مهار قدرت تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل با این 20 دلار آموزش


هیچ سایت و سرویس و یا نرم افزاری است که سیستم ایمنی بدن به آزار یا سوء استفاده توسط هکرها و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل از این قاعده مستثنی است. برای درک بهتر تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل می تواند کمک به تحویل محموله و دور زدن پروتکل های امنیتی یکی ممکن است می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از گوگل آنالیز از یک کاربر دیدگاه اول است.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل سوء استفاده & Vulnerabilities

Detectify نشان داد که چگونه تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل می تواند مورد استفاده برای استخراج داده ها با استفاده از یک سایت سیاست امنیتی محتوا که در آن نه غیر طبیعی به اعتماد همه چیز را که در داخل یا خارج از google-analytics.com دامنه. Hackerone حتی پرداخت یک اشکال فضل برای این نوع از هک.

کلاه سیاه یک بار به سرقت برده بانکی و کارت اعتباری اطلاعات برای کاربران از VisionDirect یک لنز تماس با فروشنده. آنها با استفاده از حذف مبتنی بر URL فیشینگ طرح در Magecart حمله به google-analytics.com شبیه g-analytics.com به جای کد جاوا اسکریپت مخرب برای سرقت اطلاعات مالی هر زمان که به آن وارد شد و بر روی سایت. یک homoglyph مبتنی بر URL می شده اند و حتی سخت تر برای تشخیص.

در oldie اما goodie یک محقق امنیتی با استفاده از یک نابینا cross-site scripting حمله با حمل بار در گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش پیوست از طریق ایمیل فرستاده بود که باز می شود در برنامه Gmail برای دستگاه های iOS. در حالی که این برنامه Gmail که شامل یک پیوست ایمیل آسیب پذیری که ارائه حمل بار حتی بدون کاربر باز کردن فایل تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گرفت برای ارسال ایمیل و فقط نشان می دهد که گوگل کامل نیست.

حتی تجزیه و تحلیل ترافیک کاربر شناسه منحصر به فرد (UID) را می توان با استفاده از فیشینگ وب سایت و آنالیز معکوس UID جستجو می تواند کمک به OSINT شناسایی بنابراین بی شماری وجود دارد راه های حمله با استفاده از گوگل آنالیز. به عنوان یک متخصص امنیت سایبر ضروری به دانستن در مورد همه این و پیدا کردن راه های بیشتر از بهره برداری به ماندن یک قدم جلوتر از هکرها با سوء قصد. به عنوان یک کلاه سفید این نوع از هک می تواند کمک به حفظ یک دیدار از فضل.

استاد تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل از صفحه اصلی

گذشته از هک و نفوذ-تست طرف از همه چیز داشتن یک درک کامل از پیشرو تحلیلی سیستم عامل ضروری است اگر شما می خواهید برای ایجاد و یا توسعه یک وب سایت و یا بازاریابی پلت فرم. این که آیا شما علاقه مند در ترویج یک نام تجاری و یا کسب و کار و یا به سادگی می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به درایو ترافیک بیشتر به وب صفحات و افزایش تبدیل نیاز به دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد تعداد و نوع بازدید صفحات خود را بسیار مهم است.

به عنوان قدرتمند ترین در جهان و به طور گسترده ای مورد استفاده در تجزیه و تحلیل ترافیک وب سرویس Google Analytics یک ابزار باید برای هر کسی که می خواهد به طور کامل و با دقت پیگیری فعالیت های وب سایت مانند جلسه, مدت, نرخ گزاف گویی کلیک کنید throughs و بیشتر. نهایی Google Analytics تسلط بسته نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن فقط برای $19.99.

این بسته نرم افزاری می آید با دسترسی نامحدود به بیش از 40 ساعت آموزش است که پیاده روی شما را از طریق هر عنصر از ماهی Analytics, Google AdWords پیشرو شیوه های SEO, Google, نمودار, و خیلی بیشتر.

با 4.5/5 ستاره از بیش از 850 بررسی در EDUCBA استاد خود را خواهد شد به شما آموزش چگونه به استفاده از گوگل آنالیز برای نظارت و طبقه بندی ترافیک به سایت شما; چگونه به نصب Google AdWords در چند صفحه از وب سایت شما برای افزایش بازدید; چگونه به استفاده از آخرین ابزار جستجوگرها برای گسترش پایگاه کاربر خود را و افزایش دید خود را آنلاین و بیشتر.

هر درس گنجانده شده در این بسته نرم افزاری در دسترس برای هر دو وب و تلفن همراه پخش آنلاين و شما می توانید یک گواهی پایان پس از شما به پایان رسید تمام دوره های خود را. این اشتراک حتی شما دسترسی سریع به مطالب جدید و به روز رسانی لحظه ای آنها منتشر شد.

تا خود را آنالیز بازی با یادگیری چگونه برای افزایش و پیگیری هر نوع از ترافیک به سایت خود را با نهایی Google Analytics تسلط بسته نرم افزاری. معمولا قیمت در حدود $400, این آموزش گسترده بسته بندی در فروش برای بیش از 90 ٪ off فقط $19.99.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش بر اساس آثار هنری توسط Gerd Altmann/Pixabay

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر