چگونه برای حذف ‘اتصال به VPN’ اطلاع رسانی خود را در سامسونگ کهکشان دستگاه


اگر شما با استفاده از یک برنامه VPN برای جلوگیری از تبلیغات و یا خود را امن Galaxy اتصال به اینترنت سامسونگ تصمیم گرفته است که شما نیاز دارید و در عین حال یکی دیگر از غیر dismissible اطلاع رسانی از یک UI به شما در مورد آن بگویید. نه فقط یک نوار وضعیت شاخص مانند بلوتوث و یا Wi-Fi اما یک هشدار است که نمی توان رد کرد. کل زمان خود را همیشه در VPN در حال اجرا است.

سامسونگ همچنین انتخاب کرده است به شما جلوگیری از غیر فعال کردن این اطلاعیه در تنظیمات تلفن خود را. خوشبختانه یک برنامه شخص ثالث است که می تواند شما را به کنترل بیش از تلفن شما صرف پول سخت به دست آورده در حداقل زمانی که آن را می آید به اطلاعیه ها. درستی به نام پنهان کردن مداوم اطلاعیه برنامه اجازه می دهد تا شما به راحتی پنهان کردن هر گونه هشدار و آن را ریشه نیاز ندارد و یا پیچیده ADB دستورات.

مرحله 1: نصب پنهان کردن مداوم اطلاعیه

شما نیاز به پنهان کردن مداوم اطلاعیه برنامه برای گرفتن توپ نورد. هزینه آن $2.49 اما اگر شما صاحب یک دستگاه سامسونگ آن را به خوبی به ارزش آن است. این نیز به شما اجازه پنهان کردن همه از یک رابط کاربر دیگر مزاحم مداوم اطلاعیه بنابراین ارزش عامل تنها افزایش می دهد اگر شما از آنها بدم میاید naggy نرم افزار.

مرحله 2: فعال کردن هشدار از طریق دسترسی

حالا برنامه را باز کنید و به آن ضربه بزنید بر روی “من وجود دارد” در اعلان برای “اجازه دسترسی به اطلاعیه.” شما در حال حاضر گرفته شده به صفحه تنظیمات به صورت “دسترسی اطلاع رسانی” بنابراین شیر در ضامن برای “مخفی کردن مداوم اطلاعیه” به اعطای مجوز برنامه و سپس ضربه “اجازه” در پنجره برای تایید.

مرحله 3: مخفی کردن VPN اطلاعیه

در حال حاضر اتصال به سرویس VPN به ماشه اطلاع رسانی در حال انجام. باز کردن پنهان کردن مداوم اطلاعیه برنامه و آمار + دکمه در گوشه پایین سمت راست. در حال حاضر VPN را انتخاب کنید اطلاع رسانی از لیست و به آن ضربه بزنید “پنهان” در اعلان.

شایان ذکر است که در هنگام اتصال برخی از VPN, نرم افزار نیز نمایش خود را مداوم هشدار در علاوه بر این به طور پیش فرض آیکون در نوار وضعیت معمولا برای نشان دادن سرعت اتصال و مدت. اما بر خلاف سامسونگ, شما در واقع می توانید غیر فعال کردن این توسط طولانی با فشار دادن اعلان و سپس غیر فعال کردن ضامن و هدف قرار دادن “ذخیره کنید.”

با همه چیز شما دیگر نمی خواهید ببینید هر VPN اعلان در نوار وضعیت خود را. اما اگر شما می خواهید را یک هشدار دوباره قابل مشاهده فقط آن ضربه بزنید از صفحه اصلی نرم افزار و آمار “نمایش اطلاع رسانی” در پنجره.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر