چگونه برای مخفی کردن نوار وضعیت در بالای صفحه کهکشان S20 صفحه نمایش


قبلی نسخه های آندروید شما از دست داده و حدود یک اینچ از صفحه نمایش املاک و مستغلات به نوار وضعیت و نوار ناوبری. اما اگر شما را قادر می سازد آندروید 10 جدید ناوبری حرکات خود را در سامسونگ کهکشان شما دوباره می توانید قسمت پایین — و با کمک ADB شما می توانید اصلاح بخش بالا نیز هست.

چرا که از کهکشان S20 را جلوی دوربین قطع جریان پنهان کردن نوار وضعیت آسان نیست برای انجام. سامسونگ شامل توانایی برای تنظیم برنامه به حالت تمام صفحه را مطابق اطراف آن اما اکثر برنامه ها را پشتیبانی نمی کند این ویژگی. دو روش وجود دارد واقعا مخفی کردن آیکون در بالای صفحه نمایش خود را, اما به عنوان شما را ببینید و نه کامل است.

آنچه شما نیاز دارید

  • Windows, macOS و یا لینوکس کامپیوتر
  • USB کابل داده

گام 1: دانلود Platform-Tools

در ابتدا شما نیاز به نرم افزار برای کمک به گوشی و کامپیوتر ارتباط برقرار کند. بنابراین با استفاده از لینک زیر برای دانلود platform-tools ZIP فایل را از گوگل. این برنامه رایگان و یک نسخه برای هر دسکتاپ عمده سیستم عامل.

مرحله 2: استخراج فایل های فشرده

استخراج فایل های فشرده با استفاده از پیش نصب شده استخراج و یا شخص ثالث گزینه های مانند 7-zip. از آنجا که شما خواهد شد با استفاده از “platform-tools” پوشه بعد با کشیدن آن را به دسکتاپ خود را برای دسترسی آسان.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

مرحله 3: باز کردن سریع در پلت فرم ابزار پوشه

اگر کامپیوتر شما اجرا می شود ویندوز باز “فرمان.” مک و لینوکس کاربران باز خواهد شد “ترمینال.” ورودی “سی دی” و سپس ضربه نوار فضا اما نمی ضربه را وارد کنید. کشیدن platform-tools پوشه به ترمینال یا خط فرمان به صورت خودکار پر محل آن است. در حال حاضر مطبوعات را وارد کنید (و یا بازگشت) بر روی صفحه کلید.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 4: اجازه می دهد اشکال زدایی USB

بر روی تلفن خود را فعال کنید با فعال کردن گزینه های توسعه دهنده را با رفتن به تنظیمات> درباره تلفن> نرم افزار اطلاعات و بهره برداری “ساخت شماره” هفت بار تا زمانی که از شما خواسته به ورودی خود را به صفحه نمایش قفل کد عبور یا حرکت. پس از وارد کردن یک نان تست پیام را به اطلاع شما است که شما یک توسعه دهنده.

شما در حال حاضر پیدا کردن “تنظیمات” در پایین تنظیمات. آن را انتخاب کنید و فعال کردن ضامن بعدی به اشکال زدایی USB. با استفاده از کابل داده USB, اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما. سریع ظاهر خواهد شد درخواست شما به “اجازه می دهد اشکال زدایی USB” انتخاب “اجازه می دهد.”

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

اگر شما نمی بینم بی درنگ وارد کنید و دستور زیر را در خط فرمان یا ترمینال:

adb devices

مک و لینوکس کاربران نیاز به قرار دادن “./” قبل از ارسال هر گونه adb دستور, از جمله یکی در بالا.

گام 5: تنظیم Overscan ارزش

بهترین روش این است که فشار روی صفحه نمایش برای مخفی کردن محتویات نوار وضعیت. این نمی خلاص شدن از شر از نوار وضعیت را به جای آن حرکت و سیستم هشدار از طریق آیکون offscreen پس از آن خالی به نظر می رسد. و چون اکثر برنامه ها نوار وضعیت را به صورت شفاف و یا تطبیق رنگ پس زمینه شما به طور موثر پنهان کردن نوار وضعیت خود را.

سعی کنید آن ورودی زیر را در خط فرمان یا ترمینال جایگزین x با -80 برای Galaxy S20, -90 برای Galaxy S20+ و -100 برای Galaxy S20 فوق العاده:

adb shell wm overscan 0,X,0,0

برای مثال در کهکشان S20 فوق العاده با استفاده از مک من وارد “./adb shell wm overscan 0,-100,0,0” بدون نقل قول. اگر شما هنوز هم دیدن برخی از متن شما می توانید افزایش شماره دوم (از لحاظ فنی کاهش پس از آن منفی است) و ارسال فرمان دوباره به فشار روی صفحه نمایش بیشتر است.

مشکل این روش این است که شما از دست دادن دسترسی به نوار وضعیت. این شامل ضربه تند وشدید زدن به پایین حرکت به فاش کردن سایه اطلاع رسانی. شما می توانید اضافه کردن این قابلیت با استفاده از یک شخص ثالث home screen launcher مثل Nova یا اقدام, اما هنوز هم از دست دادن دیدن نوار وضعیت خود را.

علاوه بر این, همان شماره استفاده می شود برای مخفی کردن نوار وضعیت زمانی که گوشی قفل شده است نمی خواهد کار بر روی صفحه نمایش قفل. اگر شما افزایش تعداد شما در معرض خطر در حال حرکت بیش از حد صفحه نمایش تاثیر طرح از برنامه های. همچنین این نماد نشان می دهد در صفحه نمایش fingerprint scanner خواهد شد کمی بالاتر که در آن شما نیاز به قرار دادن انگشت خود را.

مرحله 6: سعی کنید Immersive Mode به جای (اختیاری)

اگر شما تصمیم می گیرید که شما نمی مانند overscan روش شما می توانید آن را معکوس جلوه با ارسال این دستور:

adb shell wm overscan 0,0,0,0

از آنجا, شما گزینه برای فعال کردن حالت فراگیر. در گذشته این بود که بهترین روش اما از آنجا که از راه های آندروید دسته پانچ سوراخ این روش دارای یک نقص جدی یک نوار سیاه.

در بسیاری از برنامه های انجام این کار را ایجاد مداوم نوار سیاه در محل که در آن نوار وضعیت را یک بار بود اما آن را اجازه می دهد تا شما را به بیشتر به طور مداوم دسترسی به منوی کشویی (فقط ضربه تند وشدید زدن دو بار). برای استفاده از این روش ورودی دستور زیر را در خط فرمان یا ترمینال و آمار را وارد کنید:

adb shell تنظیمات قرار داده جهانی policy_control همهجانبه.وضعیت=*

اگر شما تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید از این روش یا ورودی زیر را در ترمینال یا خط فرمان برای برگرداندن آن:

adb shell تنظیمات قرار داده جهانی policy_control تهی*

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر