ریک Pitino به یاد می آورد Michael Jordan بی رحمانه زباله-صحبت آنتوان واکر

ریک Pitino زمان تصدی به عنوان سر مربی تیم بوستون سلتیکز نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان او امیدوار بود اما او هنوز هم تا به برخی از خاطرات از تجربه.

Pitino که مربی C را از 1997-2001 به دست آورده یک پیروزی بیش از مایکل جردن را در دفاع از قهرمان شیکاگو بولز در بازی با بوستون. آنتوان واکر led تعجب آور سلتیکز گشت با 31 امتیاز در مسیر به یک 92-85 برنده شوید.

اما لحظه ای که گیر کرده با Pitino به این روز نیست هر چیزی که برخوردی در دادگاه که در سال 1997. و نه آن را چگونه به اردن زباله-صحبت واکر بعد از بازی.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

“من شما را هرگز فراموش نکنید تا زمانی که من زندگی می کنند, ما بودند رفتن به رختکن و مایکل جردن است فریاد آنتوان” Pitino گفت: Steve Bulpett از بوستون هرالد. “او فریاد در او و ادای سوگند در او. و من گفت: “مقدس [expletive] آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد؟”

“سپس دستیار مربیان به من توضیح داد که ظاهرا آنتوان shimmying و رقص و مایکل شروع به جیغ, ‘آنتوان شما نمی شود [expletive] زمانی که شما می آیند به شیکاگو.’ گفت: این و به من گفت: “آه [expletive].'”

Pitino نمی کنید برای جشن پیروزی برای بیش از حد طولانی زیرا او می دانست که در اردن رادار خوبی جواب نمی برای بوستون در آینده ترکیب هیرو با شیکاگو است.

“وجود دو بچه شما هرگز می خواستم برای شاش کردن – چیزی نگو نمی آنها را عصبانی: [لری] پرنده و MJ,” Pitino گفت. “شما فقط نمی خواهید به شاش یا یکی از آن بچه ها خاموش, چرا که آن را همیشه دوباره به شما امد و شد زیاد. هنگامی که آنتوان کردم او دیوانه است که در بازی اول من گفت: “من [expletive] این یک دمپر در این شب چرا که ما باید برای رفتن به عقب وجود دارد در برابر او.’

مطمئن شوید که به اندازه کافی اردن و گاو در صدر C را در هر یک از آنها سه بعدی جلسات. شیکاگو رفت و در را به نفع خود سوم متوالی عنوان NBA برای قرار دادن تا یک فصل این موضوع از ESPN آمار docuseries “آخرین رقص است.”

واکر relived که برنده بیش از اردن گاو در طول NBC Sports بوستون “کلاسیک Celtics” سری هر چند او نتوانست به ذکر است هر گونه “shimmying و رقص” که در اردن هزینه. خوشبختانه ما Pitino به یاد آن خنده دار, حکایت.

ریک Pitino به یاد می آورد Michael Jordan بی رحمانه زباله-صحبت آنتوان واکر در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر