پایتخت قطع روابط با Lewisburg پس از توهین به نظرات

آرلینگتون ، (AP) — واشنگتن پایتخت در روز جمعه قرار داده شده برندان Lewisburg در بی قید و شرط چشم پوشی به فسخ قرارداد خود را پس از او ساخته شده توهین به نظرات در مورد زنان و هم تیمی های خود در رسانه های اجتماعی چت.

در گفتگو مربوط به برادر خود و Florida Panthers جزئی اتحادیه جک Rodewald, Lewisburg اظهار نظر در ظاهر فیزیکی از ونکوور به جلو تنر پیرسون و ادمونتون کاپیتان کانر McDavid دوست دختر. او همچنین به نام پایتخت linemates گارنت هاتاوی و نیک Boland بازنده است.

تصاویری از گفتگو به بیرون درز شد روز شنبه و یک تیم گفت: این موضوع می تواند به کار گرفته شده داخلی است. NHL نام آن را “غیر قابل توجیه رفتار” و گفت که رسیدگی به موضوع با پایتخت و Panthers.

“لیگ ملی هاکی به شدت محکوم می misogynistic و قابل سرزنش اظهارات بازیکنان برندان Lewisburg و جک Rodewald در خصوصی چت گروهی که ظاهر شده در رسانه های اجتماعی” لیگ در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ جایی در لیگ ما برای چنین اظهارات نگرش و رفتار بدون توجه به این فروم.”

Lewisburg عذرخواهی کرد و گفت یکی از دوستان Instagram حساب کاربری هک شد و در نظر گرفتن مسئولیت برای نظرات خود را.

“من به طور کامل تشخیص چگونه نامناسب و توهین آمیز این نظرات و صمیمانه عذر خواهی از همه برای اعمال” Lewisburg گفت. “من متعهد به یادگیری از این و تبدیل شدن به یک فرد بهتر است با در نظر گرفتن زمان برای تعیین چگونه به حرکت به جلو در یک پاسخگو راه معنی دار. من واقعا متاسفم.”

25 ساله بود که در فصل اول خود را با واشنگتن ششم خود را NHL سازمان از آنجا که پیش نویس در سال 2012. او تا به حال سه گل و هشت پاس گل در 61 بازی.

اما Lewisburg نیز تا به حال گل در 35 بازی و تبدیل به انسان های عجیب و غریب از زمانی که پایتخت را به دست آورد جناح ایلیا Kovalchuk در مهلت تجارت. او قرارداد یک ساله به ارزش $700,000 راه اندازی شد به پایان رسید در پایان این فصل است.

عامل کریگ اوستر بلافاصله پاسخ به یک پیام به دنبال نظر که آیا Lewisburg خواهد تنظیم یک شکایت بیش از فسخ قرارداد از طریق NHL بازیکنان’ Association.

دانشگاه مانیتوبا Bisons لگد Lewisburg برادر جرمی کردن این تیم روز شنبه پس از گفتگو. Rodewald در آمریکا هاکی لیگ برتر در این فصل است.

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر