتهایی.

برای روشن سینگ نیست در واقع تایید او بازی در این رویداد اما با توجه به نام او در این لیست و در واقع این رویداد برگزار شد در TPC Sawgrass,’ رنگ ولی البته در Singh, حیاط خلوت, آن را آسان برای اتصال نقطه.

در ابتدا در ظاهر خلاصه گلف

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر