NFL رسمی کاهش یافته است, برنامه کامل برای سال 2020 فصل در پنج شنبه شب و در نظر دارد برای شروع فصل آن در زمان در ماه سپتامبر میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با آن آمد چشمگیر تخته سنگ در زمان نخست بازی با “پنج شنبه شب فوتبال” در روباه “یکشنبه شب فوتبال” در NBC و “فوتبال دوشنبه شب” در فرانسه.

وجود دارد, البته تا حد زیادی به نگاه به جلو به, حتی با این فرض که در زمان نخست برنامه را تنظیم کنید به عنوان فصل حرکت همراه است. طرفداران فوتبال در همه جا هر چند به مقدار زیادی از تام بردی و Tampa Bay Buccaneers.

بردی و Bucs خواهد شریک شدن در پنج نخست-زمان بازی فقط در هفت هفته این فصل از جمله سه مستقیم. ریونز, Dallas Cowboys, Kansas City Chiefs, New Orleans Saints and Green Bay Packers نیز پنج نخست-زمان ظاهر. لاس وگاس Raiders خواهد شد مقدار زیادی از فرصت ها برای نشان دادن خاموش خود را به استادیوم جدید هم با چهار بازی در خانه در زمان نخست.

در اینجا یک نگاه در هر زمان نخست بازی در این فصل است.

پنج شنبه شب فوتبال

وجود دارد برخی از واقعا خوب پنج شنبه شب فوتبال بازی برنامه ریزی شده برای این سقوط از جمله یک رقابت بین Houston Texans و روسای حق کردن خفاش.

نیز وجود دارد برخی از پتانسیل duds برای جلوگیری از.

کامل TNF تخته سنگ:

هفته 1: تگزاسی در ستاد (NBC)

هفته 2: Bengals در Browns

هفته 3: دلفین ها در Jaguars

هفته 4: Broncos در جت

هفته 5: Buccaneers در خرس

هفته 6: ستاد در صورتحساب

هفته 7: غول در عقاب

هفته 8: شاهین در Panthers

هفته 9: هکرها در 49ers

هفته 10: کلت در تیتان

هفته 11: کاردینالها در Seahawks

هفته 12: شکرگزاری*

هفته 13: کابوی ها در سامسونگ

هفته 14: Patriots در قوچ

هفته 15: شارژر در اظهارات

هفته 16: وایکینگها در پرستاران (روز کریسمس)

بهترین TNF بازی: بازی کابوی ها در سامسونگ

کابوی ها یک کارت وحشی در هر فصل. اما اگر همه به خوبی می رود در دالاس در این پاییز این دسامبر matchup در بالتیمور باید بسیاری از سرگرم کننده — به خصوص با حاکم MVP لیگ Lamar جکسون مصرف در Dak پرسکات-حزقیال الیوت اواز یا موسیقی دو نفری.

بدترین TNF بازی: بازی دلفین ها در Jaguars

باید آن را کمی سرگرم کننده برای دیدن گاردنر Minshew و توا Tagovailoa مربع خاموش در این هفته 3 matchup. که هر چند می تواند در مورد آن. دلفین ها بودند وحشتناک در فصل گذشته و پلنگ نیست خیلی بهتر است. در مقایسه با برخی دیگر از روز شنبه بازی در پاییز امسال, این, فلوریدا, نبرد است که به احتمال زیاد بدترین.

شکرگزاری

شکرگزاری تخته سنگ بازی ها تا حد زیادی یکسان باقی می ماند با شیرها میزبانی اولین matchup روز و کابوی میزبانی این بازی بعد از ظهر. شب بازی در این سال خواهد بود سرگرم کننده بخشی matchup به دور از تعطیلات.

بازی 1: تگزاسی در شیرها

بازی 2: Redskins در کابوی ها

بازی 3: کلاغ های سیاه در استیلرز

یکشنبه شب فوتبال

یکشنبه شب به طور کلی این سایت متعلق به بهترین بازی در هر هفته و به حق ،

کابوی ها و هکرها را به نظر می رسد در جمعه شب فوتبال سه بار با دالاس باز کردن فصل در برابر قوچ در لس آنجلس در جدید SoFi ورزشگاه. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر مشخصات بالا بازی برای نگاه به جلو به هم, از جمله یک رقابت بین Drew Brees و بردی میدوی را از طریق سال.

کامل SNF تخته سنگ:

هفته 1: کابوی ها در قوچ

هفته 2: Patriots در Seahawks

هفته 3: هکرها در پرستاران

هفته 4: عقاب در 49ers

هفته 5: وایکینگها در Seahawks

هفته 6: قوچ در 49ers

هفته 7: Buccaneers در اظهارات

هفته 8: کابوی ها در عقاب

هفته 9: پرستاران در Buccaneers

هفته 10: کلاغ های سیاه در Patriots

هفته 11: ستاد در اظهارات

هفته 12: خرس در Packers

هفته 13: Broncos در ستاد

هفته 14: استیلرز در صورتحساب

هفته 15: 49ers در کابوی ها

هفته 16: تیتان در Packers

بهترین SNF بازی: Saints در Buccaneers

وجود دارد مقدار زیادی از بازی های بزرگ به دنبال به جلو به این لیست. هفته 9 matchup, اما طول می کشد حافظه بالا صرفا به دلیل کارفرمایی نبرد آن ارائه خواهد شد. دیدن Brees را در بردی — دو quarterbacks بالا در لیگ اگر نه در تمام زمان — زیر چراغ در تمپا نباید نا امید.

بدترین SNF بازی: تیتان در Packers

این آخرین یکشنبه شب فوتبال بازی و به راحتی می تواند خم دور. اما در حال حاضر به نظر می رسد به ضعیف ترین. از آن خواهد شد تیتان’ برای اولین بار ظاهر در آن زمان اسلات اما سوم برای Green Bay. هکرها ” دیگر دو ترکیب هیرو — علیه مقدسان و رقیب خرس — به سادگی بسیار جذاب تر.

دوشنبه شب فوتبال

ESPN خواهد شد بسیاری از مشخصات بالا تکرار این تیم سقوط به عنوان قدیسین کلاغ و Buccaneers میله میله به چند حضور در فوتبال دوشنبه شب این سال است.

هر چند خود را به تخته سنگ از بازی نیست همیشه بهترین و برترین بازی ها معمولا متعلق به یکشنبه شب — ESPN باید قادر به ارائه طرفداران با مقدار زیادی از سرگرم کننده matchups این سقوط حتی اگر خود را در هفته اول’ doubleheader نیست به خوبی به عنوان آن می تواند.

کامل MNF تخته سنگ:

هفته 1: استیلرز در غول تیتان در Broncos

هفته 2: پرستاران در اظهارات

هفته 3: ستاد در Ravens

هفته 4: شاهین در Packers

هفته 5: شارژر در پرستاران

هفته 6: کاردینالها در کابوی ها

هفته 7: خرس در قوچ

هفته 8: Buccaneers در غول

هفته 9: Patriots در جت

هفته 10: وایکینگ ها در خرس

هفته 11: قوچ در Buccaneers

هفته 12: Seahawks در عقاب

هفته 13: صورتحساب در 49ers

هفته 14: کلاغ های سیاه در Browns

هفته 15: استیلرز در Bengals

هفته 16: صورتحساب در Patriots

بهترین MNF بازی: ستاد در Ravens

این بازی دارای یک مقدار مجنون از پتانسیل پشت دو MVP-کالیبر quarterbacks در پاتریک Mahomes و Lamar جکسون. انتظار چشمگیر و سرگرم کننده در ضربات پنالتی در اوایل این فصل فوتبال دوشنبه شب نبرد.

بدترین MNF بازی: شارژر در پرستاران

بر روی کاغذ این است که به احتمال زیاد بیشتر کج فوتبال دوشنبه شب matchup. بازسازی, شارژر, پشت Tyrod تیلور یا rookie جاستین هربرت را به مربع خاموش در برابر Brees در نیواورلئان — که خواهد بود یک مشکل matchup صرف نظر از زمانی که بازی برگزار می شود. در حالی که این بازی است که هنوز ماه به دور آن می تواند از ویژگی های بزرگترین فوران چاه نفت در ESPN این تخته سنگ قرار می گیرند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی