این چهار قسمت از آخرین رقص, مستند, نمی, دقیقا رنگ یک چاپلوس عکس از مایکل جردن. او می تواند یک****** * * * و یک پسر قلدر است. این به اندازه کافی بد مدیر شوکه شده بود اردن okayed آن است.

در میان کسانی که زشتتر لحظه: اردن پانچ پس از آن هم تیمی استیو کر در چهره و دو رو در یک مبارزه در طول تمرین.

کر صحبت در مورد reliving که لحظه با نیک Friedell از ESPN.

“این چیزی است که من افتخار” کر گفت: این حادثه. “این چیزی است که اتفاق می افتد از زمان به زمان بر ترین تیم در طول فصل است. بچه ها به آن در طول تمرین. این فقط بخشی از سطح بالا رقابت است. اما آن را بسیار عجیب و غریب به می دانم که همه از شنیدن این داستان و صحبت کردن در مورد آن و سپس من قصد دارم به دوربین صحبت کردن در مورد آن است. مایکل است. و مردم در حال رفتن به بررسی این چیز تمام…

“او به نام من بعد از آن روز و عذرخواهی کرد,” کر گفت. “در یک راه عجیب و غریب آن بود و تقریبا یک گام ضروری در روابط ما در یک راه عجیب و غریب. و از آن پس من فکر می کنم او به من درک خیلی بهتر و بالعکس. و ما در کنار هم خیلی بهتر و رقابت با هم و من فکر می کنم او به من اعتماد بیشتر است. پس از آن بود که در واقع به نوعی در پایان آن همه خوب بود. اما ما هرگز در مورد آن صحبت کردیم پس. به صداقت, من همیشه فکر می کنم در مورد آن, اما من در مورد آن پرسید چرا که آن را منحصر به فرد [وضعیت].”

برای اردن او احساس او تا به حال به فشار تیمی و بچه ها که می تواند به آن ها که ایستاده بود تا او خود را به دست آورده احترام. مانند کر. اردن که به معنای لگد زدن به توپ به Kerr در بزرگترین لحظات در بزرگترین مرحله.

آنلاین واکنش به آخر این هفته قسمت جالب خواهد بود به تماشای.

در برخی از محله های ورزشی آمریکایی fandom, اردن, سبک دیده شده است به عنوان تنها راه برای رهبری یک تیم “آن چه مردان واقعی منجر شود.” آن را نمی. کر خود را با استفاده از سبک دیگری عنوان می کند Stephen Curry با رزمندگان. LeBron James متفاوت است. آن را نه تنها در بسکتبال تام بردی متفاوت است در NFL. همه آنها باید حلقه ها را نشان می دهد خود را برای روش های مختلف.

اردن تایید این مستند را تولید شرکت کمک کرد آن را. در حالی که آن را نه همیشه رنگ اردن در یک چاپلوس نور — وارد شدن به قمار مسائل مثلا — آن را نیز نمی توان به عنوان سخت پس از برخی از سوالات در اطراف اردن به عنوان آن می تواند. آخرین رقص تقویت کرد اساطیر ساخته شده است تا در اطراف اردن.

خواهیم دید که اگر این آخر هفته تغییراتی که در همه.

استیو کر در مبارزه با مایکل جردن: “این چیزی نیست که من افتخار” در اصل به نظر می رسد در NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی