شما آن را شنیده ، Seattle Seahawks در حال رفتن به این تیم به ضرب و شتم در NFL در سال 2020 حداقل با توجه به FS1 را Colin گاو چران.

پس از برنامه لیگ منتشر شد برای فصل آینده, گاو چران بود که بحث پرستان اوایل فصل آزمون ها قول داد که به اعتقاد او در سیاتل خواهد مجموعه خود را جدا از بقیه NFL.

“من فکر می کنم سیاتل را به عنوان بهترین تیم در لیگ” گاو چران گفت. “من فکر می کنم اگر آن را برای خوشه صدمات سال گذشته در backfield من نمی خرید سیاتل در سال گذشته است. آنها به من منفجر دور بسیاری از rookies های بازی به خوبی از آنها نمی خواهد که این نوع از آسیب-سرند backfield.”

گاو چران نیست اشتباه است. آسیب به سیاتل backfield شد فاجعه بار است. این خیلی بد است که Marshawn Lynch unretired و آمد کردن نیمکت ها برای کمک به backfield مانع از آسیب است. در یک ماده از هفته سیاتل از دست داده و شروع به در حال اجرا بازگشت کریس کارسون خود backfield همسر Rashaad پنی و رزرو C. J. Prosise به پایان فصل صدمات.

با rookie تراویس هومر تنها سالم بازیکن در فهرست Seahawks در آورده جانباز لینچ و رابرت Turbin برای کمک به سیاتل تهی backfield. سیاتل است که انتظار می رود به بازگشت سالم کارسون و پنی در سال 2020 اگر چه ممکن است پنی آغاز خواهد شد در فصل PUP لیست.

سیاتل مراسم با لینچ ممکن است بیش از دو. جانباز در حال اجرا بازگشت به تازگی به ESPN گفت: نماینده او شده بود در گفتگو با سیاتل در یک بازگشت.

زمانی که سالم Seahawks backfield می توانید انجام برخی از آسیب های عمده. ظهور کارسون و پنی ارائه سیاتل با یک پانچ قوی و به سیاتل یکی از NFL بهترین tandems. اضافه کردن مواد منفجره لینچ به آن مخلوط با تجربه تر هومر چهارم-انتخاب دور DeeJay دالاس و Seahawks اجرای بازی شوم است.

با اینحال یک جارت Stidham led پرستان خواهد سر به سیاتل در 20 سپتامبر برای نمای کلی خانه بازکن. Pats’ 2019 دور چهارم انتخاب خواهد شد که در خدمت به عنوان تام بردی جانشین هرگز سفر به سنچریلینک درست یکی از سخت ترین جاده محیط در NFL.

گاو چران می داند که این کار بسیار سخت تر از سیاتل.

“است که یک بازی سخت در سیاتل. من مطمئن هستم که چگونه شایسته پیروزی است که” گاو چران گفت. “من فکر می کنم سیاتل و جدید انگلستان برای یک سال در حال رفتن در جهات مختلف است.”

مطمئن باشید که برای گوش دادن به آخرین Talkin’ Seahawks پادکست با میزبان جو Fann و مهمان ویژه فناوری تگزاس, سر مربی تیم فوتبال مت چاه.

کالین گاو چران می گوید او معتقد است Seahawks خواهد بود بهترین تیم در NFL در سال 2020 در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی