NFL معمولا نمی ظروف سرباز یا مسافر با جمعه یا کریسمس. NFL جلوگیری از برنامه ریزی بازی ها در هر دو.

پس از کریسمس است فرود در روز جمعه در این سال NFL ظاهرا از ذهن نیست.

در میان خصلت های NFL منظم-برنامه فصل منتشر شده در پنج شنبه, نادر کریسمس بازی برای لیگ. و در روز جمعه که اغلب اتفاق نمی افتد.

در اینجا برخی از موارد جالب در برنامه (و ما بالا 10 باید-سازمان دیده بان بازی و بررسی در زمان نخست بازی ها در NFL 2020 برنامه):

نادر جمعه بازی, نادر, کریسمس بازی

مینه سوتا وایکینگ ها سفر خواهد کرد به بازی در New Orleans Saints در هفته 16 روز جمعه, دسامبر. 25. که غیر معمول است.

با توجه به طرفدار فوتبال مرجع وجود داشته است تنها 10 NFL بازی های انجام شده در روز جمعه پس از سال 1970 AFL-NFL ادغام. در سال 2009 تنسی تیتان و San Diego Chargers بازی کریسمس جمعه بازی. پرستاران میزبانی جمعه بازی در دسامبر. 24 برابر دالاس کابوی ها در سال 1999.

NFL اجتناب از بازی در روزهای جمعه به دلیل آن را نمی خواهند به دخالت در مدرسه بالا بازی ها. اما وجود ندارد در کریسمس. وایکینگ ها-Saints بازی برنامه ریزی شده است برای شروع در 4:30 p. m. ET در روباه و NFL Network.

کریسمس بازی ها یک کمی بیشتر برای NFL اما هنوز هم نادر است. لیگ برتر حرکت خواهد کرد و بخش عمده ای از بازی خود را به یک روز دیگر کریسمس هنگامی که زمین در روز جمعه. به عنوان یک نتیجه وجود داشته است تنها 21 NFL بازی ها در کریسمس از سال 1970 در حال اجراست.

اگر ورزش در حال اجرا به طور معمول در آن ما می تواند یک روز کامل از NBA بازی با NFL playoff مسابقه برگشت در وسط. بد نیست.

Taysom Hill and the New Orleans Saints will host the Minnesota Vikings on Christmas. (AP Photo/Brett Duke, archive)
Taysom تپه و پرستاران نیواورلئان میزبان مینه سوتا وایکینگ ها در کریسمس. (AP Photo/برت دوک بایگانی)

“MNF” پشت در ABC

وجود خواهد داشت برخی قدیمی و برخی جدید با هفته 2 شنبه شب بازی.

رقابت است که پرستاران نیواورلئان در لاس وگاس اظهارات, و از آن خواهد شد برای اولین بار به طور منظم فصل بازی در لاس وگاس.

در بالا از آن, NFL, جشن سالگرد 50 از اولین “دوشنبه شب فوتبال” بازی با simulcasting ESPN پخش ABC بود که خانه از “فوتبال دوشنبه شب” از 1970-2005. در اینجا امید ما پیر “MNF” گرافیک و معرفی بیش از حد.

ABC است پخش یک NFL به طور منظم فصل بازی پس از آن نهایی شنبه شب بازی در سال 2005.

جت دلفین ها دریافت NFL اولین back-to-back ترکیب هیرو از سال 1991

ما را دیده اند در مناسبت نادر تیم در بازی به طور منظم فصل آخر و سپس دوباره بازی در حذفی بازکن. اما این واقعا غیر معمول برای دیدن تیم های برنامه ریزی شده به صورت متوالی به طور منظم فصل بازی در برابر یکدیگر.

دلفین میامی و نیویورک جتز بازی خواهد کرد در هفته 10, هر یک خداحافظ و پس از آن بازی در برابر هر یک از دیگر دوباره در هفته 12. با توجه به NFL تحقیقات تیم بازی نمی همان حریف در بازی متوالی پس از سن دیگو شارژر و سیاتل Seahawks در سال 1991.

مستقیم دو بازی در همان جاده در ورزشگاه

سان فرانسیسکو 49ers را بازی متوالی بازی در همان ورزشگاه که نمی تواند غیر معمول اگر آن را لوی استادیوم سانتا کلارا. اما آن را به اتفاق می افتد تمام راه را در سراسر کشور است.

در 2 هفته. the 49ers بازی در New York Jets در MetLife Stadium سپس در هفته 3 آنها به New York Giants در MetLife Stadium. احتمالا. سان فرانسیسکو را تنها ماندن در ساحل شرقی بین بازی ها. آنها ممکن است نیاز به تجهیزات خود را از این بازدید کننده را در اتاق قفل است.

جدید انگلستان میهن پرستان همان وضعیت عجیب و غریب این فصل است. آنها بازی در لس آنجلس, شارژر, on Dec. 6 در جدید SoFi ورزشگاه. سپس Patriots بازی چهار روز بعد در یک شنبه شب بازی در SoFi ورزشگاه در برابر لس آنجلس قوچ.

NFL در مقابل بحث ریاست جمهوری

NFL نقل مکان کرد تا بازی به دلایل سیاسی قبل از. آن را منتقل سنتی پنج شنبه شب, درب بازکن, به دوشنبه در سال 2012 برای جلوگیری از تضاد با کنوانسیون ملی دموکرات ها. ظاهرا بحث ریاست جمهوری را دریافت نمی در نظر گرفتن همان.

سیاسی گزارش داد که NFL خواهد شد که دو بازی در ماه اکتبر همان شب به عنوان برنامه ریزی شده بحث ریاست جمهوری.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی