ذخیره تاریخ: بهترین NFL ترکیب هیرو از سال 2020

لیست 10 بازی بیشتر از پیش بینی 2020 NFL فصل به طور منظم می توانست یکی از دو پاسخ آشکار.

آن را می توانست یک لیست از 10 Tampa Bay Buccaneers بازی. شبکه احساس می شود که در راه, با توجه به Buccaneers خواهد شد که پنج نخست-زمان بازی در هفت هفته کشش. یا 256 راه برای بستن چرا که ما همه از جان گذشته برای هر بازی برای بازگشت به زندگی ما.

The Buccaneers خواهد بود که باید تیم از سال 2020 NFL season اگر وجود دارد یک فصل است. تام بردی امضا شده با Bucs و متقاعد راب Gronkowski به بیرون آمدن از بازنشستگی و پیوستن به او. این تیم با یک تن از سلاح های تهاجمی و کنجکاوی چگونه یک مرد 43 ساله بردی در نقش دوم خود را NFL صفحه اصلی.

بردی Gronk و Bucs را در مرکز صحنه تمام فصل, اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر بازی جذاب برای نگاه به جلو به در سال 2020 NFL برنامه که پنجشنبه منتشر شد.

در اینجا 10 صفحه هر چند حقیقت گفته شود ما به دنبال به جلو به همه آنها:

New England Patriots quarterback Tom Brady smiles while taking questions from reporters following an NFL football practice, Wednesday, Nov. 20, 2019, in Foxborough, Mass. (AP Photo/Steven Senne)
New England Patriots کارفرمایی تام بردی لبخند در حالی که گرفتن سوال از خبرنگاران بعد از یک NFL فوتبال تمرین چهارشنبه ، 20, 2019 در Foxborough جرم است. (AP Photo/استیون Senne)

نه این نمی تواند یک بازی بین دو تیم است. اما اگر شما می خواهید برای دیدن دو quarterbacks از سال 2020 پیش نویس آنها باید هر دو شروع به این یکی. ما می دانیم که شماره 1 به طور کلی انتخاب جو نقب زدن خواهد بود که استارت همه فصل برای Bengals. وضعیت توا Tagovailoa خاص کمتر است با توجه به لگن آسیب است. شاید دلفین ها او را به آرامی در امتداد هر چند این امر می تواند تعجب اگر او شروع هفته 13. امیدوارم ما می توانیم دو NFL را rookie کارفرمایی صورت خاموش.

آن را مانند وجود دارد مقدار تاریخچه بین این دو تیم است. اما این تیم از دست داده است که در کنفرانس قهرمانی آخر هفته هم جالب به عنوان آنها سعی می کنند به گام بعدی. وجود خواهد داشت بی پایان مکالمات در مورد سرمایه گذاری مالی تیتان ساخته شده در رایان Tannehill و پیش نویس سرمایه گذاری Green Bay ساخته شده در Aaron Rodgers’ جایگزینی. این دو تیم با یک هدف مشخص در سال 2020 است.

کاردینالز به طور ناگهانی یکی از NFL هیجان انگیز ترین تیم است. آنها ستاره جدید DeAndre هاپکینز سرگرم کننده جرم رهبری Kyler موری و باید در مقدار زیادی از shootouts. افتتاح هفته جلسه در برابر دفاع از NFC قهرمان 49ers خواهد بود خوب اندازه گیری چقدر کاردینالز بهبود یافته بیش از offseason. آریزونا برگزار سان فرانسیسکو در هر دو جلسات سال گذشته است.

Odell بکهام جونیور می شود تا چهره تیم قدیمی خود را … فرض کنید او نمی داد و ستد و یا صدمه دیده است. آن را نیز یک رقابت بین جوان هیجان انگیز quarterbacks بیکر میفیلد و دانیل جونز و هر دو تیم را امید می شود هنوز هم در مشاجره حذفی برای اواخر این فصل بازی.

یکی از NFL بهترین رقابت های طول می کشد در مرکز صحنه در روز شکرگزاری است. این Houston Texans و Detroit Lions صورت خاموش در باز کردن بازی در شکرگزاری و سپس Washington Redskins بازدید از Dallas Cowboys برای دومین روز شکرگزاری بازی. یکی دیگر از بخشی از مرحله نهایی مسابقات caps روز با حاکم MVP لیگ Lamar جکسون رو استیلرز و احتمالا بن Roethlisberger که در حال آمدن است خاموش جراحی آرنج.

5. هفته 2: New Orleans Saints در لاس وگاس اظهارات (دوشنبه شب)

این خواهد بود نسبتا عادی خانه اول بازی در یک شهر جدید و ورزشگاه. اظهارات’ حرکت به لاس وگاس شده است در این نسخهها کار میکند در حالی که ما همه بدست کمی به آن استفاده می شود. اما coronavirus خاموش شدن ناگهانی آمار لاس وگاس سخت تبدیل یک شهرستان است که هرگز استوار به شهر ارواح. تصاویر رها شده در لاس وگاس در حال نامطلوب. چه نوع از بازار خواهد شد این اظهارات بود رفتن به? یکی این است که به دنبال آن جدید NFL تیم به رهبری اقتصادی خود را comeback? و یا یک شهر است که هنوز هم بر روی حصیر از یک بحران بهداشتی است که فلج صنعت گردشگری? آنچه ما میدانیم این است که این اظهارات یک حریف فوق العاده خود را برای اولین بازی در لاس وگاس.

4. هفته 4: New England Patriots در Kansas City Chiefs

چه در نقش یک برگشت. این ستاد هستند در بالای کوه و میهن پرستان در حال بازسازی خود است. این تیم بازی کرده اند برخی از بازی های فوق العاده در سال های اخیر و اندی رید یکی از معدود مربیان است که می تواند منطقی مطابقت با بیل Belichick. این پرستان ممکن است تام بردی دیگر اما تعداد آنها بسیار است. نشست خود را در برابر اشراف خوبی خواهد بود اندازه گیری تا چه حد پرستان افتاده اند اگر آنها را در همه.

The Patriots یک “یکشنبه شب فوتبال” تاریخ در سیاتل Seahawks در هفته 2 و که خواهد بود خوب در نگاه اول جارت Stidham (و یا هر کس که میهن پرستان را انتخاب کنید به جای بردی). Stidham چهار حرفه تلاش برای 14 متری و یک رهگیری. او ممکن است بیشتر ناشناس شروع کارفرمایی در NFL جالب است که با توجه به خودنمایی کانون توجه بودن بردی جایگزینی. اگر Belichick می یابد گوهر در این 2019 چهارم-انتخاب دور NFL خواهد بود در کنار خود دارد. ما یک زن و شوهر شانس در اوایل فصل به ببینید که چگونه Stidham دستگیره جاده سخت محیط.

3. هفته 1: دالاس کابوی ها در لس آنجلس قوچ

افتتاح SoFi ورزشگاه تنها یک subplot برای اولین بار “یکشنبه شب فوتبال” بازی از این فصل است. خواهد Dak پرسکات بود در این زمینه و یا برگزاری پس از کابوی ها به او حق رای دادن تگ ؟ می قوچ ارتجاعی پس از از دست دادن برخی از بازیکنان کلیدی بیش از offseason? NFL داد قوچ خیمه حریف برای اولین بار به طور منظم فصل بازی در استادیوم جدید.

2. هفته 3: Kansas City Chiefs در Baltimore Ravens (دوشنبه شب)

این بازی مسابقات قهرمانی آسیا ما باید بدست. تنسی تیتان خراب است که حزب ناراحت کننده کلاغ در بخشی دور. این دو به طور منظم فصل MVPs پاتریک Mahomes و Lamar جکسون را در مرکز صحنه. آن را کاملا معقول و منطقی به این باور هستند که دو تا از بهترین تیم ها در NFL. ESPN می شود فوق العاده matchup برای “جمعه شب فوتبال است.”

1. هفته 1: خلیج تمپا Buccaneers در New Orleans Saints

در سال 2008 ما تا به حال ماه برای دریافت استفاده می شود به برت Favre بودن در نیویورک جتز. و هنوز هم در هفته 1 وقتی او انداخت طولانی در سه ماهه اول touchdown Jerricho Cotchery در میامی آن را عجیب و غریب. هیچ راهی وجود دارد برای آماده شدن برای دیدن تام بردی در مسوار. زمانی که او طول می کشد اولین جرقه بزند برای Buccaneers اولین بار او را برای یک تیم دیگر از میهن پرستان از 2000 نارنجی کاسه آن است که برای رفتن به یک شوک به سیستم.

و NFL نیست کاهش بردی به خانه جدید خود را به او سختی سفر به نیواورلئان در هفته 1. این یک رویای رقابت بین دو تمام وقت بزرگ quarterbacks.

Drew Brees است 547 حرفه ای touchdown عبور می کند. بردی دارای 541. آنها 1-2 در همه زمان فهرست. آنها همچنین 1-2 در حرفه عبور متری با Brees برگزاری سرب و کمی کمتر از 3000 متری. ما فقط دیده می شود پنج جلسات بین دو افسانه و دو جلسه آمد که Brees عضو San Diego Chargers (که به نظر می رسد مانند یک چند طول عمر پیش). در حال حاضر دو نفر به صورت خاموش در هر فصل دو بار به عنوان طولانی به عنوان آنها هر دو بازی. لذت بردن از این جلسات. یک ثانیه بر می آید “یکشنبه شب فوتبال” در خلیج تمپا در Nov. 8.

New Orleans Saints quarterback Drew Brees (9) will meet up with new Tampa Bay Buccaneers quarterback Tom Brady (12) in Week 1. (AP Photo/Michael Dwyer, File)
New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees (9) دیدار خواهد کرد تا با Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی (12) در 1 هفته. (AP Photo/مایکل دوایر فایل)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر