ادراک در سال 2020: به دنبال بازگشت در سال 2017 پیش نویس

آن شده است یک هفته از سال 2020 پیش نویس NFL نمرات بودند به خرد کن پاره پاره توسط دو جناح — کسانی که دوست نداشتند من نمرات و کسانی که فکر می کنم درجه بندی پیش نویس ظرف 24 ساعت پس از اتمام آن کاملا احمقانه است.

شاید کسانی که دومی مردمی که یک نقطه. اما آن را به عنوان اگر من ماه صرف مطالعه این بازیکنان و این تیم نیاز قبل از آن چک کردن با لیگ و منابع به طور یکسان در پیش نویس گسترده چشم انداز است.

من تا به حال یک نظر بر روی چه چیزهایی رفت, چه کسی هست و چه کسی نیست ، هیچ کس به نظر می رسد بیش از حد خم از شکل بیش مردمی دادن به نظرات در چیزهای دیگر با تغییرات متغیر. پیش نویس نمرات به هر دلیل به نظر می رسد مجموعه ای از مردم به هار هیستری.

بنابراین من comeuppance برای تلاش در اینجا این است که آزادانه نگاهی به گذشته من تلاش و خنده. یا گریه. و بله یک بار در در حالی که حتی اجازه یک ریز پشت پت.

زمانی که من بررسی من 2016 پیش نویس NFL نمرات یک سال پیش که خیلی دلخراش را تجربه کنند. عنوان و سپس گفت: آن همه: “نگاهی به ما 2016 پیش نویس NFL نمرات باعث می شود ما می خواهیم برای گول زدن چشم ما خارج است.”

همانطور که برای نگاه در حال حاضر در سال 2017 پیش نویس NFL نمرات? نه کاملا به عنوان وحشتناک سال گذشته تلاش? چاقو بودند نگه داشته روکش و همه چشم ها از راه آسیب است.

بنابراین من قصد دارم به شما رنج می برند از طریق پنج تماس من ساخته شده است که ثابت می شود نبوی. نتیجه نهایی است که شما را وادار به خنده صمیمانه برای بیشتر از پنج بدترین تماس. چند بودند ، نه فقط به عنوان وحشتناک به عنوان 2016 تلاش است.

و اوه آره, من می تواند به شما تهمت در حال حاضر.

ما 5 بهترین تماس

به عادلانه باشد من او را به نام خود بهترین را انتخاب کنید. که به نظر نمی آید خیلی گرم است. این نکته کاملا محتاط همانطور که من نوشت: “خرس دست پاچه و پرداخت به حرکت یک نقطه و Trubisky را بی تجربگی باعث می شود نیم تنه بالقوه بیش از حد بالا است.” که قطعا زنگ زد درست است. و من آنها را به پایین ترین تیم درجه یک, چاق, D-plus — به طوری که باید میان به متوسط پیروزی در اینجا.

We didn't love the Mitchell Trubisky pick, especially what it cost for the Chicago Bears to draft him in 2017. (Photo by Stephen Maturen/Getty Images)
ما نمی عشق Mitchell Trubisky انتخاب کنید به خصوص آنچه در آن هزینه برای شیکاگو خرس به پیش نویس او را در سال 2017. (عکس از استفان Maturen/گتی ایماژ)

خرس اعلام کرد هفته گذشته که Trubisky نمی خواهد خود را دریافت, سال پنجم گزینه نیز معامله برای Nick Foles این offseason. در همین حال پاتریک Mahomes — که فقط موفق به کسب یک سوپر باول, شما ممکن است به عنوان خوانده شده — و Deshaun واتسون دو از ستاره. هر دو در دسترس در شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید که شما نیز ممکن است به عنوان خوانده شده قبلا.

نامگذاری ادی جکسون یا Tarik کوهن به عنوان “بهترین انتخاب” را ساخته اند و این قوی تر victory lap اگر چه من برای آن ساخته شده توسط سوژه متحرک از آدم شاهین به عنوان بدترین انتخاب کنید.

من نوشت: پس از آن که “چیدن او را در ردیف 18 [تیتان’ دیگر دور اول انتخاب کنید که در آن سال] را نشسته خیلی بهتر از انتخاب او در شماره 5” و آن را سخت به استدلال می کنند در غیر این صورت. “دور سوم” می شده اند و حتی جسورانه و دقیق تر معلوم می شود.

مانند Trubisky Davis یکی دیگر از اعضای 2017 پنج بود که او در سال پنجم گزینه کاهش یافته است. دیویس نشده وحشتناک ذهن شما. و شاید اگر آنها در زمان او 18th, تیتان ممکن است در نظر گرفته اند چیدن گزینه (که هزینه های کمتر برای تراکم خارج از top 10).

اما 48 بازیکنان باید بیشتر دریافت متری از دیویس در طول سه فصل گذشته از جمله یک — D. J. Moore — بود که پیش نویس در سال 2018 است. مور است قابل مقایسه اعداد به دیویس با وجود بازی 11 کمتر بازی. و او را ارزان تر است.

برای 35th کلی انتخاب به ظاهر هرگز در یک بازی NFL آن قرار می دهد مک داول در میان بزرگترین رکود در سال های اخیر NFL تاریخ است. در واقع من می توانم پیدا کردن تنها پنج بازیکن دیگر پس از سال 1990 پیش نویس که به نظر نمی رسد در یک NFL به طور منظم فصل بازی — و تنها یکی از آن (Bengals RB کنی آهن در سال 2007) رخ داده است از سال 1998 است.

من قطعا نمی بینم که در آینده برای مک داول. در اینجا بود لاغر در او سپس:

“برخی وجود دارد در Seahawks ستاد که نمی مانند مک داول اما مدیر جان اشنایدر و سر پیت کارول مربی فکر می کنم او می جا که می توانید آنها را محور بسیاری از استعداد بسیار زیاد.”

Spoiler: مک داول در مناسب نیست.

زمانی که من نوشت که انتخاب کرده بود “رونق یا رکود نوشته شده در تمام آن” دومی منتقله از زمانی که مک داول درگیر در حادثه ATV چند ماه بعد که محو خود rookie سال بازداشت برای رانندگی تحت تاثیر الکل است که ماه سپتامبر و دوباره بازداشت شد و در دسامبر 2017 برای رفتار آشوبگرانه.

پس از Seahawks منتشر شده او در سال 2019 بیشتر رشته از اجرا فهم با قانون فرود آمد و او در زندان در 11 ماهه جمله در ماه نوامبر گذشته. مک داول که تبدیل به 24 خرداد ماه در سال است و کمتر از برخی از بازیکنان پیش نویس در ماه گذشته به احتمال زیاد هرگز دیدن یک NFL زمینه دوباره.

تاکو چارلتون — Dallas Cowboys

این سختی برای انتخاب یک کابوی سراغ کارکنان که توسط و بزرگ است که در میان بهتر گروه در NFL در معدن استعداد است. من خنده دار احساس زمانی که آنها بلافاصله بستری و پس از ساخت انتخاب کنید که آنها نمی باید یک دور اول درجه در چارلتون.

“احساس این زمان است که چارلتون را پر نمی کند عبور با عجله از درجه اعتبار ساقط و همچنین آنها امیدوار بودند [در آینده به پیش نویس] گفت:” من پس از آن. در 27 بازی با کابوی او بریده شده چهار کیسه.

کابوی ها چشم پوشی چارلتون در اوایل سال 2019 فصل است. میامی دلفین ها او را برداشت و او در واقع به حال پنج کیسه برای آنها در فصل گذشته اما آنها او را قطع این offseason. سران را امضا کرده اند چارلتون و امید به فشار هر چه آنها می تواند در آنچه که ممکن است چارلتون نهایی شات.

پاتریک Mahomes — Kansas City Chiefs

من متعلق به این واقعیت است که Mahomes شنبه در تنها شماره 39 در من به طور کلی هیئت مدیره (پشت Trubisky وای) که یک خانم در این راستا است. من خودم یک نقطه برای نادیده گرفتن آن و به رسمیت شناختن است که استعداد ویژه ای در دست اندی رید می تواند یک موفقیت است.

In three short years, Patrick Mahomes already has become a Kansas City Chiefs legend. (Photo by Kyle Rivas/Getty Images)
در سه سال کوتاه پاتریک Mahomes در حال حاضر تبدیل به یک Kansas City Chiefs افسانه است. (عکس توسط Kyle ریواس/گتی ایماژ)

من نوشت که Mahomes “فرود در نقطه مناسب. اندی رید را در Brett Favre, تبدیل ناقص اما با استعداد داناون McNabb به یک بسیار خوب QB و فشرده هر قطره از الکس اسمیت” و اضافه کرد که این ستاد “می تواند چیزی خاص دم” با Mahomes.

اگر من می دانستم که چقدر خاص من می خواهم به او داده اند فقط یک کمی اندکی بالاتر از یک درجه از a B منفی.

لوح

دزموند King — لس آنجلس شارژر

من تا به حال شاه که رفت 151st به طور کلی به عنوان ما 48th به طور کلی چشم انداز. او شده است در تجارت پچ پچ به تازگی اما outplayed پنجم-دور پیش نویس وضعیت.

ما 5 بدترین تماس

Kevin King — Green Bay Packers

پسر من دوست game, این یکی در زمان ستایش تد تامپسون برای معامله کردن و هنوز فرود شاه چه کسی به من گفته بود “بهتر از چند دور اول گوشه.”

خوب است که خط سالخورده مانند جریمه ، اول-گوشه های گرد که سال: Marshon Lattimore, Marlon هامفری, Adoree’ جکسون Gareon کانلی و تره’Davious سفید. تنها یکی می تواند استدلال می کنند که بدتر است این است کانلی که معامله شد از این اظهارات به تگزاسی برای چهارم در دلار.

شاه را شکست فصل گذشته با پنج interceptions اما او نیز اجازه پنجم-اکثر متری برای هر گوشه ای در فوتبال و به طور متوسط از دست رفته مقابله با هر بازی در سال 2019. من ستایش پادشاه و اندازه گیری دوم طفیلی جاش جونز است که چشم پوشی دو بار بد به نظر می رسد در حال حاضر.

Kenny Golladay — Detroit Lions

اخ. دوباره خواندن آنچه من نوشت و سپس آن را شروع می شود نسبتا گناه برای بدترین انتخاب انتخاب به من اشاره کرد که Golladay بود “ارتفاع-وزن-سرعت چشم انداز” که افتخار بسیار خوب قدرت است.” وحشتناک نیست برای شروع.

آن زمان من به “او بسیار خام و احساس می کند مانند یک حرفه ای شماره 4 گیرنده” روشن است که چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است. گرفتن تمام راه را به جایی که من نوشت: “او نمی تواند ویژه” هرچه کمی سقز در زخم.

Golladay آگهی تمام سال 2017 وظیفه در TD پذیرایی (19) است و سوم در دریافت متری (2,730) و اتحاد بیشتر جلب (163) از بالا-10 میدارد جان راس و مایک ویلیامز ترکیب. من فکر Golladay بود برسد در شماره 96 کلی; معلوم می شود او یک سرقت.

Kenny Golladay was one of the better wide receiver picks of the 2017 NFL draft, but we didn't appreciate him enough back then. (Photo by Dustin Bradford/Getty Images)
Kenny Golladay یکی از بهتر گیرنده گسترده میدارد از سال 2017 پیش نویس NFL اما ما نمی قدردانی از او به اندازه کافی در آن زمان. (عکس داستین برادفورد/گتی ایماژ)

ناتان Peterman — Buffalo Bills

من فقط به گرم شدن شما برای دوره اصلی. تصور کنید در یک مکان و زمان که در آن کسی, هر کسی که واقعا می تواند طبخ این را در Peterman من “بهترین انتخاب” برای اسکناس است که در سال.

شوق و شعف آغاز می شود حق دور از خط اول.

“نمی گویم او بعد کرک عموزاده اما سهم آنها شباهت” من نوشت: پس از آن. و بله, من در حال حاضر خنده. این خنده دار است در سطوح مختلف ،

Peterman, مبادا شما را فراموش کرده ام نویسنده شش-تکمیل پنج INT عملکرد در اولین NFL شروع می شود. سلام نه حتی عموزاده که!

Peterman آغاز شده و سه بازی برای بوفالو پس از آن که ممکن است خود را خیره کننده ترین دستاورد تاریخ. او در حال حاضر ساکن در لاس وگاس اظهارات’ فهرستی از پشت, سه QBs با بیشتر شروع تجربه از او در لیگ. اگر Peterman رفتن به این به من نگاه کمتر, وحشیانه, خوب, بار-wastin’.

این خیره کننده است زمانی که شما به عقب نگاه کنید و به یاد داشته باشید که این مرد یک بار outgunned Deshaun واتسون در دانشگاه و در جاده ها کمتر. آن را ممکن است من را یک کمی اندکی از سهام بیش از حد به کارایی که.

لئونارد Fournette — Jacksonville Jaguars

من مثل دیگران مفتون شد به فکر این پادشاه اندازه های در حال اجرا با کار-اخلاق مسائل بود که به ناگهان یک بازی تعویض پس از ورود به تصویب غالب NFL. حس می کند کامل هنگامی که شما عبارت آن است که راه.

Fournette تولید نشده است abjectly وحشتناک — او یکی از تنها هفت NFL پشت به متراکم کردن بیش از 2500 متری عجله و بیش از 100 جلب سه فصل گذشته در ترکیب. که باید چیزی با ارزش. حرفه ای تولید مشابه است که از Bengals’ جو Mixon با وجود هشت کمتر بازی بیش از این کشش.

اما یک دلیل وجود دارد Fournette است که در تجارت بلوک و که هیچ کس گاز گرفتن است. او هزینه های Jags بیش از 8 میلیون دلار در برابر حقوق و دستمزد کلاه پنجم-بالاترین مجموع در لیگ برای سال 2020 است. که احمق پول برای کسی داده نشده است, و چه کسانی که مربیان را حداکثر خرید در. در ضمن Mixon — آن مرد با تمام شخصیت سوال قابل تصور است که در Cincy کتاب برای کمتر از $2 میلیون و نگه داشته است خود را از مشکل در NFL.

روبن پرورش — Washington Redskins

بسیاری از پرورش کالج مسائل را به خوبی پردهی توسط مردمی در تاسکالوسا به طوری که در برخی از راه های آن را سخت تر برای پروژه که آیا شخصیت او خواهد بود یک نگرانی است. بازی عاقلانه پرورش بود که یک جانور در کالج. تنها دلیل 49ers او قطع شد غیر از فوتبال دلایل این اتفاق افتاد پس از دستگیری با خشونت خانگی ندارد.

“وجود دارد خطر, اما آن را به ارزش آن گفت:” من پس از آن. که ثابت شده بود نادرست است. بدون توجه به جایی که شما سقوط در پرورش تصمیم 49ers استناد است که به عنوان یک نقطه عطفی برای سازمان و نشان می دهد قدرت از سر مربی Kyle Shanahan و خود را با نام تجاری جدید GM, John Lynch.

واقعیت این است که من فشرده در خود گرفتن جزایر توماس در No. 2, ساخت دور 1 اجرا خانه برای ازدواج duo ساخته شده من 0-for-2 روز است که تیم را پیش بینی.

حداقل به من یک مقدار کم اعتبار برای آزادسازی در C. J. Beathard انتخاب کنید ؟

لوح

Garett Bolles — Denver Broncos

اشاره کردم تمام این مشکلات بالقوه — overaged چشم انداز کمی تجربه می تواند مبارزه اولیه — و سپس آن را به مورد علاقه من انتخاب کنید. من حتی نمی دانم خودم گاهی اوقات. البته بقیه Broncos’ پیش نویس که سال واقعا stunk.

چارلز هریس — میامی دلفین ها

ما در حال سرزنش ما Mizzou تعصب در این یکی. Sheesh من فکر هریس می تواند بازی کند. دلفین ها فقط معامله او برای هفتمین دور انتخاب کنید. Blech.

ملک مکان — Indianapolis Colts

من به نام فاحشه بالا-پنج چشم انداز در کل پیش نویس است. او در سال پنجم گزینه نبود این هفته است. اخ. زمانی که سالم او خوب است. مشکل ؟ او به ندرت سالم است.

اگر کلت حرکت را از او نگه داشتن چشم در اظهارات بودن علاقه مند است. هوکر هنوز جوان است (24) و مایک Mayock واقعا دوست داشت او را به بیرون آمدن.

اوبی Melifonwu — Oakland Raiders

من مسلما کاهش یافت و بیش از حد سخت برای تمرینات. او حتی به عنوان یک گوشه که offseason و نگاه جذاب. او فقط انجام نمی دهد هر چیزی که خوبی. اکثر پیشاهنگی در لیگ نیست به بالا و او را به عنوان من بود شاید گوش دادن به آنها می شده اند یک ایده خوب به دنبال بازگشت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر