در شرایط اضطراری که در آن شما می توانید پاسخ برای خودتان حرفه ای آموزش دیده می تواند خود را مشاهده شناسه پزشکی در آی فون خود را به یادگیری در مورد وضعیت پزشکی اعطا شده است که شما را به ایجاد یک. اما این همه نیست, پزشکی خود را ID می توانید انجام دهید. با ویژگی های جدید در iOS می توانید خود را به اشتراک بگذارید پزشکی ID داده ها به طور خودکار با اولین پاسخ زمانی که شما یک تماس اضطراری.

با توجه به اپل زمانی که شما در محل اورژانس تماس بگیرید و یا متن خود را با آی فون خود را در زمان و مکان خود را ID پزشکی اطلاعات امن فرستاده شده به اپل. بعدی این شرکت با استفاده از مختصات خود را برای تایید اینکه آیا یا نه شما در پشتیبانی منطقه برای این ویژگی. اگر شما در حال اپل سهام اطلاعات خود را با یکی از “همکاران” که سپس آن را می فرستد به همراه اعزام اورژانس خدمات.

از ویژگی های جدید است که بخشی از iOS 13.5 می آید به اپل به نظر می رسد راه هایی برای کمک به پایگاه کاربر در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. اپل قبلا نیز معرفی آن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API است که آن را در حال توسعه با گوگل. ما انتظار داریم این دو پیشرفت نمی خواهد آخرین به روز رسانی سلامت ما می شنویم در مورد اپل و دیگر غول تکنولوژی در سال 2020 است.

مرحله 1: به روز رسانی به iOS 13.5 و یا بعد از

اپل با معرفی این ویژگی در iOS 13.5 است که در نسخه بتا در حال حاضر. این اولین بار ظاهر شد در توسعه beta 4 و مکان beta 3, بنابراین اگر شما می خواهم به سعی کنید از این ویژگی در حال حاضر به روز رسانی آی فون خود را به آخرین iOS 13.5 بتا.

اگر شما نمی خواهید برای اجرای بتا بر روی آی فون خود را نگران نباشید — ما انتظار داریم که اپل عرضه خواهد شد 13.5 به عموم مردم در هفته های آینده.

مرحله 2: ایجاد یک ID پزشکی (اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است)

اگر شما در حال حاضر ایجاد یک ID پزشکی, کارت, جست و خیز به مرحله 3 زیر. اگر نه, شما نیاز به انجام این کار برای به دست آوردن دسترسی به ویژگی های جدید است که می فرستد اطلاعات پزشکی خود را به اولین پاسخ دهندگان. این اطلاعات می تواند شامل نام شما, عکس, تولد, شرایط پزشکی, پزشکی, یادداشت های آلرژی و واکنش به داروها و نوع خون اهدا کننده عضو, وضعیت, وزن, ارتفاع, زبان اصلی و تماس های اضطراری.

پزشکی ID تنظیمات (سمت چپ) در مقابل آنچه که دیده می شود بر روی صفحه نمایش قفل (سمت راست).

مرحله 3: فعال کردن سهم در طول تماس های اضطراری’

در حال حاضر همه که سمت چپ انجام دهید این است که فعال کردن این ویژگی! وجود دارد یک راه برای انجام این کار از برنامه بهداشت و یکی از راه های از تنظیمات برنامه.

گزینه 1: با استفاده از ‘نقد و بررسی پزشکی ID به دسترسی سریع در سلامت

در سلامت شما برنامه اگر شما یک کارت در بالای صفحه نمایش خود را که می گوید اضطراری دسترسی به ID پزشکیشیر “بررسی پزشکی ID دسترسی” لینک های درون آن است. انتخاب “نقد و بررسی پزشکی ID” و مطمئن شوید که تمام اطلاعات خود را درست و به روز به آمار “انجام شد” در بالا و سمت راست پنجره معین.

پس از آن ضربه بزنید بر روی “بعدی” را فشار دهید برای نمایش “به اشتراک گذاری پزشکی ID اطلاعات در طول یک تماس اضطراری” صفحه. از اینجا شیر “به اشتراک گذاری پزشکی ID اطلاعات است.” پس از آن خواهد شد درخواست اگر شما می خواهید خود را پزشکی ID کارت نشان داده شده در روی صفحه نمایش قفل شما که پشتیبان گیری خوب در مورد EMTs نمی داده که فرستاده شده بود به طور خودکار به 911 dispatchers. اطمینان حاصل شود ضامن است را فعال کنید و سپس به ضربه بزنید “انجام می شود.”

گزینه 2: با استفاده از شناسه پزشکی ابزار در سلامت و یا تنظیمات

اگر شما نمی بینید این کارت در سلامت برنامه شما وجود دارد می توانید به صورت دستی در یکی از دو راه. برای اولین بار در بهداشت برنامه ضربه بزنید و مشخصات خود را آیکون در بالا و سمت راست. دوم اینکه در تنظیمات برنامه انتخاب کنید “سلامت”.

در هر صورت شما وجود دارد بقیه همان است. شیر “پزشکی ID” را انتخاب کنید “ویرایش” و سپس ضامن در “به اشتراک گذاری در طول تماس اضطراری” در نزدیکی پایین. ما همچنین پیشنهاد می کنم روشن نمی روی “نشان می دهد که قفل شده” در مورد پاسخ اضطراری نمی توانید اطلاعات پزشکی خود را. صرفه جویی در آن را با “انجام می شود.”

اگر شما می خواهید برخی از اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ویژگی کار می کند و چگونه اپل تضمین حریم خصوصی شما و امنیت شما می توانید شیر “بیشتر” در زیر ویژگی های. تصویر در سمت راست زیر نیز نشان می دهد که تمام اطلاعات در آن صفحه.

مرحله 4: بررسی خود را ‘Emergency Calls & SOS’ تنظیمات

این که آیا شما در حال ارسال پیامک خدمات اضطراری 911 تماس به صورت دستی و یا با استفاده از “اضطراری SOS” میانبر برای دسترسی به شماره گیری 911 به طور خودکار شما نیاز به مطمئن شوید که آی فون خود را می توانید ردیابی محل خود را برای ارسال به آنها را. اگر شما غیر فعال خدمات محل برای تنظیم اپل نمی توانید چک کنید اگر افزایش اضطراری داده های پشتیبانی شده در منطقه خود را, بنابراین آن را نمی خواهد خود را ارسال شناسه پزشکی داده به هر dispatchers.

باز کردن برنامه تنظیمات و رفتن به حریم خصوصی> خدمات محل سکونت –> خدمات سیستم, سپس مطمئن شوید که “Emergency Calls & SOS” است جابجا کنید ، با آن فعال کنندگان در پشتیبانی مناطق می تواند خود را دریافت شناسه پزشکی اطلاعات حتی قبل از اعزام امدادگران و یا کسی دیگری را به محل سکونت خود را.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی